Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zacatky ale nima hotovo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
filosnb
Nový Člen

Karma uživatele filosnb - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 23  

Zacatky ale nima hotovo Příspěvek č. 1




Zatim zařivky okolo 60w plus připojim diody do oběhu a mělo by to vyjit snad.Teplota bez větraku je 37 stupňu

Old Post 26-02-2006 v 13:37 PM
filosnb je offline   Profil uživatele filosnb   Find more posts by filosnb   Foto galerie člena filosnb   Click here to Send filosnb a Private Message   Add filosnb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 2

a ten alobal tiez nic moc, lepsie vysledky by si asi dosiahol Primalexom Polar, alebo nejakou inou vysoko bielou farbou.

co to mas za trubice? co tam chces pestovat?
na rizky by to mozno stacilo, ale ak to planujes aj na kvet, tak ta asi sklamem, to je moc malo svetla....

EDIT: co tam robi ta ziarovka? to mas na vyhrievanie? daj ju prec a precitaj si thready o osvetleni...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 28-02-2006 v 13:19 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filosnb
Nový Člen

Karma uživatele filosnb - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

Ne ne říkam že to nima hotovo,jo a žarovka je tam kvůli tepla protože je tam bez ni hodně kosa,a na světlo se dokupujou Led diody hodně hodně a až to bude tak pošlu foto a posoudite Zatim Peace

Old Post 28-02-2006 v 18:40 PM
filosnb je offline   Profil uživatele filosnb   Find more posts by filosnb   Foto galerie člena filosnb   Click here to Send filosnb a Private Message   Add filosnb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 4

nechcu ti kazit radost ale skus nekde na netu najít pěknou ůrodu pěstovanou pod zářivkama a ledkama ja byt tebou tak nestrkám peníze do letek ale do maleho sodíku. pod 70W Son-t ti vyroste 3x víse hulení než pod zářivkou a o chuti ani nemluvim.

Old Post 28-02-2006 v 20:01 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 5

Taky bych radsi investoval do sodiku ´jak rika Risan ale jestli ses uz rozhod tak to muze bejt zajimavy.Budu sledovat jak to dopadlo,videl sem tu uz par pokusu s ledkama ale imho se to nemuze rovnat ani 70w sodiku.

Old Post 04-03-2006 v 16:58 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

cusky vim ze to sem nepatri ale vidim dvě zářivkové trubice , tak se chci zeptat jak jsi je zapojil vsude pisou , ze v zapojení musí bejt nějaká tlumivka ( nemam ani zdání co to je..natoz jakou mam koupit a jak ji následně zapojit... ) nešlo by to nějak obejit ? hodně mi pomuzete jestli jo

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 19-03-2006 v 15:03 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 7

to by teda neslo pac bez toho to nepobezi,ale jestli mas dost penez tak si kup v elektre rovnov komplet na zarivku a to uz mas elekronicky a tudiz to tolik nezere jak starej balast
Pak staci tu zarivku tam jen soupnout

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 19-03-2006 v 17:05 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 8

a na kolik by me to asi tak vyslo ? )

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 19-03-2006 v 18:41 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1867900 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív