Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Metalsodíkova sterilizace substrátu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Deluxe
Stálý Člen

Karma uživatele Deluxe - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 49

caute mam otazku mozem pouzit 2x ten isty substrat ? mal som 5 samcov a supol som ich do jedneho kvetinaca ... a zostala mi hlina a chcel by som do nej nasadit dalsie sadenicky ale v teh hline su pootrhovane korene s tych samcov .. nebude to vadit sadenickam ?

Old Post 17-02-2009 v 07:48 AM
Deluxe je offline   Profil uživatele Deluxe   Find more posts by Deluxe   Foto galerie člena Deluxe   Click here to Send Deluxe a Private Message   Add Deluxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 50

čau Hoši, taky se zapojím do diskuze. nečetl sem celý thread takže jeslti už někdo odpověděl dřív tak sorry za opakování. fakt mě pobavil jahudka který tvrdí že v mikrovlnce se voda štěpí na vodík a kyslík tos mě kámo fakt pobavil :-) samozřejmě že dochází pouze k varu vody a tedy její přeměně z kapalného na plyné skupenství. Molekula vody nabere vyšší energii vazby se stanou méně pevné a voda se změní ve vodní páru. jediný způsob který znám jak dostat z h2o vodík je elektrolýzou. možná existují i další ale nikdy sem o ničem neslyšel, nejsem chemik ani fyzik...
Co se sterilizace v mikrovlnné troubě týče tak je to možné a zaručeně pokud se tam hlína nechá dostatečně dlouho zabije všechno co by mohlo žít... sterilizoval jsem si tahle substrát na houby. Postupoval bych asi tak že bych naplnil květináč a šoupl ho mikrovlnky cca na 5 min .

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 18-02-2009 v 21:24 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 51

Zajímavý článek o sterilizaci pomocí mikrovlnky: http://www.osel.cz/index.php?clanek=2410

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 12-01-2010 v 12:51 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

A je to nutny ten substrát sterilizovat?

Old Post 12-01-2010 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od batmen
A je to nutny ten substrát sterilizovat?

zjisti si něco o tom substrátu a o tom co to znamená sterilizovat a pak bys měl vědět jestli je to nutný pro tvůj substrát...

Old Post 12-01-2010 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blahy
Nový Člen

Karma uživatele Blahy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 54

By me zajimalo kde kupujete ty Vase substraty.Nikdy jsem sterilizaci nedelal,jen kvetinace a nikdy jsem nemel zadne problemy se skudcema.Mozna je to tim,ze mi neni lito dat vic penez!!!Na vasem miste bych vyzkousel znacku Compo Sana!!!

At to roste!!!!! :-))

Old Post 14-02-2010 v 07:12 AM
Blahy je offline   Profil uživatele Blahy   Find more posts by Blahy   Foto galerie člena Blahy   Click here to Send Blahy a Private Message   Add Blahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 55

díky za rady... takže až přijde hlína mix, vezmu květináč po květináči, každej do mikrovlnky na 5-10 minut a je to

Old Post 21-02-2010 v 21:37 PM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1890780 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív