Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ww: 400w,nft Gro-tank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Ww: 400w,nft Gro-tank Příspěvek č. 1









Bohuzel jsem donedavna nevlastnil fotak mam jen par fotek z konce a pak nejaky suchy palice. Dalsi co neni nic moc je to, ze je to foceny mobilem (Sony Ericsson k-750i), takze omluvte kvalitu.
Ted se to susi, takze jeste pak prihodim fotky tech nejlepsich salamku toto je jen takovy predvoj.
23
EDIT: jinak to vsechno co vidite je JEDNA kytka WW (byl to pokus, kdy jsem se nejdriv snazil o ScroG, ale propasl jsem tech nejdulezitejsich par dni, kdy se to musi proplejtat a takhle to dopadlo. Pak jsem to zacal co nejvic zastipavat, a kdyz to vypadalo, ze z toho bude hovno chtel jsem to vyhodit. Nakonec jsem se rozhodl, ze to necham na pokusy s hodnotami EC, takze na konci kvetu jsem tomu nakladal az po EC 3,0, coz je skoro 10x vic nez je psanejch na flaskach tech hnojiv.) Kytka i pri EC 3,0 nejevila zadne znamky prehnojeni.

Naposledy upravil dvojka-trojka 26-05-2006 v 10:22 AM

Old Post 26-05-2006 v 09:47 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2

Tak co vy na to? Myslim, ze vynos z te jedne kytky bude kolem 100g coz je docela slusny na to, ze jsem to chtel vyhodit. A hlavne je to opravdu krasne prprostly a pocukrovany je to taky PEKNE...
23

Old Post 26-05-2006 v 10:48 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od evoluce
Zdravim pěkné pěkné slint mužeš mi říci co jsi používal za hnojky předpokládám AH hodnota 3,00 to už sila takto jsem jednou dal zabrat blízké příbuzné WW Snow white a na konci už vykazovala známky popálení fosforem .

jj, mas pravdu, ze to prehnojeni fosforem jsem tam mel taky trochu patrne, ale nebylo to az tak hrozny. Jde o to, ze se tam nesmi dat moc ty slozky č.3, chce to trosku pozorovat a vychytat, pak uz to jde. To hnojeni bylo AH + dopnky (Root-stimulator, Enyzmes+, Growth exellarator, Final Solution). Svetlo 400W plantastar.

Old Post 26-05-2006 v 11:03 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

Jeste nejaky info k ty WW a petovani:
Je to teda pesteno v NFT-GROTANK (ten nejmensi nja cca 6 kytek). Pres vikend jsem zlikdil asi 1/5 a vypada to na opravdu dobrej vynos. Tu 400W vybojku jsem chladil v cooltube s nezavislim okruhem, kde na vybojku fouka jeden 12V SUNON a na konci flexa je 100m3/h axial. V pohode to uchladim na 28 st. Na odtah mam UFO 160m3/h s pachacem (bydlim v panelaku). Vlastim ultrazvukovou zvlhcovacku (takovej ten puk ) a na ofuk stolni ETU (2 rychlosti, otocny, je videt na fotkach meho "SoGu pod 250W"). Jinak rozmery tohoto growroomu jsou 1x0,5x1,75 metru. Bedna je polepena bilou folii z g-shopu. Celou skrin mi ovlada takova masinka "controller", kterej umi spoustet svetlo, ventilatory, nebo topeni i v zavislosti na teplote. Vystupy se daji casovat na minuty a cetnost sepnuti za hodinu, u svetla pak na delku sviceni (h) a doba sepnuti. Je to dobra vec, ktera mi to docela ulehcuje..
23

Old Post 29-05-2006 v 07:53 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

ješte pár šišek Příspěvek č. 5




Tak tady je jeste par fotek WW.

Old Post 01-06-2006 v 09:21 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 6



WW

Old Post 01-06-2006 v 11:56 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ego
Nový Člen

Karma uživatele Ego - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ego - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 7

k těm hnojkám-

myslím,že ah jsou dobré hnojky do hydra,ale do hlíny,bych to třeba už nedal.Každopádně ec3 není zas tak moc na to kolikanásobek standartního dávkování jsi tam dal.Ahčkové tabulky jsou jen výplodem jakési fantazie pro ty co nemaj ec metry a kdyš namícháš hnojky třeba od plagronu v dávkách pro standartní dávkování tak se dostanu tak na 2,2-tet bych kecal,protože jsem už hydro nějakou dobu neskoušel,ale je to o moc víc než ah při standartním dávkování.Já třeba už mrdám nějaký přehnojování.Dávám všeho tolik kolik se má,ale dávám kytkám prostě všechno a jaště třeba to nej od b cuzz... a nemám s tím problémy.Prát dvojnásobky hnojek taky něco stojí a myslím,že to nemá výsledný efekt,ale je to asi věc názoru ,ale u ah to prostě jinak nejde

E-Go!

Old Post 02-06-2006 v 08:27 AM
Ego je offline   Profil uživatele Ego   Find more posts by Ego   Foto galerie člena Ego   Click here to Send Ego a Private Message   Add Ego to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Ego
k těm hnojkám-

myslím,že ah jsou dobré hnojky do hydra,ale do hlíny,bych to třeba už nedal.Každopádně ec3 není zas tak moc na to kolikanásobek standartního dávkování jsi tam dal.Ahčkové tabulky jsou jen výplodem jakési fantazie pro ty co nemaj ec metry a kdyš namícháš hnojky třeba od plagronu v dávkách pro standartní dávkování tak se dostanu tak na 2,2-tet bych kecal,protože jsem už hydro nějakou dobu neskoušel,ale je to o moc víc než ah při standartním dávkování.Já třeba už mrdám nějaký přehnojování.Dávám všeho tolik kolik se má,ale dávám kytkám prostě všechno a jaště třeba to nej od b cuzz... a nemám s tím problémy.Prát dvojnásobky hnojek taky něco stojí a myslím,že to nemá výsledný efekt,ale je to asi věc názoru ,ale u ah to prostě jinak nejde

Prave, ze ty AH jsou v tomhle spatny a mas pravdu, ze treba Plagron je v tomto mnohem lepsi. Ale zase ten Plagron nemuzes davat do hydra , stejne jako ostatni BIO hnojky. Do hydra jsou lepsi nez ty AH urcite General Hydroponic. Jinak ja mam ted v planu zkusit Bio Bizz, pouziva je kamos a je moc spokojenej. Ja ale musim rict, ze i Plagron je dost v pohode a ja si na nej nemuzu stezovat, jen ta cena za Green Sensation je silena.
23
EDIT: jeste bych chtel, ale rict, ze AH jsou pro zacinajici growery urcite plne dostacujici a v kombinaci s AH doplnky bych dokonce rekl, ze jsou to kvalitni hnojiva jen nejsou BIO, coz pro nektere je dost dulezity. Ja osobne taky radsi BIO, ale jinak mohu s klidnym svedomim AH doporucit....

Naposledy upravil dvojka-trojka 02-06-2006 v 12:10 PM

Old Post 02-06-2006 v 08:55 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2440730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív