Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bio 150W ww+sk#1 by PsYcHo84
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 17

Tozhodně postřok na plíseň.Přílišná vlhkost,to sem snad ještě ani neslyšel a určitě by to nemělo za následek celkový žloutnutí listů.....takže chemii na to.

Old Post 18-05-2006 v 20:11 PM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Dev1l
Tozhodně postřok na plíseň.Přílišná vlhkost,to sem snad ještě ani neslyšel a určitě by to nemělo za následek celkový žloutnutí listů.....takže chemii na to.

hele, preco myslis, ze mu to ta plesen napadla? kvoli prilisnej vlhkosti. Povodne som to tipoval na preliatie, ale korene su uplne krasne. Spalene hnojivom to nie je, to vyzera inak. Ta bledost a cervene stonky listov, to ukazuje na problemy s nedostatkom dusika. Ale hlina je este pomerne cerstva, za 3 tyzdne ju nemohli vyzrat. Na postrek proti plesni doporucujem Previcur, mam s nim dobre skusenosti. Ochrana zdravia pri praci je jasnacka, a este by som doplnil: nezabudnut na zmacadlo do postreku, v nudzi postaci par kvapiek saponatu. A postriekat aj zospodu.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 18-05-2006 v 20:27 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 19

Ja to myslel tak,že to žloutnutí neni způsobeno přímo vyskou vlhkostí,ale plísní,způsobenou přílišnou vlhkostí.Taky sem na začátku příspěvku psal-?rozhodně postřík na plíseň.Tím sem určitě nechtěl říct,že to plíseň neni.Snad sem to nedorozumnění objasnil.

Old Post 20-05-2006 v 06:43 AM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 20

No ja myslim ze se to lepsi... postrik vcera probehl, vetraky jedou 24/0 a odstranil jsem zasazene listy, tagze ted vypadaji spis jako palmicky a od chvile kdy se snizila vlhkost zacinaji zase dostavat zelenou barvu.. fotky poslu az ve ctvrtek, ale myslim, ze s z toho s holkama vyhrabem

p s y c h o 8 4

Old Post 20-05-2006 v 09:32 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Obecné Příspěvek č. 21





Zdar & silu,
tak aktualizuju... presazeni se na kytkach nijak neprojevilo, furt rostou. Plisen je snad pryc, ty listy, ktere uz byly zasazene odchazeji, ale nove listy jsou ukazkove Snizil jsem vlhkost na nevim kolik, ale doufam ze malo a zvysil jsem phytamin na 5ml/l.
Musel jsem ze skrine vyhodit papayu, protoze byla skoro 2x vetsi nez ostatni, a proto byla prestehovana na zahradu.. mela strasne dlouhe internodia, nevim proc... nevermind.

1) panorama

2) povedl se mi zcasti fim.. sice vrcholu neni 8 ale 3, ale i to staci.. v nasledujici petiletce zvysim pocet vrcholu o 115%

3),4) shaman se mi zblaznil a dela vic listu nez ma, check it.. no hlavne ze roste, mozna to bylo tim xplisnovym postrikem

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 24-05-2006 v 19:45 PM

Old Post 24-05-2006 v 19:39 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 22



Posbiral jsem po baraku bordel a zbastlil jsem si svetlo na rizky a na zacatek rustu.. je to delane ze 2 sesroubovanych upravenych forem na nake buchty nebo co... nastrikal jsem je na bilo, a nasroboval jsem tam odrazovy plech, co mi zbyl ze stinitka na sodik. Cele to dohromady drzi pomoci soucastek ze stavebnice merkur.
Sviti tam 2 usporky osram duluxstar 17W, pry ekvivalent 75W, 950lm.. jedna za 109,-
dalsi runda ve skrini uz bude zacinat pod timhle

p s y c h o 8 4

Old Post 28-05-2006 v 17:30 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
Posbiral jsem po baraku bordel a zbastlil jsem si svetlo na rizky a na zacatek rustu.. je to delane ze 2 sesroubovanych upravenych forem na nake buchty nebo co... nastrikal jsem je na bilo, a nasroboval jsem tam odrazovy plech, co mi zbyl ze stinitka na sodik. Cele to dohromady drzi pomoci soucastek ze stavebnice merkur.
Sviti tam 2 usporky osram duluxstar 17W, pry ekvivalent 75W, 950lm.. jedna za 109,-
dalsi runda ve skrini uz bude zacinat pod timhle

25W majú 1600Lumenov,dve by dali 3200 oproti 1900,čo majú teraz.Závit E 27 je rovnaký,len ich kúpiť .Pekné svietidlo

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 28-05-2006 v 17:40 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 24




Sakra expiry nasadils mi brouka do hlavy mozna ze tyhle soucasne skonci nekde v lampicce v baraku a ja vyrazim koupit ty 25W

Ale mam ted hrozne dilema, pac mam ve skrini uz 5.tyden 10 kytek cca 25 cm, vetvene az v 7 patre (nepovedene FIMy) a resim jestli je mam hodit ven vsechny a zacit novy ciste indoor grow, anebo tam 3 kyti nechat a nakvest a dokvest se scrogem..
jsou to vesmes sativy, pocitam s tim, ze by se cca 2x zvetsily, tagze ohybat a tvarovat..
Potreboval bych poradit, jestli to s takovou vyskou a tvarem jaky to ma ma cenu prepinat, co myslite?

1) soucasny stav vegetace
2,3) se mi u nekterych povedl FIM

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 28-05-2006 v 18:44 PM

Old Post 28-05-2006 v 17:56 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 25

No,ja som prepínal keď boli ešte menšie a som spokojný.Pod 70W podľa mňa nemá zmysel mať vysoké kytky.Jedine,že by si ich rozťahal,poprípade scrog.Ale máš ich tam dosť a po prepnutí vytvoria asi viac palíc,ja som mal jednu centrálnu
Ešte odkaz:http://grower.cz/forum/showthread.p...5655#post405655

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 28-05-2006 v 18:05 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 26

ne ja jsem to myslel jinak. z tech 10i kytek co tam jsou dam 7 ven a necham tam jen shamana, early misty a skunk1, ktere presadim do velkych kvetinacu a koncem tydne prepnu na kvet... vrcholky maji solidne rozvetvene a kdyz je mirne naohybam a propletu do scrogu, tak by to mohlo byt vpohode

p s y c h o 8 4

Old Post 28-05-2006 v 18:41 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 27

Tak to je potom iné.Daj čo najväčšie kvetináče,rozvetvi,aby každá mala aspoň 4 vrcholovky a podľa mňa budeš spokojný.Aj pod 70W sa dá vypestovať fajn matroš

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 28-05-2006 v 18:47 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 28




Zdar, dalsi aktualizace.. nic vzrusujiciho se nedeje, rostou, vjetvi se, zadny adrenalin hnojim 1ml plagronu start + postrik co 2 dny phytaminem 5ml/l..

cekam az se umoudri pocasi a pak oproti predchozim uvaham pujdou ven vsechny... 4 dam darem 2 zacinajicim kamosum a zbytek do velkych kvetinacu a sup do lesa.

pak tam dam ze semen regulerni in, jeste nevim jestli PP x Mazar, nebo Aurory Indiky.. uvidime rust pojede pod tim usporkovym svetlem, at se setri uran v temeline

EDIT> POKUD VAS ZAJIMA DALSI OSUD TECHTO KVETIN, PREJDETE PLS TADY

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 25-07-2006 v 12:29 PM

Old Post 04-06-2006 v 14:22 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 29

PsYcHo, caw, mas to pekne, ako kukam, vyska ti nerobi problem ja som pod 70kou mal pekne vysledny teraz v priestore 28x61 mama 2x70w a idem to v pohode s dvoma vetrakmi 12cm na 5,8V trafu.
It´s quiet,It´s efective and I´m so high It works!
PS:vela stastia

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 05-06-2006 v 20:48 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

upgrade na 150w :) Příspěvek č. 30





Bry rano/den/vecir po delsi dobe.. upgradoval jsem skrinu na 0,15KW
Vybojka je tam osram nav-t 150w, balast taky osram, everything new
sehnal jsem taktez rizky, mel jsem objednanou 2x WW a 2x nebulu ale misto nebuly jsem dostal 2x skunk 1... rizky byly v poslednim tazeni.. a ja vidlak bez zkusenosti jsem jim dal jeste solidne naprdel ruznyma zachrannyma agrotechnickyma optarenima.. mozna kdybych je nechal tak, tak by se vzpamatovaly driv.. nicmene uz je vse okay. Kvetinace jsem koupil v growshopu, protoze idealnejsi jsem nikde nesehnal..

Zjistil jsem prekvapivy fuckt, ze silnejsi vybojka vic topi a 2 predpotopni retardovane slabe a proste nahovno vetracky to absulutne nestihaji vyvetrat.. tagze to vetrani ted prubezne vylepsuju, ale furt mi to dost lezi v zaludku, protoze mam v pokoji 26°C a ve skrini 30°C.. uz tu z toho vedra chcipam, musim mit furt otevrene vrata, abych T udrzel pod 30°C a v noci to zvenku vypada, jako by u mne v pokoji pristavalo UFO...
Dnes jsem ale zabloudil do obchodu s kompama a meli tam mrte vetraku, ktere by se mi hodily, tagze zitra jim to tam vsechno vykoupim, pac dnes jsem nemel dostatecny kapital..
Vylepsil jsem i stinitko, dal jsem pod nej 3mm sklo a ofukuje to zboku vetracek.. ale pripada mi, ze to nema takovy efekt, jaxem chtel..
Ta ventilace je celkove dost na**cu, protoze z duvodu utajeni muze byt vyvedena jen z leve steny skrine.. tam vzduch z odtahu i pritahu oddeluje police ale ty vzdusne masy se presto trochec michaji, tagze to snizuje efektivitu chlazeni.. samozrejme jsem premyslel, ze bych tam narval roury a improvizaci kůlťůby ale v soucasnem umisteni skrine to moc nejde, pac sice to teplo ze skrine odvedu, ale ono se nerozptyli do prostoru a cast se ho nasaje zpatky..
mozna az se trochu ochladi, taxe ukaze, ze tohle chlazeni staci... nebo pestit IN jen v zime.. ale co pak budu delat v lete... ?
tagze zitra tam namontuju na pritah 2x 9cm vetraky a na odtah 12cm + 8 cm a jeden 8cm vevnitr na ofuk svetla a toby bylo aby 5 vetraku nemelo naky efekt..

inac hnojiva furt stejne, hlina je zahr. substrat + pytel perlitu
kytky zastrihavam a FIMuju (pokud se to tak da nazvat) co nejcasteji, protoze chci mit bonsaje.. na qwet prepnu asi ve 12-15cm vysky a zasmodrcham je do scrogu...

tagze az tu teplotu (a s tim spojenou vzdalenost lampy) jsem spokojenej.. nepreju na prazdniny nikomu nic zleho, ale kdyby se trvale ochladilo o 10 stupnu, tak bych se vubec nezlobil

foto:
1) panorama
2) kytiz, vpopredi vdovy, vzadu skunkove
3) svetlo
4) pohled do te zku*vene skrine, kde mi na horni polici topi balast a odchazi teply vzduch a na spodni polici se nasava studeny.. bohuzel to moc nefacha a micha se to.

Jestli vas neco zajima, tak piste

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 27-06-2006 v 13:49 PM

Old Post 27-06-2006 v 13:31 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 31







Brejk denc, almara v prubehu minuleho tydne doznala jistych zmen - poresil jsem konecne natrvalo ventilaci.. jsou tam ted
odtah 12cm + 8cm
pritah 2x 8cm
ofuk svetla 10cm
stinitko jsem ohl trochu vic, sklo pod nim jsem ze stran oblepil paskou, aby teply vzduch neutikal bokem, diky tomuhle jsem teplotu schopen udrzet na t v pokoji + 3°C, tzn pokud mam v pokoji 22°C, taxkrin ma 25°C.. to je uplne vcajku, taxem to chtel , navic staci, kdyz mi vetraky jedou na 7,5V - a je to dost tiche..
Vsechno to bylo tim, ze jsem nemel aktivni pritah a teplo od stinitka se mi odrazelo dolu.. Uz okay

vaham jestli je mam uz prepnout na kvet, co myslite? maji (kdyz jsou pozohybane a vytvarovane dratkama) cca 10 cm, jinak by mely asi 15cm.. asi uz je zitra prepnu.. uberu 3 hodiny rano a 3 vecer na 12/12. Pak asi zvolim scrog, podle toho, jak to bude vypadat.. asi ten scrog..

1) schema putovani vzduchu prostorem:
- studeny vzduch z pritahu prasi rovnou do kytek, ochlazuje prostor pod vybojkou
- na protejsi strane skrine ho nasaje 10cm vetrak a prozene prostorem kolem vybojky..
- ten papir na prilepeny na zdi je tam proto, aby usmernil proud vzduchu od stinitka smerem nahoru
- nahore se pak hromadi teply vzduch a 12cm+8cm ho odsavaji ze skrine pryc.

2) stena s vetraky

3) svetlo

4) roste to, v popredi vdovy, vzadu skunkove.. papaji furt plagron start up 1,5ml/l, a postrik phytaminem 4ml/l 1x denne vecer

5) vdovy se hezky samy bez rikani vetvi.. trochu jim sice pomaham zastrihavanim, ale samy jsou sikovne

6) tenhle skunk 1 mi dela vrasky, nechce rust, vypada nezdrave, nevetvi se poradne, je ridky... s nim mam delat? zatim nedelam nic a cekam, ze se spravi

tagze odzitrka kvetu a cekam
peace

p s y c h o 8 4

Old Post 04-07-2006 v 12:54 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Obecné 2.den 12/12 Příspěvek č. 32









Taxem vcera prepl na kvet... zatim se nic divokeho nedeje.. papaji uz plagron alga bloom 4ml/l, sem tam to striknu phytaminem..
nevim jestli vam to dela taky - ten phytamin mi v rozprasovaci vzdycky trochu nakvasi (?) a pri strikani to strasne smrdi sirovodikem... jako bych mel ve skrini tyden chciplou ovci.. je to normalni, smrdi to tak i vam?

jinak jsem zrobil sitko na scrog.. drevene hranolky 1x1 cm, sito ma 52x33cm, oka po 4cm, tzn mam kapacitu na 104 trigramovych palic
jo jsem optimista ...
svetlo visi 20cm nad vrskama a i ted pri tech tropech tam je 26°C..

taky jsem zmastil malou klonovnu sklada se z krabice od vina, byvaleho pekace jako stinitka a 17w usporky.. impulzem pro realizaci zameru byla ulomena vetev na skunk1xtop44 co mam venku, k ni jsem jeste pridal omylem ulomenou (ohybani na silu je riziko)vetvicku WW...
nemam ambice delat vlastni klony, ale chtel jsem si to ciste zkusit, jestli mi to zakoreni.. je to asi tyden, jsou v 4x4cm grodanovych kostickach a v parnicku.. prosel jsem si tryd klonujte s hlavou, udelal jsem to presne podle hlavy, tagze jestli nezakoreni, tak sorry hlavo, ale budu nucen poslat K-
no uvidime, kdyby to nahodou rozchodily, tak je v pulce zari (po tehle sklizni) deponuju ve skrini jako 2nd round..

1, 2, 3) roste to, snazim se to drzet male a kosate
4) vetveni.. ma to 1cm stonek a cca 15cm
5) sito na scrog
6) "klonovna"
7) "klony"
8) "svetlo"

tak zas po case se ozvu co to dela

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 25-07-2006 v 12:31 PM

Old Post 10-07-2006 v 13:45 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7106190 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív