Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 81

2 Jumpp: Nemyslim, že Fishmix je srovnatelnej s bioalgeenem.Jedinou podobnost vidim v tom, že podobně smrdi, ale řek bych že funguje jinak a vyrabi se z jinejch věcí.Fishmix je vyrobenej ze zbytků z ryb a BA-S90 je z řas a sapropelu, obsahuje spoustu aminokyselin a hormonu.Fishmix je zase bohatej na dusik a bakterie.Fishmix se nechá použít jako základní hnojivo, ale Bioalgen je stimulátor imho.

Jinak na skoro všech lahvích od Biobizz píšou, že se ředí do každý zálivky.Plagron zase 1x týdně.Čím myslíte, že to je?Že je plagron koncentrovanější?Kdybych se držel návodu, tak toho tam vyleju docela dost.Používam Fishmix,Biogrow,Biobloom,Algamic,Topmax(+AH enzymes,Alga bloom,BA-S90,Darina4,Guano prášek).Zatim to střídam a to tak, že každou zálivku skoro něco jinýho.Např jeden den Biobloom+algamic,druhy den Topmax,treti den enzymy,ctrvrty cista voda,paty alga bloom+algamic,šestý čistá voda a nějak takhle to budu točit pořád.zatim jsem 11 den na květu.Koncentrace přesně nedodržuju, jenom orietačně, ale postupně budu zvyšovat.Jestli by to mělo nějakej znatelnej přínos, tak ty Biobizzy klidně budu lejt do každý zálivky.Jak to děláte vy?

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 04-10-2008 v 18:11 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

mozem bez problemov puzivat v rastovej faze bio grow aj fish mix spolu?a ak hej v akom davkovani?

Old Post 04-10-2008 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 83

2 maka..

já je najednou používal v max. doporučenejch koncentracích( i vetších ) a v pohodě.Líbilo e jim to.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 18-10-2008 v 13:34 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

maji se uchovavt v lednici nebo je lepsi je nechat pri pokojove teplote?

Old Post 11-11-2008 v 06:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 85

sef:měli by se uchovávat na tmavém a chladném místě,takže je lepší dát je do lednice.

Old Post 11-11-2008 v 08:57 AM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Assasin
Stálý Člen

Karma uživatele Assasin - 74% PěstitelskáKarma uživatele Assasin - 74% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 435  

Příspěvek č. 86

mate tu niekto skusenosti s root juice

GRES IS BEST

Old Post 26-11-2008 v 21:13 PM
Assasin je offline   Profil uživatele Assasin   Find more posts by Assasin   Foto galerie člena Assasin   Click here to Send Assasin a Private Message   Add Assasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 87

Assasin: Normální kořeňák, na začátku je určitě dobré ho mít, ale dá se bez něj obejít

Old Post 27-11-2008 v 06:13 AM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 88

Já sem měl kytky na root juicu a docela sem čuměl jak to valilo...za pár dní prorostlej květináč nebo petka....myslim že to neni špatná věc..každopádně za ty prachy se bez toho dá obejít..modifi:-)
takže dávám jedině dobrou referenci tomuhle boosteru :-)

telekuk

Old Post 01-12-2008 v 19:40 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 89

zkouseli jste nekdo co udela s kytou nekolikanasobna koncentrace korenaku?By me zajimalo kde je ta hranice co jeste dela kytce dobre a co uz ne.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 02-12-2008 v 06:42 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

nekde jsem tu cetl, ze EC se ma postupne zvysovat a ve 14 dnech kvetu dosahnout maxima a pote opet klesat az na hodnotu 1,4 14dni pred sklizni. V tabulce BioBizz se objemy hnojiva pridavane na litr neustale zvysuji az do doby 14 dni pred sklizni, coz by znamenalo, ze se neustale zvysuje i EC.
Jde mi o pestovani v hline.
Kde je tedy pravda???

Old Post 02-12-2008 v 08:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od sef
nekde jsem tu cetl, ze EC se ma postupne zvysovat a ve 14 dnech kvetu dosahnout maxima a pote opet klesat az na hodnotu 1,4 14dni pred sklizni. V tabulce BioBizz se objemy hnojiva pridavane na litr neustale zvysuji az do doby 14 dni pred sklizni, coz by znamenalo, ze se neustale zvysuje i EC.
Jde mi o pestovani v hline.
Kde je tedy pravda???


Pravda je hlavne v ec meřáku(ne v tabulkách),taky každá genetika to má trocha jinak.

To maximum v 14/12 mi přijde dost brzo (alespon na genetiky +-kolem 60/12)

Pokud si dobře pamatuju,tak horní hranice doporučenyho dávkování na kvetu u biobizzu delala celkem dost vysoky ec.

Old Post 02-12-2008 v 11:46 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

Dobre, umel by mi tu nekdo rict jak to ma tedy u BioBizz byt? drzet se plus minus tabulky a EC neustale zvysovat. A nebo jak se tu radi EC zvysovat a pote snizovat? Ma nekdo overeno co kytky vydrzi, nebo nejake dalsi zkusenosti s BioBizz?
diky za rady

Old Post 02-12-2008 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 93

Zdravím,
tabulky se klidně drž, ale jak už psal Machoman, nejdůležitější je Ec. Taky záleží jakej model jedeš, obecně toho snese indika více než sativa.
Já už jedu na BioBiZZu nějakou dobu a pořád jsem dávku zvyšoval, akorát na konci květu jsem jim nedával plnou palbu Bio-Grow, ale asi jen 2-3 ml/l.
A ještě k tomu že by se Ec mělo 14 dní po přepnutí snižovat. Musíš krmit, tak jak přijímají živiny. A organika+hlína, je úplně někde jinde než hydro.
Já ted jedu druhý týden na květu s celou řadou BioBiZZ, pokud by jsi chtěl napiš mi pm a já ti pošlu jednotlivé hodnoty Ec, na každý týden.
Ted mám Ec 1,49 mS/cm a dávám podle tabulky+1,5 ml/l Bio-Heaven

Tak snad jsem trochu pomohl
Jo a jinak BioBiZZ dobrá volba

A tady ještě jinej plán hnojení s BioBiZZem:http://www.progressive-growth.com/h...pe-bio_bizz.php
Přeju hodně štěstí
Elessar

Old Post 02-12-2008 v 18:30 PM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od Elessar
Zdravím,
tabulky se klidně drž, ale jak už psal Machoman, nejdůležitější je Ec. Taky záleží jakej model jedeš, obecně toho snese indika více než sativa.
Já už jedu na BioBiZZu nějakou dobu a pořád jsem dávku zvyšoval, akorát na konci květu jsem jim nedával plnou palbu Bio-Grow, ale asi jen 2-3 ml/l.
A ještě k tomu že by se Ec mělo 14 dní po přepnutí snižovat. Musíš krmit, tak jak přijímají živiny. A organika+hlína, je úplně někde jinde než hydro.
Já ted jedu druhý týden na květu s celou řadou BioBiZZ, pokud by jsi chtěl napiš mi pm a já ti pošlu jednotlivé hodnoty Ec, na každý týden.
Ted mám Ec 1,49 mS/cm a dávám podle tabulky+1,5 ml/l Bio-Heaven

Tak snad jsem trochu pomohl
Jo a jinak BioBiZZ dobrá volba

A tady ještě jinej plán hnojení s BioBiZZem:http://www.progressive-growth.com/h...pe-bio_bizz.php
Přeju hodně štěstí
Elessar


Hola hombre

Co říkáš na ten Bio Heaven,bo máš už ho odzkoušenej? Kytky co sem se díval máš pekny a uniformní-nechceš zkusit ho třeba k pulce dávat a k druhé nedávat?

Old Post 02-12-2008 v 19:01 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 95

neusazuje se vam Bio Bizz grow v bubleru? nemate s tim nekdo zkusenosti? nma oficialnim dopise pisou ze po dvou dnech zacina sedimentovat.. dik za odpoved

...#77

Old Post 01-01-2009 v 22:21 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dany.12
Nový Člen

Karma uživatele dany.12 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 96

s biobizz sem maximalně spokojeny ale každe hnojka ma sve + a - třeba jsem o nechal namichane v petce a byl z toho pěkny fekal ale vřele doporučuji bioheaven škoda že ještě nemam mašinu na ec ale ty kytky snesou hodne

daniel

Old Post 22-01-2009 v 12:54 PM
dany.12 je offline   Profil uživatele dany.12   Find more posts by dany.12   Foto galerie člena dany.12   Click here to Send dany.12 a Private Message   Add dany.12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3932040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív