Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » OUTDOOR vs INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
cipe
Stálý Člen

Karma uživatele cipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 33

Osobne som testoval Jacka Herera tiež,tie sisky sa daly strihat s noznickamy.....obrovské a trvdé ako skala.Stav som mal z toho dobrý,taký všeobecne použitelný

Old Post 23-10-2006 v 14:20 PM
cipe je offline   Profil uživatele cipe   Find more posts by cipe   Foto galerie člena cipe   Click here to Send cipe a Private Message   Add cipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 34

Já mám sodíkovku 100W, za elektřinu to zase není tak hrozný a super hulo se z toho taky dá vypěstovat, to záleží na dovednostech a péči growera :-)

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 17-11-2006 v 13:22 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biomage
Nový Člen

Karma uživatele biomage - 18% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 35

Indoor je lepsi uz v principu. Kytky vidite kazdy den muzete pozorovat zmeny reagovat na ne atd... Indoor by mel taky lip "makat" protoze kytka vyrusta skoro v idealnim prostredi. Ovsem outdoorek zvlast pokud je kvalitni neni taky k zahozeni je v nem citit to prirodni slunicko:-)

Old Post 20-01-2007 v 09:57 AM
biomage je offline   Profil uživatele biomage   Find more posts by biomage   Foto galerie člena biomage   Click here to Send biomage a Private Message   Add biomage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magic eye
Nový Člen

Karma uživatele magic eye - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 36

No jo,ale ne každej si může IN dovolit.Já jsem v paneláku s rodičema a nedokážu si představit,že budu pěstovat někde ve skříni.A navíc to není nejlevnější.Pro mě je OUT jediným řešením(teda zatím).Ikdyž IN by pro mě byl třeba lepší,páč začínám.

Old Post 28-01-2007 v 09:17 AM
magic eye je offline   Profil uživatele magic eye   Find more posts by magic eye   Foto galerie člena magic eye   Click here to Send magic eye a Private Message   Add magic eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 37

OUTDOOR:větší výnos,větší rostliny(většinou),místo větráku vítr,místo lampy slunce,přírodní perioda,nestálý dozor,menší spotřeba peněz,nestálé zavlažování(déšt)
INDOOR:menší výnos,menší rostliny(většinou),místo větru ofuk větrákem,místo slunce lampa,volitelná perioda,pořád pod dozorem,větší spotřeba peněz,volitelné zavlažování(v growroomu neprší)

nedá se říct že outdoor je na kvalitu horší než indoor,sám jsem měl lepší out než in,záleží na tom co je to za genetiku,jak se oto staráš,jaký maj kytky podmínky,out má většinou menší spotřebu peněz,protože nepotřebujete mít kytku venku pod lampou,neptřebuje to větrák,atd...nedá se to tak říct,záleží na mnoho faktorech,ale ty si určujeme sami

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 28-01-2007 v 10:07 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 38

Outdoor je o risku, ze o celou urodu prijdeme. Je to o nervech, protoze neni nic horsiho nez pred sklizni najit kompletne zdevastovany pole. Je to o tom prpravit se na to, ze klidne celej rok nebude co hulit. Nadruhou stranu pri trose stesti se uroda nevazi na gramy :-)

Indoor vidim spis jako variantu pro nemocne, kterym thc pomaha. Ti si bez problemu sve lecivo pesti ve skrince. Dal vidim indoor pro zasvedcene fajnsmekry, kteri v jedne sklizni jedou treba ctyri druhy kvetin a ochutnavaji, hodnoti a blabla. Dal je indoor pro lenochy, dealery bohuzel, studenty s elektrinou gratis atd.

btw: Outdoor uz je skoro za dvermi. Leden pryc, tak uz jen unor a brezen. V dubnukytky za okno a v kvetnu trada na pole. :-) slava

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 30-01-2007 v 09:00 AM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 39

Zdar,
takže i já přispěji svou trochou do mlýna. S indoor pěstováním sice zkušenosti nemám, ale o outu něco málo vím. Domnívám se, že i při pěstování out se dá dosáhnout stejných výsledků jako při indooru.
Dost lidí tady poukazuje, že při outu je velké riziko čórek, nestálé zavlažování, nemožnost tak časté kontroly, problémy s dozráváním atd ....
Jenže on není out jako out: já pěstuju na zahradě za baráčkem, riziko čórek minimalizuju tím, že mám pořádnýho trhače - thx Maxi, kytky mám pod kontrolou denně i několikrát, zalévám podle potřeby a troufám si říci, že za pomocí zatemňování my venku dozraje včas jakákoli odrůda. A že můžu sklidit jen jednou do roka? Na to sere bílej tesák, když mi to dá 2 kg suchýho, tak bohatě vystačím do příští sklizně.

Ale jak už tu bylo zmiňováno, všechno je to o daných možnostech pěstitele.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 30-01-2007 v 09:22 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neslapatpotrave
Stálý Člen

Karma uživatele neslapatpotrave - 42% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 40

Mám nějaké noname semínka, myslím že jsou na indoor pěstování..bude s tím nějaký problém když je nasadím venku? Celkevě by mě zajímao jak se liši indoor od outdoor odrud. Je to můj první grow tak vůbec nevím. dík

Old Post 22-04-2007 v 22:17 PM
neslapatpotrave je offline   Profil uživatele neslapatpotrave   Find more posts by neslapatpotrave   Foto galerie člena neslapatpotrave   Click here to Send neslapatpotrave a Private Message   Add neslapatpotrave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 41

neslapatpotrave: dozrajou pokud budes zatemnovat jako tadyhlec čepra.-)


Hele,kucí.tenhle thread jsem zalozil predtim nez jsem jel prvni indoor(ted jsem ho sklidil).

vysledek:
Nedokazu porovnat,jak venku tak vevnitr me to zdunilo tak ze nechapu,uz mam modely jakoze smich a valeni na zemi,nebo premyslive...paradicka,k tomu jsem se chtel dostat mit pt takhle...
to ale neznamena ze se nebudu zlepsovat...z pulhodinky valeni se po zemi se stane pak treba hodinka atp.
jdeme dat vodarnu tak zatim

Old Post 23-04-2007 v 13:18 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 42

Já bych to viděl tak, že indoor je lepší v chuti, vůni a možnosti okamžitě reagovat na to co kytí potřebuje(i když to není výsada jenom indooru-má-li to člověk ve skleníku za barákem) Výhoda outu je v tom, že když nám to nevyjde se za kytkama zastavit, tak se pánbůh postará a taky výnosy bývají mega. Ale takové voňavé mňamky jako indoor, na to out bohužel nemá...zvenku je to vždycky takové listnatější, chlorofylovější, atd. Je to tím, že v době outsklizně už není moc tepla a slunce a je to znát.

Old Post 29-04-2007 v 13:31 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dreambox
Nový Člen

Karma uživatele dreambox - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 43

Cau panacci
Ja jen tak - osobne proste musim jed jenom Out.
Sem buran z vesnice -loni prvni rok pestim -vse mimo muj pozemek atd. -bomba chodit zalejvat atak. -hezka prochazka apod.
Letos jednoznacne po zkusenostech primo za barakem -mam hektar zahradu -skoro samota (sousedi cca 200m) -no problema -uz se nebojim
Ale proste jak rikam -buran -na dedine -bomba priroda a tak -by me asi byla hamba za skrin -kdyz venku je tak krasne -holt kazdej podle moznosti apod. -ja sem ale OUT

BusHulus

PS: po 6 mes. sem prefiltroval slivku s medem hrozinkama a spooouuuustou palic a muzu rict -je to bomba popititcko -pudu do toho zas :-) sorrac, ze tak otravuju -cusky

Old Post 30-04-2007 v 06:32 AM
dreambox je offline   Profil uživatele dreambox   Find more posts by dreambox   Foto galerie člena dreambox   Click here to Send dreambox a Private Message   Add dreambox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morpheuss
Stálý Člen

Karma uživatele Morpheuss - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 44

Ahojte groweraci
Tak precital som vsetky vase prispevky, a myslím že zaleži naozaj od pestitela a jeho možnostiach, každy si chvali to svoje kto ma in tak chvali in kto out tak chvali out, ja som sa rozhodol pre out lebo mam ho na zahradke pred ocami a kazdy den ho sludujem ci mu nieco nechýba a verím že može z toho byť riadna RAKETA, ktora sa vyrovná hociktorému indooru.

canabis future

Old Post 07-05-2007 v 19:21 PM
Morpheuss je offline   Profil uživatele Morpheuss   Find more posts by Morpheuss   Foto galerie člena Morpheuss   Click here to Send Morpheuss a Private Message   Add Morpheuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 45

Názor je dost relativní a záleží na podmínkách. Já jsem zatím pokaždé vypěstoval venku každý model, včetně Herera, Kali mysty. Ale asi to bude i tím, že je mám na jižní terase v květináčích a bydl v CR na místě s největším výskytem slunce a nejvyšíma teplotama takže topnejspíš bude tim, že maj u nás pod sluncem nej podmínky. Šisky jsou tvrdý, plný pryskyřice, kytky velikostně 120-160cm krásně obalené, ale staram se o ně jako by to byl indor, akorát mam jinou výbojku :-D

Old Post 15-06-2007 v 11:33 AM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 46

Ano,můj názor,nejlepčí výbojka je slunce a pro pěst dobrý pěstitel



Fanánkův out 2010

Old Post 06-09-2011 v 23:33 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-09-2007 - Z outdooru na indoor??? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2252200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív