Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkon 06 - Chronic, Nebula
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Balkon 06 - Chronic, Nebula Příspěvek č. 1




Čaute Groweři,

Dávám pár foteček z balkonku - Někdy v půlce května sem dával řezivo 2xGWS, 1xA11MTF, o týden později jsem přidal 6xChronic a 2x Nebulu. Kytky jedou fajn, ale mám na balkoně milion svilušek a Spidery a likvidace je obtížná - dnes musim zlikvidovat GWS a A11 - nevypadaj dobře, u Chroniků a Nebuly ještě počkám, jak se to vyvine, každopádně listy nevypadaj dobře. Mno, uvidíme
Použil jsem substrát FLORIA smíchaný s Vermikompostem a Biosupermixem od Plagronu, dále trochu agroperlitu. Květníky jsou pouze 6l. Hnojeno B'CUZZem A+B + booster, guankalong, ale teď nehnojim a nebaví mě už ani zalejvat. Co myslíte, jak vyhladit co nejvíce spidermites a svilušek v tomto stádiu?

Old Post 03-08-2006 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

...Spruzit...uplne spolehlive...

Old Post 04-08-2006 v 10:18 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Zdarec, postrikej je Talstarem, je to spolehlivy, taky me je okupovali, tak jsem je trochu protrhal a postrikal a dobry, jinak redil jsem 0,4ml/1l vody, je to i tim pocasim

Old Post 10-08-2006 v 23:52 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Příspěvek č. 4



Dávám nějaký update. Včera v noci sem ukončil život třem slečnám (3x GWS) z důvodu dost velkého napadení sviluškama, 1xA11, 6x Chronic a 2x Nebula se zatim stále držej. Předevčírem sem vše postříkal Talstarem, dnes před focením znova, tak uvidíme, jakou to bude mít účinnost. Zatim se holkám vůbec nechce kvést, což mě znervózňuje, ale i kdyby z toho pak nic nebylo, tak mám aspoň pěkný košťata.

Dík všem za rady a káčka

Peace

Foto 1&2: celek a list napadenej sviluškama

Old Post 11-08-2006 v 08:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5






Čuzz lidi(snad pimp,
Tak po nějaké době zase update. Kytizz konečně kvetou, jak Chronicy, tak Nebuly, A11 se nějak nechce, navíc si myslim, že moc vitální neni, tak jí asi zkosim. Na fotkách neni vidět. Další fotky jsou z kámošova minipolíčka, dal jsem mu 7 řezů na konci května, už ani nevim co to bylo (asi Nebula), tak takhle mu to jede. Další fotky jsou pokračování Non Toxic projectu od amalky - moje chilli papričky a kozí rohy (amalka R.I.P.). No a nakonec moje šalvějka, ale asi jí ani nebudu požívat, mám jí pouze jen tak na okrasu. Tak sa majte děcka, já jdu zase workovat...

Naposledy upravil 20-08-2006 v 18:26 PM

Old Post 20-08-2006 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 6

rappa kill ´em all! k+

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 25-08-2006 v 17:10 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Kytizz úspěšně kvetou, ale mám bohužel vybitý baterie do foťáku, takže zítra udělám aktualizaci. Když bude v září fajn počasí, tak bude i možná co hulit

Old Post 04-09-2006 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Funky Skunky... Příspěvek č. 8





Tak nějakej updatek....

Old Post 06-09-2006 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9




Ještě nějaké fotečky... Jinak sem zrušil kytizz A11MTF, protože se jí vůbec nechce kvést - za což sem se jí odvděčil smrtí usušením. Takže závěr je takový, že do cíle sprintuje 9 beženců Chronica, ostatním sem přistřihl křidýlka a veškerý materiál putoval do hrnců kamarádů, kteří z této byliny posléze vařili psychedelické mléko zvaný "bhang" (čti beng). Někteří slabší jedinci se poblili po nějaké době působení tohoto lektvaru (či extraktu). Já se těchto akcí naštěstí nezúčastňoval, nejsem blázen , já už sem si svoje užil v minulosti dost. Tyto hrátky přenechám jiným kámošům...

Naposledy upravil 06-09-2006 v 18:50 PM

Old Post 06-09-2006 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 10

kvalitni krovi skoda tech kytek co ti napadli swilusky,jsou to sracky a nabalkone je to skoro neresitelny,mluvim ze svich letitych zkusenosti z balkonovkama.Nadruhou stranu si mozna nemusel kosit to A11,me na balkosi dozralo vzdy vse

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 07-09-2006 v 14:23 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 11




Tak nějakej updejtek, svítíčko sluní, všichni se usmívají, život je fajn fajn fajn fajnověj, paličky rostou, je to prima, jóó chronic to budou hity tutový... Cheche, když to po sobě čtu, tak sem teda asi pěkně zhulenej Dávám tomu ještě tak měsíc a bude to zuppa

Old Post 13-09-2006 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12





Tak opět update našich zelených kytiček, posílám nějaký foto od kámoše ze zahrádky (asi Nebulka - kvete později, ale dá to), dále nakvétajícího chronica - už parádně cukruje, dávám tomu tak odhadem ještě 14-21 dní... Vypadá to velmi pěkně, Chronic se už jako indoor ukázal jako celkem rychlej sprinter ve finále, i v outu se jeví příznivě. Počásko zatim good, tak ať to vydrží...

foto 1: celek Nebulka
foto 2: makro Nebulka
foto 3: makro Chronic-balkon
foto 4: makro Chronic balkon

Old Post 19-09-2006 v 21:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




Opět nějakej updatek... Kvete to parádně, paldy se nafukujou a vypadá to úplně stejně jako indoorovej Chronic. Počásko zatim přeje, prostě paráda. Rád bych vyfotil makra těch větších monster, ale vzhledem k tomu, že kytky total přerostly a jsou vidět, nerad se tam ochomejtám, kór s foťákem, tak vemte zavděk s paldou tý nejmenší kytizz. Trochu sem jim ubral listů a prostříhal spodky, ale opět ne na 100% z důvodu viditelnosti. Mno, už checkujte...

Old Post 26-09-2006 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Schovávačka... Příspěvek č. 14





Zdravim příznivce mého balkónu, jelikož se radikálně změnilo počasí k horšímu, musel jsem reagovat nějakými činy, abych ochránil moje holčiny před špatným a nepříznivým počasím. Uklidil jsem již skoro zralé holky do prostor kuchyně, kde budou ještě chvíli čekat na moje záverečné mocné rozmachy sandokanskou mačetou... Jsem velmi spokojen, je to total obsypaný pryskyřicí - holky jako z katalogu.... Zítra zkusím udělat lepší fota při lepším světle, ale i tahle nálož je dostatečným důkazem, že na balkoně při troše odvahy lze vypěstit cool model. Těšim se na konec etapy, nyní se kochejte....

Old Post 02-10-2006 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15






...

Old Post 02-10-2006 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 16









Tak přeposílám ještě pár foteček celých kytek a nějaký pokusy o makro... Jinak kytizz co jsou ve 3,5 litrových květníkách jsou na tom o malilinko hůř s výnosem oproti holkám ve větších květnících 6,5 l. Trochu přerostli víc než sem chtěl, ale mám z nich radost - jsou to moc pěkný holky k nakosnutí. Mňam mňam

Old Post 04-10-2006 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7742410 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív