Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Bodové světlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Nápad Bodové světlo Příspěvek č. 1

Čabas all nevim jestli to tu bylo ale napadá mě otázka , jestli by se dalo svítit bodovkou ? mam tu jednu 50W tak jestli to má cenu

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 19-03-2006 v 15:15 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 2

nemá

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 19-03-2006 v 15:27 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 3

svitit sni muzes treba do oka :-) ale kyti ti pod neporoste

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 19-03-2006 v 17:00 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 4

aha diky za odpovedi... jsem tak blbej , ze by jsem to tam montoval... ale jste tu hodny lidicky a helfnuly jste mi zitra jdu koupit nejaky usporky a casem si musim sehnat tu sodikovku :'(

cafec

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 19-03-2006 v 18:28 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ser na usporky to si radsi kup 70W sodik, usprkama tolik nehodis, i u 70W mas malej vynos a co teprve ty usporky!

Old Post 22-03-2006 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

Nelíbí se mi , že každej každýmu doporucuje porad jen sodik sodik sodik..... když někdo chce prostě pěstovat pod usporkama , a pod zarivkama , tak ho u toho nechte ne ?! je to fakt hnus ..cus >

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 24-03-2006 v 06:18 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od pyroman.cz
Nelíbí se mi , že každej každýmu doporucuje porad jen sodik sodik sodik..... když někdo chce prostě pěstovat pod usporkama , a pod zarivkama , tak ho u toho nechte ne ?! je to fakt hnus ..cus >

Tak ja Ti nebudem nič doporučovať,len Ti poradím z vlastnej skúsenosti,sodík je lepší na kvet aj v menšej watáži ako úsporky,mal som 90W v úsporkách a teraz 70W sodík a ten sodík je lepší.Viem,že veľa ľudí to radí len preto,že to niekde čítali,ja som to skúsil.Ale samozrejme môžeš to urobiť,ako chceš Ty ,je to Tvoje pestovanie.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 24-03-2006 v 06:24 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od pyroman.cz
Nelíbí se mi , že každej každýmu doporucuje porad jen sodik sodik sodik..... když někdo chce prostě pěstovat pod usporkama , a pod zarivkama , tak ho u toho nechte ne ?! je to fakt hnus ..cus >


jak myslis zkus to ,ale zadna slava to nebude!
Radsi slabsi sodik a mas lepsejsi pocit ze kyti davas vic nez pod usporkama

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 24-03-2006 v 07:59 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

no kdys to kazdy doporucuje tak na tom neco bude ne? Tohle je vyskouseny klidne si dej usporky ale po chvili si stejne koupis nejaky sodik protoze pochopis sam ze je to lepsi!

Old Post 24-03-2006 v 10:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 10

pyroman.cz:
Já ti rozumím, taky jsem jel poprvé pod úsporkama. Taky jsem z těch, kteří si musejí vyzkoušet kravinu, i když mu všichni říkají že je to kravina.

Old Post 03-04-2006 v 15:48 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 11

tak ty se mi líbíš , s tebou si přesně rozumim .... ja jsem si koupil 25W usporku , a roste to tam pekne

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 03-04-2006 v 17:52 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 12

Rásť to bude,aj kvitnúť,aj sa bude robi přyskyřice ale menej ako pod sodíkom.Mám vyskúšané.Ale bol som spokojný aj s tým,ak by som nemal možnosť sodíka,tak v tom pokračujem,ale ak je sodík,určite by som volil sodík

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 03-04-2006 v 18:02 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 13

pyroman.cz:
Asi jsi mě nepochopil, pěstoval jsem sice pod úsporkou, rostlo (tehdy jsem myslel, že pěkně) akorát že to skoro nekvetlo a po půlročním snažení z toho bylo na jednoho osobáka. Od té doby jenom sodík. Ale vím, že si nenecháš poradit stejně jako tehdy já, proto tě musím nechat udělat stejnou chybu, jakou jsem udělal já. A nebudu tě připravovat o zklamání (jaké jsem měl i já )

edit: Řeknu ti to asi takhle, pokud nepěstuješ kvůli palicím, nevidím v úsporce problém. Pokud ano, jdi radši na brigádu a během dne si vyděláš pěníze minimálně na tolik hulení, kolik bys ho dostal po půlročním snažení pod úsporkou. (Akorát že tím bohužel podpoříš dealery.)

Old Post 03-04-2006 v 20:26 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 14

tjn ja uz sem se dohodl , ze bude sodik 70W od jednoho hodnýho growera , tak cekam nez mi prijde dal jsem na vase rady mockrat diky

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 04-04-2006 v 06:25 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 15

Takle sprostě se nechat zvyklat ... pcháááá )))) ale na druhou stranu ti hošové mají asi pravdu pěstování pod LED ještě průkazně sodík nepokořilo a cfl jsou průkazně horši .....

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 04-04-2006 v 09:58 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 16

no to si taky myslim , ze asi ledky jsou lepsi , ale mě jde hlavně o peníze , potřebuju co nejvíc uštřit . mam holou prd*l a tak zkousim co se da , co dostanu atd .. doma mi to tolerujou (zatim , nez prijde vyuctovani za elektrinu)

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 18-04-2006 v 20:31 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3094090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív