Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » _-Windo0r _-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Obecné _-Windo0r _- Příspěvek č. 1







Bnogiorno

Tak jsem tu zpět se svým pokusem vypěstovat něco kloudného

Díky supportu ze strany mého kolegy (ká jemu ) se mi pod ruku dostali řízečky G13/BB a dva Durban Poision.

Vybral jsem květníky 3-4l ve kterých se hřeje směs substrátu na pelargonie, kompost, substrát pro kaktusy a sukulenty a trochu perlitu pro provzdušnění. 2* denně rosím kvůli vlhkosti...
Roste to bez problémů, durbany mají celkem náskok (Sativa).

nuže, zde pár fotek

jako 1. vyfocen pár dní po převzetí G13/BB

Naposledy upravil steve 04-06-2006 v 18:33 PM

Old Post 03-06-2006 v 14:40 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 2



Ahora

Old Post 04-06-2006 v 18:36 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 3

Čus pane...
To je chceš mít celou dobu opravdu jenom za voknem?
Když chceš něco fakt kloudnýho vypěstovat, jak si psal, tak bych řekl, že za oknem toho asi nedocílíš.
Ale tak taky jde o to, čemu říkáš něco kloudného...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 04-06-2006 v 19:09 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 4

Buena noche
S příchodem více slunného počasí chci holky dát na zahradu, takže o světlo bude postaráno.
Minulí rok jsem měl NL převážně za oknem a výsledek nebyl špatný, jen jsem měl problém s kroucením listů, díky malé vlhkosti..


měj se))

Old Post 04-06-2006 v 19:44 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 5




buenos díaz

dneska jsem nafotil pár fotek:

1)G13/BB











Durban Poison











Rodinka











Jde vidět, že Durban, jako sativa má tendenci se táhnout celkem do výšky, zkoušel jsem FIM, tak snad se uklidní:´)

Ale pořád by to chtělo více slunce..jeeeez

Naposledy upravil steve 07-06-2006 v 19:12 PM

Old Post 07-06-2006 v 08:45 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Obecné flowers Příspěvek č. 6





zdárek

Posílám pár fotek z dneška. Konečně nám to slunné počasí vychází
Co myslíte, měl bych trošku prostříhat listy?




G13/BB (stonek už fialový)














Durban Poison










Durban po 2. (od minulého úterý vyrostl o 12cm)














Společně












Naposledy upravil steve 12-06-2006 v 11:23 AM

Old Post 12-06-2006 v 10:22 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Proč bys je chtěl stříhat? Neplatí pravidlo, že čím více listů, tím větší fotosyntéza a tím rychlejší růst???????
Já ustřihávám listy až při zrání, aby se prosvětlili paličky, jinak ne!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 12-06-2006 v 12:33 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 8

Taky celkem nechápu, proč bys jim chtěl teď střihat listy...

Old Post 12-06-2006 v 13:05 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 9

jo máte pravdu, nechal jsem se unáhlit, samozřejmě taky prostřihuju jen při květu.

Old Post 12-06-2006 v 14:44 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

velký listy má smysl stříhat.......podporuje to sekundární růst

Oudoor u lesa 2006

Old Post 12-06-2006 v 18:59 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

Engaren: Jo? A v čem teda, nebo jak to zdůvodníš? že bude více světla na větvičky...

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 12-06-2006 v 20:15 PM

Old Post 12-06-2006 v 19:02 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 12

Engaren:Podporuje sekundární a brzdí primární...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 12-06-2006 v 20:13 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

no moje zkušenost je že to má smysl......kytka pak nejde tak do výšky............pokud chceš mít jeden vrchol, tak jo, ale za oknem je myslím lepší mít keřík a pro ten mám odzkoušené ostříhání velkých listí.....loni mi na jedné rostlině udělala plíseň a skoro všechny listy zežloutly a musel jsem je komplet otrhat a nakonec z ní byla nejrozvětvenější rostlina a na výšce neztratila

Oudoor u lesa 2006

Old Post 12-06-2006 v 20:17 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 14








zdárek!

Tak před chvílí jsem měl chuť fotit, tak tady něco málo:



G13/BB (42cm)









G13/BB
















Durbánek (53cm)

















Durbánek (43cm)












Durbánek










Společnost






G13 začíná hezky vonět a u všech jsou náznaky bílých chloupků
Hnojivem jsem to jen tak lehce polil, více se vyřádím při květu

Naposledy upravil steve 20-06-2006 v 18:16 PM

Old Post 20-06-2006 v 17:52 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 15

Už na nic nečekej a šoupni je konečně na zahradu...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 20-06-2006 v 18:02 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 16





<<<<<<<<<<Zdravím všechny fanoušky pěstování>>>>>>>>>>>>>


Před 5 dny jsem holky prolil: B´cuzz a+b + pythamin


Foceno před pár minutami ve větru...



Durban Poison (68cm)












Durban (54cm)











G13/BB (61cm)











Když je to dohromady

Naposledy upravil steve 29-06-2006 v 16:14 PM

Old Post 29-06-2006 v 16:07 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8389270 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív