Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » řízky Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OSHO
Stálý Člen

Karma uživatele OSHO - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 1

Mám 2 tydny v rockwoolu řízky mazara pod 4TLD /18W/33.Teplota kolem 25.Svetlo 18/6 asi 30cm nad nimi. Postupoval jsem klasicky seříznuto diagon.Namočeno do Stimulaxu3.PH okolo 5.Zakořenily z toho 3 kousky a začíná to od spoda trochu hnít..nevím proč.Moc vody?Rockwool byl namočen do vody PH 5.5..je nad tim igelit kvuli odpařovaní..a sprejuju to..proč zakořenily jen 3 a za tak dlouho..poradi někdo?Ten igelit kolem r.w.kostek se tam nechava nebo se ma odstranit? Diky
__________________



[Edited by OSHO on 01-01-2002 at 10:32 AM]

OSHO

Old Post 01-01-2002 v 09:19 AM
OSHO je offline   Profil uživatele OSHO   Find more posts by OSHO   Foto galerie člena OSHO   Click here to Send OSHO a Private Message   Add OSHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 2

nevím, běžně mi to koření týden, max. dva, teď v zimě tři a nic...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 05-01-2002 v 20:11 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Nápad Příspěvek č. 3

Asi protoze, jestli si je naahodou nepohnojil, cimz bys to pekne pohnojil (neboli podělal)- si do stimulaxu namočil přímo ten diagonální řez a tím si ucpal přívod živin. Nejlepší je namočit jenom stonek bez řezu - tam vyrostou kořeny .....

Old Post 03-02-2002 v 19:11 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 4

Hellboy: s tím namáčením řezu to máš odkud??

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 12-02-2002 v 00:41 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 5

Situace: Ve velkem vlhku se z rostlinky nevyparuje skoro zadna voda a rizek nema motivaci vytvaret koreny - proc taky, kdyz nema zizen. Vysoka vlhkost podporuje tvorbu plisni.

Opatreni: Zarivky bliz, jednoznacne. Igelit vyhodit, hned. Rosit 2x -3x denne, jinak nic. dole 2-3 mm vody, ciste. Za dva tydny z toho lezou koreny par cm. (Prvni den mozno postrikat ALGASTIMem na list.)

Na vytvorenou plisen zkus postrik podle http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2637 nebo podobny - dneska jsem na to narazil a docela se mi to zamlouva - akorat to nemam na cem vyzkouset. Drzim palce.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 12-02-2002 v 09:04 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2017 - Mazar - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9709260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív