Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mesiašovo pěstění
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 113

U mě bohužel už je sklizeno. Z více důvodů sem musel nějaký kytky sklidit dřív. Ale sklizeň je v poho. Ale nějak sem to teď nezvládal a s tou školou a všechno nemám moc fotek. A už je toho i dost zhuleno. Dohodím sem nějaký smokereporty a fotky suchýho hůla...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 23-11-2006 v 15:36 PM

Old Post 28-10-2006 v 10:06 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Takže nějaká ta aktualizace Příspěvek č. 114








To co bylo dříve aktuální sem sem nedával takže mám doma dost neaktuálních fotek, který se mi sem aktuálně nechce dávat. Ale dodám je později. Nevíte někdo co znamená slovo aktuálně? No prostě na první fotce je tak polovina mé sklizně nějak rozmístěná po skříni. Množství se odhadnout nedá protože ve kříni je i dost listí a tak. Vážit se mi celí sklizeň nechce, ale určitě udělám reporty na všechny modýlky, ale spíš až někdy příště. Pak tam sou nějaký momentálně podetlý a sušící se větve. A zbytek mojich kytek na půdě... Většinou větvičky na semínko, nebo pro radost! A jedna šiška Holands Hope čeká na flašku do které bude naložena...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-10-2006 v 10:41 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 115






Holands Hope
Tak toho je fakt nejvíc, ale o tom až příště v reportech o kytkách a modelých... Tady sou prostě jen nějaký fotky. Něco suchého, něco sušící se ho a něco rostoucího...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-10-2006 v 10:45 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 116






Bonsaje
Tak tady sou dvě kytičky Bíle vdovky, které mě provoňují pokojíček. Sklízet se mě je nechce, stejně by z nich nic nebylo, tak uvidíme jestli vydržej do vánoc...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-10-2006 v 10:48 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 117









PODZIM KRÁSNÝ PODZIM!!!!!
Guarrily krásné Guarrily... Podzim je krásně zbarvil, až mě bylo líto je sekat, ale už se stalo a teď schnou. Jen krása fotkou zvěčněnou, bude mi památkou na barvu nádhernou!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-10-2006 v 10:50 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 118

Ahoj Mesiasi. Fakt krasavice, ale dlouho zadnej prispevek. Co takhle nakej smoke report?

Old Post 27-11-2006 v 19:02 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 119

Tak pro začátek, sem měl chuť napsat svůj názor na vánoce, ale nevěděl sem kam, tak to šoupnu sem, do svého threadu, kde si to budu moci kdykoliv smazat. Nevím co se to letos stalo, stalo se toho hodně. Několik tisíc lidí zemřelo, několik tisíc lidí se narodilo, já bohužel znal jen pár z těch co zemřeli. Mnoho vztahů vzniklo a mnoho se rozpadlo. Kolem mě se každý den něco rozpadá, a vztahy které se zdá že drží tak se pomalu rozpadají. Pochopil sem už že věčná láska není, stejně jako smysl života. Přesto snad zítra nebudu tyhle věci zase řešit a budu proplouvat život bez schíz a depresí. Nemyslete si že bych byl nějakej psychycky nadně, ale letos se stalo něco divnýho. Víte jak vám někdy něco dlouho nedochází? Když třeba uděláte maturitu a dojde vám to až o týden později. Mě nějak nedochází že jsou vánoce. Nikde v mozku mi nepřepla kontrolka klid a pokoj. Dělej radost druhým, odpočívej. Mě už prostě nestačí se den nebo dva v roce tvářit že je všechno v pořádku. Nic není v pořádku, jenom teď se na to snaží všichni zapomenout a dělají to tak křečovitě. Kvanta dárků, význoby, lampičky, světýlka, blikačky... Jmelí... Nevím, když sem dnes přišel s rodinou ke stromečku tak mnou neprojel vůbec žádný pocit. Netěšil sem se na to co je pod stromečkem, ani na rozbalování, v televizi nic nedávali a ani teď nedávají... Asi bych šel do hospody kdyby byla nějaká otevřená. Tady v teple domova už pro mě vánoce nic neznamenají, snad už pro mě nebudou vánoce znamenat nikdy nic. Je hodně lidí, kteří ten svátek neslaví, já nejsem věřící, ale do dnes sem ho slavil. Teď už ale nevidím důvod proč ho slavit příští rok. Už ani letos sem neposlal nikomu žádné přáníčko, protože to jak mě neustále chodí přeslazená přání plná štěstí a lásky mě dokáže jenom víc vytočit. Kdyby nebyli vánoce byl by jen další obyčejnej den... Tak hodím to teď všechno za hlavu, dnešní štědrej den pro sebe vyhlašuji oficiálně za ukončenej a jdu spát. Doufám, že vy, kterým tento den ještě něco přináší si ho užijete na maximum....

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 24-12-2006 v 21:31 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 120

hmmmm poznam to viera v niečo mi pomáha každy tu ma nejake poslanie...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 24-12-2006 v 22:11 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 121

Me si as: Boze, konecne niekdo vyjadril moj pocit o vianociach do slov. Neviem preco ale dnes som prestal citit to co som vzdy citil ked boli vianoce. Neviem co sa stalo a co sa zmenilo, mozno je to tym ze sa tento rok zas vela veci zkurvilo....Alebo sa prilis vela jointov zkurilo...Ale proste dnes pre mna uz vianoce neznamenali to, co znamenali predtym....

stuloo

(napis PM, a prispevok je prec...)

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Old Post 24-12-2006 v 22:30 PM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 122

Ano. Každej poctivej jointysta postupně přestane snášet přetvářku. A vánoce - to je přímo gejzír, exploze přetvářky!

Tys to popsal, řek bych, naprosto přesně. Už dloouho to cítím taky tak, pár let vzad na mne sedla obdobná depka, ale nikdy jsem si to nedokázal takhle jasně vysvětlit.

Já to řeším alkoholem (thc je samozřejmost ) (což podporuje mou permanetntní snahu zásadně se odprosťovat od všeho zlého i nepříjemného).

++ naštěstí mám pár přátel, s nimiž trávím času většinu... a tady se na žádnou přetvářku nehraje...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 24-12-2006 v 22:51 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 123

Hej, hou... Ani sem nečekal nějaký extra ohlas, natož pochopení, ale díky za ně aspoň v tom nejsem sám. Tayem - alkoholem to budu dohánět dnes, včera nebyla chuť a (thc je samozřejmost )(což podporuje mou permanetntní snahu zásadně se odprosťovat od všeho zlého i nepříjemného). A jak si psal těch pár přátel, jo když to vezmu kolem a kolem mohlo by to být lepší, ale i takhle je to fajn. Včera když sem sem napsal tu svoji mini slohovku a šel sem spát tak mi zazvonil telefon. Kamarád s podobnou náladou jak já, jestli nechci jít ven pohovořit. Nakonec sme se na štědrý den ve 23:45 sešli v celkem hojném počtu v autobusové zastávce, dali sme jointa a cígo a konečně to bylo takové uvolněné, nenucené, svobodné... a pohodové...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 25-12-2006 v 10:53 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Mesias
Včera když sem sem napsal tu svoji mini slohovku a šel sem spát tak mi zazvonil telefon. Kamarád s podobnou náladou jak já, jestli nechci jít ven pohovořit. Nakonec sme se na štědrý den ve 23:45 sešli v celkem hojném počtu v autobusové zastávce, dali sme jointa a cígo a konečně to bylo takové uvolněné, nenucené, svobodné... a pohodové...

...a o tom přece Vánoce jsou, nejde o to co Ti podstrčí konzumní system, ale o to, jaxi to dokažeš užít Ty

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 25-12-2006 v 11:02 AM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Obecné ROK 2007 Příspěvek č. 125

TAk a po těch pár zbytečných výlevech mé fantazie, které vůbec do tady toho threadu nepatřej, sem začnou zase přibývat fotografie. Trvalo to sice dosti dlouho, ale loňská sklizeň mi navodila stav několika měsíčního bloudění v realitě. Teď když už se barvy zabarvují a tvary zjískávají svůj tvar, budu vás moci opět informovat jak se u mě pěstuje...

2007

Genetika: Chtěl bych mít dosti pestrou genetiku. Loni jsem sice sklízel dost, ale většina byli Guarrily Gusto, které se sice dobře kouřily, ale chtělo to trochu více druhů. Mám nějaká semínka a nějaké řezy a snažím se to ještě doplňovat...
Co tam bude určitě bude B52, Skunk 1, Mexico Sativa, snad výjdou Erdbeery, celkem dost se těším na Krystalika x Jock Horror. Nějaký Nonameky taky budou, asi určitě bude nějaký můj kříženec Papaya x HolandsHope, nebo Papaya x APD.

Místa: Všude a nikde zároveň... Chtěl bych prosadit zas tak tři čtyři kytky na balko. Plus půda to jistí. Skleník vypouštím ze hry. Na růsouvou fázy je sice dobrej, ale na květ je na nic. A přebytečný kytinky budu rozsázívat po širokém okolí. Pár míst už mám vychytanejch...

Zemina: Tak u kytek co budou doma to bude Agro pro pokojovky spolu s čistým žížalkovým humusem, perlit, trochu písku a bahna... Prostě od oka... Loni se v tom kytkám dařilo, tak sem to namíchal zas..

Hnojení : Co nejmíň a co nejméně, ale mám tam připragvené nějaké plagrony...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 28-05-2007 v 10:03 AM

Old Post 05-05-2007 v 08:24 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

BALKON Příspěvek č. 126










Na balkoně mám nějaké řezy:
MEXICAN SATIVA, naleznete na prvních dvou fotografiích. Valí si celkem pěkně. Bohužel jí nemůžu dát do většího květníku, ale snad i takhle z ní něco bude. Má dosti blbej tvar natož, že potřebuju mít kytky na balkoně co nejnižší...
Další řezan je
SKUNK #1. Byl to asi největší mrzáček řízek, ale celkem rychle se rozjel. Natož, že měl s Mexikou úplně stejný podmínky tak je úplně světlejc zelenej. Ten je na fotce číslo 9. Pak mám ještě tři řezy
Erdbeer z čehož jeden je na čtvrté fotce na balkoně a zbytek je v matkárně. Každopádně minimálně jeden Erdbeer si chci nechat na balkoně, a ty dva asi vysadím někam, kde budou moct vyrůst do mnohem větších rozměrů.

Ale vyskytují se tam i nějaké kytičky ze semínek. Doufám, že mi Zasa poslal nějaké kvalitní semínka protože na fotce číslo pět je
Zasa SKUNK , kterého mám tři rostlinky. Dvě jsou už venku na poli, dokumentaci snad během dne nějak pořídím a jedna na foto č. 5. Větvý se celkem pěkně. Dá se sand říci, že už i voní.
B-52 by Tayem de Tox je další kytička, která zdobí můj balkon. Je také ze semínka. Zatím mám dvě (foto. č. 3, 6) Ale v matkárně jsem dal růst dalších pět semínek a vypadá to, že se minimálně 4 chytnuly.
Pot of Golden mám semínka už dlouho dlouho, snad od Wildy jestli se dobže pamatuji. Nasadil jsem tři, z čehož jedna teda rostla suprově (ta už je na políčku venku) a ostatní dvě, ty na fotkách 8 a 9 rostou dosti pomalu. Vyhazovat je nebudu, ale asi je vysadím třeba někam ke elektrickýmu sloupu, nebo do kukuřice, máme jí tady letos Hafo.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 28-05-2007 v 09:27 AM

Old Post 28-05-2007 v 09:08 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

BALKON Příspěvek č. 127





Na fotce číslo jedna vidíte jak vypadají skoro všechny pohromadě, krom erdbeeru, který jsem v té době ještě neměl.

Na druhé a třetí fotce vidíte mojí školku (v matkárně mám pak ještě jestličky... ). Kdyby Vás zajamli modýlky, jsou tam nějaké Holands Hope, Nirvana Special, PapayaxHolands Hope, Papaya x (APDxSkunk1), Papaya x Shiva, JockHorror x Krystalika, a další na které si teď nemůžu vzpomenout. Každopádně už sem letos vysadil úplně všechny semínka co jsem měl a zbytek jsem rozdal. Snad se letos ta sklizeň podaří.

Foto č. 4: Jesličky... Naklíčívají tam ještě 5xJock Horror x Krystalika, 5x Holands Hope, a 5xB52... Zatím to vypadá, že v každém kalíšku je jich 4 - 5... Takže velká úspěšnost...

Když si to shrnu kolem a kolem mám letos kytek jak nasr... Ale jsou krásný a dělají mi radost. Mám jich tolik protože nemůžu nechat kytky vyrůst tak hodně jako jsem je měl loni. Proto jich budu mít raději víc. K tomu si raději zařídím nějaké bokové políčka. Snad na nich něco sklidím... :-)

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 28-05-2007 v 09:20 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Půda + Pole Příspěvek č. 128








Tak, tady dám jen pár fotek, z toho jak probíhala příprava Půdy a pole. Letos mě napadlo, že by se dalo pěstit na půdě. Stačí vytáhnout pár tašek, vyložit kolem vhodným materiálem a už se může zelenit. Vyndal jsem tedy tři tašky a da prvních dvou fotkách vidíte, co z toho vzniklo...

Co se týče políčka, je to místo celkem dobře schované. Hlína tam teda není vůbec dobrá, ale mi sme vykopali šest děr a naivně jsme si mysleli, že nám bude stačit 75 litrů hlíny. Už je tam 150 litrů a ještě by se nějaká vešla. Fotky opět budou později. Tady máte jen zhruba fotku jak to tam vypadalo před tím. Plus moje auto s osazenstvem na střeše. Njevětší hrozbou bude asi divá zvěř, ale už to s kámošem občůráváme a navštívili jsem už i kadeřnictvíá kuli nějakým vlasům... (tam nás poučili, že to musí být pánské nebarvené vlasy a že zrovna žádne nemají...) Konec konců pole sme osadili a je tam 3x Black Domina, 2 x ZasaSkunk a 1 x Pot of Golden... Říkam si, že natož kolik sem do toho pole vrazil námahy tam nepěstuju nijak dobrou genetiku, ale bude to možná i trochu tím, že tu nejlepší si chci nechat pro sebe někde na balkoně a nechci riskovat, že mě ji nějakej neználek Očorkuje...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 28-05-2007 v 09:38 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4425030 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív