Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ---eNDyho Guerilla Growing-2006---
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 33









Neviem cim je to ale vsimam si vacsi zaujem o prirodu, lesy, luky, stromy, vodu atd... Je pravda ze pred tym ako som zacal fajcit mariu a hanu som si tie veci natolko nevsimal (proste to tak bylo a konec), no treba brat do uvahy aj to ze som od vtedy dospel (aspon si myslim).
Ale stale nevim...ze by ganja mala taku moc aby ludi priviedla rozmyslat nad vecami...zda sa mi to byt ironicke ze prave tato zatracovana rastlina ma spasit zem ale asi to bude tak!

a aby sme si nepokecali len o skaredej podobe nasich lesov, vratme sa spat k pestovaniu

Dnes je u nas uprsane pocasie, co je myslim si dobre... rastlinky vysadene von sa musia uchytit a dazd im len prospeje, potom nech prazi slnko
Splnaju sa moje "vestby" zo zaciatku, ze nie vsetky rastliny sa doziju pekneho konca..je to proste tak prezije len ten najsilnejsi.
ci uz je to zasahom ineho Homo sapiens, alebo zajacov, srn, slimakov alebo koli pracovnym urazom

nesikovnostou sa mi podarilo znicit cca 3 rastliny...ALE z dvoch z nich som spravil odrezok, ktory zakorenujem a zatial neprotestuju
jedna sa o:

-Ruderalis indica (nechcel som sa zmierit s tym ze ma opusti)
-TOP no name (len taka skuska o zachranu)

prvy den boli len v nadobe s vodou (v akvariu) a na druhy den potrete stimulaxom, do substratu a vlhke prostredie...uvidi sa

MASTER KUSH, ktoreho som mal na balkone (dve rastliny vedla seba) som dnes presadil do kybla cca 5l.. zlozenie substratu-----
pestebny substrat + perlit + poda zo zahrady, dufam ze to nebudu samci

BOGGLE GUM ktory som sa chystal zasadit na to moje osvedcene miestecko tam nedam, (je to moj posledny BOG G) dam ho do kybla a necham si ho v blizkosti domova

takze rastlinky sa mi z pozemku pomaly stracaju... zostava MASTER KUSH a BOGGLE GUM x BOGGLE GUM. Neskor dam naklicit est JACK HERER a uvidi sa co s nim rad by som ho tiez ako kyblovku...

no ale este musim navstivit dve miesta na sadenie... prestane prsat a idem to zriesit
bye zatial


btw...kuknite na tieto obrazy, podla mna su super

Naposledy upravil eNDy 27-05-2006 v 16:12 PM

Old Post 24-05-2006 v 16:09 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 34





Pripajam foto koreniacich odrezkov RI a TOP
je to mensi pokus o korenenie malych odrezkov, logicky by zakorenit mali.
STIMULAX + VLHKE PROSTREDIE + 24/0 SVETLO = zakorenenie

a kuknite kto mi strazi odrezky CHEF THE POTHEAD!!!
je to moj kamosh ktoreho som od mami dostal daaavno a u mna zmenil styl zivota da real nigga... Moj strazca odrezkov

Naposledy upravil eNDy 27-05-2006 v 16:18 PM

Old Post 24-05-2006 v 19:42 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 35

Nie je na toho Jacka už neskoro?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 24-05-2006 v 20:57 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 36

to Expiry date: teoreticky som uz termin siatia presvihol.. je to tak, z JACKA HERERA by som uz nemal nejake velke huste kere, ale este stale z neho moze byt fajn kyblovka---myslim si ja hovoria mnohi tiez ze aj ked v juni vysejes ganju tak "moze" predbehnut skorsie rastliny.
whatever...pri najhorsom bude jacko mensi ako ostatne rastliny, ale ajtak bude zatemnovany takze bude neskorsi...

vies co? vsetko sa ukaze vazne sa bojim do predu odhadovat veci

Old Post 24-05-2006 v 21:01 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 37

ok..je tu pre mna dalsia vyzva...

vysejem semena JACK HERER presne 01.06.2006 a uvidime ako skonci.
ci bude malinky ako bonsaj alebo este nejaky ten gram z neho vytazim.
STAY TUNED TO THIS FREQUENTION, ENDY IS GONNA PROVE HIS ABILITIES WITH GROWING MARIJUANA

Old Post 24-05-2006 v 21:03 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 38

endy: mohol by si napisat ktory den ti uz deticky rastu?

Old Post 24-05-2006 v 22:18 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 39

to impozant: no ako ktore klicil som tusim tri vlny takze je to rozne, nejak som to extra nepocital ale da sa to zriesit. mohol by som nabuduce (ked ich pojdem mrknut) pastnut foto a k nim aj vek
ale skus si to kuknut v predu v prvych prispevkoch...tam je kluc

Old Post 24-05-2006 v 22:20 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 40

Nazdar partizáne!

No zajímavá výzva, to jsem zvědav, kolik z toho bude. Na Jacka už se mi tahle doba zdá fakt dost pozdní, ale jako experiment, proč ne?! Jinak kytičky zatim máš moc pěkný... Posílám K+ jako motivaci do začátku!

SO I'LL STAY TUNED TO THIS FREQUENTION AND CHECK YOUR GROWING ABILITIES... PEACE MAN


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 24-05-2006 v 22:40 PM

Old Post 24-05-2006 v 22:24 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 41

zdravim ta priatelu
dik za pochvalu i za k+ ...potesi
dufam ze ta nesklamem, a neboj tak isto som naladeny na tvju frekvenciu
...one love...

Old Post 24-05-2006 v 22:41 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 42

Zdar Endy, na toho Jacka jsem také zvědavej. Sám jsem minulý týden koupil řízek, zatím se v kýbli pomalu vzpamatovává a mám z toho, jestli dojede, tak trochu obavu. No ale uvidíme. Včera jsem přemýšlel, že bych ho ke konci zkoušel zatemňovat. Ale na takový úvahy je ještě asi dost brzo.

Líbí se mi tvůj vztah k přírodě, líbí se mi i tenhle thread, takže K+4U

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 25-05-2006 v 08:57 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 43

ahoj ahoj
to čepra: no jack herer je slachteny pre indoor, je to legenda a preto ho nechcem vynechat
budem sa snazit vypestovat z neho co najlepsieho ukazkoveho Jacka, len som zvedavy na fenotyp lebo je to prva generacia originalu, takze neni to znackovej jack co ma trochu mrzi, ale nie kazdy rok mas moznost zakopnut o taketo geny a nie kazdy den mas moznost hulit samotneho JACKA HERERA

dakujem za karmicky, ludia vztah k prirode je samozrejma vec, ved mam prirodu hned za domom najradsej by som zil priamo v nej.
neskor pridu fotky!

Old Post 25-05-2006 v 12:01 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od eNDy
ludia vztah k prirode je samozrejma vec, ved mam prirodu hned za domom najradsej by som zil priamo v nej.
neskor pridu fotky!


Bohužel pro spoustu lidí to tak samozřejmé není, a když vidím pytle plný bordelu u nás v lese nebo podél silnice tak bych z nás lidí blil.
Jinak ať to roste a těším se na fotečky.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 25-05-2006 v 13:06 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 45





to čepra: no mas pravdu, vacsina ludi to nevidi alebo nechce vidiet. nevim...a preto nas musi byt stale viac a viac aby sme tuto skazu zastavili kym nebude neskoro

ALL:
mam tu nejake fotky rastlin v kybloch, zatial su malinke ale budu sa snazit rast a rast
-prva je dvojak MASTER KUSH, ta vacsia ma pekne siroke listy, paci sa mi a rastie lepsie ako ta mensia, len sa bojim ze to bude samec, ale tak aspon nejaky pel bude
-druha je BOGGLE GUM x BOGGLE GUM, ktoru si nechavam u seba a budem sa o nu starat ako o vlastne decko

dnes u nas prazi slnko, mozno pojdem vysadzat tie rastliny na moje osvedcene miesto...este uvidim

EDIT: ten vacsi master som skusil zastrihnut FIMom, tak snad to bude FIM, no neFIM ci to vyjde

Old Post 25-05-2006 v 13:13 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 46

@ Endy:

Môžem sa opýtať, prečo tú odrodu nazývaš Boggle Gum x Boggle Gum , tým myslíš, že je to druhá generácia vzniknuta vlastným oprcom? Alebo je to niejaká úplne iná odroda ? Len ma to tak zarazilo, a som sa začudoval, prečo jednoducho nepíšeš BoggleGum F2 ...

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 25-05-2006 v 15:36 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 47

to Anonymer:
odpoviem ti jednoducho
odrodu ktoru vlastnim ja (BOG G x BOG G) som obdrzal ako semena ktore vznikli krizenim matky a otca Boggle gum. takze je to BOGGLE GUM X BOGGLE GUM..
preto nepouzivam vyraz F2 pri tejto odrode (ajked to je druha gen.), lebo by to mohlo byt zavadzajuce... ked mam vonku vysadenu odrodu Boggle gum a najdem v nej semena tak je to imho druha generacia Boggle gumu (sice neznamy otec) ale je to druha generacia zo samice BOG G.
v mojom pripade, viem na stopro ze je to oprcane vzajomne...takze je to BOGGLE GUM x BOGGLE GUM
ked niekto nakrizi dajme tomu odrodu MAZAR a HINDU KUSH, logicky mi z toho vznikne MAZAR X HINDU KUSH...nie?

to ALL: nemam dobre spravy co sa tyka mojho "osvedceneho" miesta
bol som to checknut, bola to strastiplna cesta musim povedat zihlava-kopriva, kriiky, atd... no a ako som sa tam dostal vidim ze to nebude az take iste miestecko,, je to okraj pola (minuly rok na tom poli bola burina, nic...) a dnes su tam male rastliny KUKURICE!! to znamena ze bud traktorista alebo ludia kradnuci kukuricu budu mat na dosah ruky moje rastliny.. tak mi to bolo luto ze som to tam nevysadil...
no a teraz neviem co spravim.. minuly rok to bola tutofka, teraz asi najhorsie miesto.. nevim, musim sa niekde poobzerat.

Old Post 25-05-2006 v 17:08 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 48

Zajímavý myšlenkový pochody máš(ale je to logický)...já osobně bych to nazval prostě boggle gum. No, s tim místem to nasere, tak přeju hodně zdaru při hledání novýho a lepšího...přijde mi, že najít dobrý místo je vždycky to nejtěžší a dá to nejvíc zabrat!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 25-05-2006 v 17:31 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3487930 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív