Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Prace:
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 1

Zdravim pestujici lickove.
Neni to dlouho, co jsem prochazel G od prvnich prizpevku a prisel jsem k tomu, ze je tu tak velke mnozstvi informaci, ze pokud laik nebo pololaik neco hleda, dostane se mu ve vyhledavaci do ruky 20 - 30 odkazu, kde jsou zminky o tematu. Casto se vsak informace kvalitne liší podle toho ci o¨noho pestitele.
Urcite mi date za pravdu,ze se pomalu blizi doba, kdy uz nebude o cem psat <co se pesteni tyce>. pripada mi, ze vsechno dulezite uz zde bylo napsano a kazde dalsi prizpevky uz vnaseji do tech serioznich informaci jen zmatek a tak je treba stale dokola neco nekomu vyvracet a usmernovat ho nekam. Tak se na G mnozi kvalitni a uzitecne informace ale primo umerne s nima a novyma uzivatelama i famy dezinforamce a podobny balast.

Napadlo me tedy jestli nedozral cas vrhnout se pomalu na sumarizaci informací a vytvorení nejakeho kompletniho dila - made by grower people.

Predstavoval bych si to asi tak, ze by se zde prihlasili clenove, Pokud mozno ti co maji ke G pristup kazdy den, ochotni prijmout nelehky ukol sumarizace informaci na jemu pridelene tema.
Jednotliva temata by se zde zkonzultovala a posleze se vytvoril uceleny blok serioznich informaci o vsech odvetvich pestovani.

Napr: tema svetlo - zkuste si ho hodit do vyhledavace a kvantum ruznorodych informaci vas rozhodne neuspokoji. Ja osobne sem nasel to co sem hledal asi tak za hodinu prochazeni clanku od clanku.

Jde o to rozclenit vsechna vhodna temata a priradit k nim spolehlive lidi.

Tak co vy na to, hlasi se nekdo, kdo by mel zajem a hlavne cas a chut.
Nebo vam to pripada jako kravina?

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 09-01-2002 v 09:03 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 2

Mám pocit, že na tom už pár editorů pracuje - rubrika "Pěstitelský FAQ" ale od doby, kdy jsem poprvé vlezl na Grower (5/2001) tam není přístup. Tak nevím.
No, šel bych do toho, mám přístup po-pá, pevnou linkou, až budu mít doma kompl tak pořád. Jsem grafik, hravě si poradím s obrázky (velikost, doostření atd.) ale i s texty (y-i s-z ...).

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 09-01-2002 v 10:03 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 3

konart má pravdu, na "Pěstitelském FAQu" se pracuje, bohužel rozhodně sui nemyslím, že tempem, jakým by to šlo.

Přístup do FAQu lze získat jednoduše, pošlete PM Carlosovi a myslím, že bude rád, když s tím zrovna vy trochu pohnete.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 09-01-2002 v 11:59 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

dik Příspěvek č. 4

a ja furt s cim Faq editori delaji takove tajnosti.
Tak to potom jo.
Dik za info. Proc ale je pristupny jen pro nekoho? To vypada jako by si editori syslili info pro sebe ja vim ze asi ne, ale urcite by bylo fajn nejaky takovy komplex sestavit, otevrit a omezit moznost editace uzivateli.
Du PMkovat Carlosovi.
Dik

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 09-01-2002 v 12:58 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Tempo Příspěvek č. 5

To s tim tempem si myslim taky ,obcas mi spis pripada ,ze se tu zastavil cas (viz napr. pocledni cislo grw. pokud se nemejlim v dubnu a od ty doby nic.), to samy pestitelskej faq. Faq editorama se to tu jenom hemzi ,ale faq nikde. Takze trochu kritiky,coz se nekomu treba nebude libit ,ale mozna to i nekoho popozene.

Old Post 09-01-2002 v 22:11 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Adam Příspěvek č. 6

17.2 letim do Adamu tak poslu nejakou reportaz a privezu fotecky

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 10-01-2002 v 13:26 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 7

- taky jsem FAQ editor a za sebe musím říct, že udělat něco srozumitelnýho pro všechny (hlavně nováčky a méně chápavý)
dá taky kus práce a když si vezmete, že máte na práci i něco jinýho něž grower
např. kytky, zaměstnání, domácnost, hulení, ... , tak to opravdu trvá dost dlouho.
Musí to nejprve dobře uležet a pak to teprve jde, ale poooomaaaaaluuuu.

- a dělat ve FAQu jde taky pomalu (hlavně, když tam chcete mít i obrázky)

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 10-01-2002 v 13:37 PM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 8

to Dr. Smokalot
- jo, tak nějak to vidím taky

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 15-01-2002 v 09:53 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Jestli potřebujete jenom nějakej "bič boží" tak mohu posloužit kluci. Příspěvek č. 9

Ale asi bude lepší, přihlásit se o svůj díl práce. Jestli je pro to mezi vámi staršími podpora, rád bych se věnoval politickému aspektu našeho koníčka. Ono je to rozházeno od jedince k jedinci a rubriku od rubriky, jistě bude nějaká snadnější cesta, jak na toto téma znát své souhrnné pocity. Dám si poradit, ani to nemusí být PM. Snažím se nemít před světem žádné velké tajnosti. Ahoj

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-01-2002 v 11:24 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 10

Je fakt, ze to vyhledavani je pomerne pracny, ale clovek si aspon pocte (ma-li cas) a pobavi se. Jako ja, kdyz mi pri zadani slova HNOJENI, vyjel thread s nazvem JAK OCHCAT RODICE. Ale stejne jsem pak vse potrebne nasel a Groweru dekuji.

Taky nabizim svou ruku k dilu, jsem tez grafikem.

Old Post 30-01-2002 v 16:45 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Obecné DDEVIL Příspěvek č. 11

Plne souhlasim s DDevilem.
Informaci na Groweru je uz dost a dost. Nejaka sumarizace by se urcite hodila a pro Nove cleny by to bylo take podstatne jednodussi, napsat proste "hnojeni" a k tomu mu vyskoci prehled ucelenych informaci prave o hnojeni a ne 20 odkazu, to se pak nechce hledat :o))) .Nicmene kdyz jsem na G poprve hledal ja, tak jsem skutecne prolezl vse co se dalo a az potom jsem se ptal. Mno a tak ctu Grower vesele uzivam svuj Indoorek a je me fajn :o))))
add. DDevilovu myslenku bych navrhoval dotahnout do konce K+DDevil :o)))

End

Old Post 30-01-2002 v 20:45 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1012520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív