Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » necháváte už kytky přes noc venku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

necháváte už kytky přes noc venku? Příspěvek č. 1

tak by mě zajímalo, jestli už necháváte své kyti přes noc venku, nebo je ještě stejně jako já na noc berete do tepla.

Old Post 09-05-2006 v 17:40 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Axleet
Nový Člen

Karma uživatele Axleet - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

pres den na balkone vecer jeste dovnitr,jeste je zima podle me,takovej tejden to jeste chce

Old Post 09-05-2006 v 17:45 PM
Axleet je offline   Profil uživatele Axleet   Find more posts by Axleet   Foto galerie člena Axleet   Click here to Send Axleet a Private Message   Add Axleet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suri
Stálý Člen

Karma uživatele Suri - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

Uz asi tejden sou venku a poho.............

Kdo hulí ten umí

Old Post 09-05-2006 v 17:47 PM
Suri je offline   Profil uživatele Suri   Find more posts by Suri   Foto galerie člena Suri     Add Suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 4

Mrkni se do outdoor galerie a uvidíš, že už půlka národa je má venku!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 09-05-2006 v 17:52 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe46
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe46 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

taky je mam venku na balkone myslim ze by si meli trochu zvykat

"When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."
"Když kouříš Bylinu, odhalí ti tebe samého. Všechno zlo které děláš bylina odkryje - je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."
-Bob Marley

Old Post 09-05-2006 v 18:03 PM
Pepe46 je offline   Profil uživatele Pepe46   Find more posts by Pepe46   Foto galerie člena Pepe46   Click here to Send Pepe46 a Private Message   Add Pepe46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

Zdarec, ja mam kytky venku, ale kdyz hlasej v pocasi ze se muzou ojedinele vyskytnout prizemni mraziky, tak je prikrejvam igelitkama na noc.
Na to pozor, ted v kvetnu jeste budou....

Old Post 09-05-2006 v 18:07 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 7

Zatim je mam v sadbovaci a ten nechavam pres noc venku, davam ho jen pod strizku kdyby chcalo aby mi to kyticky nepomlatilo.

Old Post 09-05-2006 v 18:27 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dissaster
Stálý Člen

Karma uživatele Dissaster - 6% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

já je mam venku!!!vždyt je už pařák!!!
a když máš skleník nebo foliák tak si v klidu!!!

Ani newím proč to hulím???
ale chci to hulit!!!
a mám to moc rád!!!

Old Post 09-05-2006 v 18:42 PM
Dissaster je offline   Profil uživatele Dissaster   Find more posts by Dissaster   Foto galerie člena Dissaster   Click here to Send Dissaster a Private Message   Add Dissaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 9

tak jste mě teda ukecali, ale jestli mi zmrznou, tak si mně nepřejte !!!

Old Post 09-05-2006 v 19:08 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zapla
Stálý Člen

Karma uživatele Zapla - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

od 23. dubna venku a pohodka...




Balkón 05 Zapla

"You smoke herb in Zimbabwe? "Yeh, One night we go to a soldier place and a guerilla call out to me and give me a touch of something... and that was it. No wonder they won the war! Tell ya boy, dem mon smoke some god herb mon! Dem tell me they smoke that herb and feel brave. Them tell me it make them... invisible."

Old Post 09-05-2006 v 19:16 PM
Zapla je offline   Profil uživatele Zapla   Find more posts by Zapla   Foto galerie člena Zapla   Click here to Send Zapla a Private Message   Add Zapla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zapla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 11

Venku uz je to pohoda podle toho kde,ja uz je mam taky nakej ten den venku a pohodicka

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 09-05-2006 v 19:20 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dissaster
Stálý Člen

Karma uživatele Dissaster - 6% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Dr.Katz
tak jste mě teda ukecali, ale jestli mi zmrznou, tak si mně nepřejte !!!


Buď v klidu vždyť už v noci nemrzne
a proč by nejaka zasraná tráva a kyticky přežily a tvuj cannabis ne???

Ani newím proč to hulím???
ale chci to hulit!!!
a mám to moc rád!!!

Old Post 09-05-2006 v 19:21 PM
Dissaster je offline   Profil uživatele Dissaster   Find more posts by Dissaster   Foto galerie člena Dissaster   Click here to Send Dissaster a Private Message   Add Dissaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 13

já je nechávam na balkoně a moc se mi nezdaji, vubec nerostou, takže všeho s mírou a dle aktuálního počasí.......

Old Post 09-05-2006 v 19:57 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Shiva - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 14

Ja je mam taky na balkone,akorat je mam jeste ve stinu diky prudkym slunecnim paprskum..Zacali se mi palit tak at si holky ve stinu na to pomalu zvykaji...

Rory:JJ,taky mam 4 kytky a sekly se mi..... Jednu sem dal pryc a vubec nemnela koreny tak sem si rek ze koupim Stimulax 2 a pridam to do zalivky tak schvalne co to udela

Old Post 09-05-2006 v 20:08 PM
Mr.Shiva je offline   Profil uživatele Mr.Shiva   Find more posts by Mr.Shiva   Foto galerie člena Mr.Shiva   Click here to Send Mr.Shiva a Private Message   Add Mr.Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15

Mám kytky benku v okapu (v květníku) a to už od 4. dne pěstování. Vůbec se nebojim, naopak, kytky, co už byly vevnitř drobet vyrostlý sem musel navazovat kvůli tenkýmu stonku a tu, kterou jsem nenavazoval (byla menší) je teď nejhezčí a při 12 dnu pěstění má celkem 10 lístečků mám děsnou radost

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 09-05-2006 v 20:30 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 16

2 Shiva: což jako když je dam zpátky za okno tak zas povyrostou, ale venku jak přes noc maji studenej odchov tak se jim prostě přes den nechce nic dělat, jako nehynou to ne jen se prostě kously a sou kouslý..... kořeny sem nezkoumal to zas nevim...no aspon to nebudou koštata, když už nic jinýho

Old Post 09-05-2006 v 20:42 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5280190 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív