Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » telefonie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 1

Cágo panove a damy, vcera se mi dostal do rukou programek, na telefonovani po netu. Je k tomu potreba pouze znat IP adresu volane stanice, mit ten stejny programek <speak freely 7.1> a mikrofon a zvuk samozrejme.
Zajimal by me vas nazor. Napadlo me, ze by se to dalo vyuzit jako doplnek chatu, /hromadu lidi bych rad slysel/
Program umoznuje konferenci a jeste urcite ma hafo dalsich funkci, ktere zatim nechapu, ale urcite se tim prokousu nebo mi nekdo pomuze ne?
Neni mi ovsem jasne, jestli by to slo zesinchronizovat s touto strankou, jak by to bylo s bezpecnosti a vubec veci kolem toho.

Tak co, chcete me nekdo slyset? Programek ma necele mega.

Zatim jsem to nezkousel, jak to facha, ale kamos, od ktereho ho mam si ho pochvaluje.

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 07-01-2002 v 12:48 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

Ja doporucuji program HoneyQ - je to doplnek nebo plugin pro ICQ... stejne jako ted posilas zpravy, tak se pujde skymkoliv slyset nebo videt (mas li i kameru)

Old Post 07-01-2002 v 19:00 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Protože jsem velmi ošklivý, byť i s krásným basem, Příspěvek č. 3

nehodlám na tyto vymoženosti zatím reflektovat. Stávkovat budu ke své škodě nejméně tak dlouho, dokud nezajde Walhalla na to pivo, kterým mi vyhrožoval někdy v minulém století a celou věc mi nějak rozumně nerozmluví, samozřejmě včetně instalace. ICQ mi nějak nemakalo a tak jsem to zatím smazal. Ale pivo piju pořád!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-01-2002 v 11:33 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Jenom škoda Příspěvek č. 4

Pokus se svůj (doufám, že dočasný) odpor k ICQ odhodit, je to velmi šikovný prográmek. Zkus se znovu mrknout na Walhallův thread o ICQ, hned pod tvým příspěvkem je malý návod - možná tě přesvědčí a ICQ se znovuzabydlí na tvém PC.

Ale neznamená to, že bys neměl jít na to pivo!

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 24-01-2002 v 12:10 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

yahoo messenger Příspěvek č. 5

Já mám ty nejlepší zkušenosti s yahoo messengerem. ICQ mě taky moc nebere.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 25-01-2002 v 10:09 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 6

hh-topiku... stale cekam, kdy te konecne spatrim na icq... uz jak se zda te mam v listu, ale od te doby jsi se tam neobjevil.... co s tebou mam clovece delat...

Old Post 16-02-2002 v 01:17 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Podmínky znáš, nejdříve to pivo! Příspěvek č. 7

Neboj, Wally, brzo projde bedýnka nějakým upgradem a ICQ bude. Však já se do toho dostanu, jen je toho na mě zatím dost v tom počítači.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 16-02-2002 v 07:06 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Upozornění Čeština ! Příspěvek č. 8

Na http://www.cestiny.cz je k mání čeština pro ICQ2001b, což nám, "ruštinářům, výrazně ulehčí práci s tímto moderním způsobem komunikace.....(....s laskavým upozorněním p.Budvara...), podrobnosti viz. thread k ICQ.

[Edited by Limba,CsC on 16-02-2002 at 12:29 PM]

....snažím se!!!

Old Post 16-02-2002 v 09:10 AM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2003 - triedenie - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5811130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív