Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ...mY fiELds 2oo6...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 33

Jelikož to vypadá, že už mám všechno v hlíně, rozhodl jsem se udělat takový mezisoučet, kolik že se toho vlastně letos zasadilo… Takže v zemi jich je v současné době 13, další 2 mám na stejném místě ve fóliáčku a 7 doma na balkóně…tzn. všehovšudy 23 kyti. Z toho:

5 x voodoo
4 x sweet tooth#3
3 x passion#1
2 x no name
2 x shaman
2 x satori
2 x papaya
1 x early bud
1 x buddha
1 x bogglegum

Samozřejmě se tento počet bude postupně zmenšovat…budou samci a možná i čorky(ty snad ne), takže nakonec bych byl rád, kdyby mi zbylo tak 8-10 kytiček… No, uvidíme na podzim!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 18-06-2006 v 13:29 PM

Old Post 07-06-2006 v 22:54 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 34



Na balkóně mám ještě 2xvoodoo, 3xno name, 1xST#3 a 1xearly bud... Co nejdříve poputujou někam do kukuřice.

Fotky:
1, -mimina pohromadě
-ve větším květináči je voodoo, které na balkóně zůstane(tedy
pokud se z něj nevyklube samec)






2, detailní makro výše zmíněného voodoo


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 07-06-2006 v 23:32 PM

Old Post 07-06-2006 v 23:11 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 35

Jo má to cenu. Konečně jsem oběvil nějakou kukuřici, ale je ještě hodně malinka. Bohužel je ale na druhou stranu, než co by se nám hodilo...
Co si pamatuju minulej rok, tak v tuhle dobu sem taky sadil do kukuřice (soudim podle její velikosti) a při sklizni měla ta kytka minimálně 2,5 metru.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 08-06-2006 v 11:33 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 36

4 deth.:S těma kopřivama to bude asi docela problém, protože teď už se mě nový místo moc hledat nechce...ale možná by to šlo tam, kde jsem měl zasazeno minulej rok(ovšem problém by byl s dopravou). Uvidim, co se dá dělat! Každopádně díky za radu...

4 JAHmaican:Asi tušim, kterej směr máš namysli...

4 Jay-Jay:Bohužel, žádnej z mejch kámošů zemědělec neni a přijde mi trochu blbý jít se zeptat přímo vlastníka pole či jinýho zainteresovaného člověka, kdy bude sklízet. Myslim, že mu to bude trochu podezřelý... Co si asi tak řekne, když se ho týpek s dredama přijde zeptat, kdy bude kosit kukuřici?! A neni třeba ňákej jinej způsob, jak se to dá zjistit??


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 08-06-2006 v 21:41 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

2pan ker>no ono zas na druhou stranu vseckna kukurka se kosi koncem zari (letos tipuju rijna chce to hlidat a jak uvidis ze kosej 1.pole hned na to vlitnout....

Old Post 08-06-2006 v 22:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 38

4 deth.:No, koncem září taky vždycky ne...my třeba máme skoro každej rok kukuřici přímo za barákem(tam bych si kytky nikdy nedal, pže by tam vydržely tak tejden )a co si tak vzpomínám, tak tu někdy kosili už i koncem srpna! Ale zase je fakt, že letos tady byla dlouhá zima a kukuřice začla rašit hodně pozdě... Asi to udělám, jak řikáš ty, prostě to tam šoupnu a až uvidím, že někde kosej, tak to okamžitě sklidim a hotovo!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 08-06-2006 v 22:33 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 39

no...co třeba se tam stavit nebo spíš zavolat s tím,že potřebuješ do školy (rozuměj zemědělky popř vš ekologické) zjistit,kdy se kosí kuku? v rámci projektu...


cosa nostra

Old Post 08-06-2006 v 23:06 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 40

4 Jay-Jay:Jo, to by možná šlo. Ale kde se vlastně dá zjistit, komu to pole patří??


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-06-2006 v 13:44 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 41

na úřadě podle mě určitě.ale většinou to patří nejbližšímu JZD


cosa nostra

Old Post 09-06-2006 v 16:05 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 42




Zdravim vespolek!

Z důvodu nedostatku času, se teď nemám jak dostat na políčka. Ale od JAHmaičana mám zprávy, že kyti rostou pěkně. V nejbližší době bych snad měl mít po zkouškách a pak už zase hurá zahradničit! Jinak v pátek jsem si ještě od jednoho hodného growera z Brna přivezl tři řízky(teda vlastně dva pro sebe-buddhu a bogglegum;a jeden pro JAHmaičana-orange bud)...tak doufám, že na ně už není pozdě. Zatím se vyhřívají na balkóně každý pod svou pet lahví a v nejbližší době pravděpodobně poputují do kukuřice... Tam by se jim mělo dařit. Nečekám od nich žádné světoborné výnosy, to je samozřejmé, doba je už dost pozdní.

Fotky:
1, buddha...z trojice řízků určitě nejlépe rostlý




2, ve větším kelímku bogglegum v menším JAHmaičanův orange bud










3, balkónové voodoo





outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 18-06-2006 v 13:58 PM

Old Post 18-06-2006 v 13:49 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 43



Konečně jsem si jednou našel čas, abych vyrazil na políčka a jsem tu s menší aktualizací. Dnes bude převážně fotografická. Uvedu snad jen, že kromě řízků buddhy a bogglegumu už mám všechny kytičky v zemi, takže mi už teď nezbývá než jen zalívat, hnojit a fotit a čekat na další a další větvičky a další a další paličky... Kyti včera dostaly mňamky a to 2ml/l bio-grow a 1ml/l bio-bloom(tedy přesně tak jak Biobizz doporučuje)a k tomu ještě pár kapek pH+...

Jako první budu prezentovat fotografie od zdechliny:

1, nejdříve celé pole




2, nejhezčí shaman


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-06-2006 v 10:15 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 44







Fotografie z podzdechliny:

1, sweet tooth









2, papaya













3, fim na voodoo











4, celkový pohled na pole












5, jiný pohled











6, některým kytičkám se takhle začínají kroutit listy, nevíte čím by to mohlo být??


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-06-2006 v 10:20 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 45





A poslední dnešní fota jsou z kukuřice:

1, voodoo










2, sweet tooth










3, čerstvě zasazené kytičky-ta bližší je early bud, vzdálenější no name














4, bonusové foto-hladomorna pro brouky v podobě JAHmaičanova zavlažovacího kelímku-kdyžtak koukněte do nekonopnejch fotek, kde je její poněkud vylepšená a upravená podoba...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-06-2006 v 10:30 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 46

Hmm...tak to ti pěkně děkuju, ted si všichni budou myslet, že jsem tyran
btw. Jsem si ani nevšiml, že ten tvuj Shamánek je takovejhle pěkněj.
No, jen jestli jsme je neviděli naposled po tej včerejší masakrózní bouřce!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 22-06-2006 v 10:45 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 47

Proč tyran...si za to můžou sami, nemaj tam lízt! Jj, jeden shamánek je pěknej, ale jinak nic moc...tak snad to nebude samec... Jinak ta bouřka byla fakt hustá, ale myslim že teď už kyti něco vydržej...problém by moh bejt jedině u těch čerstvě zasazenejch, uvidíme.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-06-2006 v 12:30 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

voodoo Příspěvek č. 48






Na balkóně mám voodoo, které jsem naschvál zasadil co nejdýl a to především z bezpečnostních důvodů...prostě a jednoduše si nepřeju být odhalen. Ovšem jak se ukázalo, tak má veliký růstový potenciál a roste mi doslova před očima...protože vždy, když se na něj jdu podívat je větší a větší. Jestli stejným tempem poroste i dále, asi mi nezbyde než doufat, že sousedi nejsou kurvy a nepůjdou mě udat. Ale ven ho hodit nechci, protože je to krásný pocit, když můžu aspoň jednu kyti sledovat každý den...

Fotky:

1, pro srovnání ze 6.6.-17.6.-25.6.(dnes)



2-4, jednotlivé fotky zvlášť



























5, včerejší pokus o fim


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 25-06-2006 v 14:15 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-09-2008 - =hempy fields 2oo8= - 40 odpovědí
01-02-2008 - =hEmpy fields 2oo7= - 266 odpovědí
17-09-2003 - MY FIELDicek - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0561380 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív