Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Muj jarni out '07 aneb at zije snow-grow :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Ma smysl pestovat na jare?
This poll is closed.
Na jare muze pestovat jenom chuj! 6 25.00%
Mene corek, vetsi vlhkost, spousty svetla v zaverecne fazi kvetu . . . neco na tom bude. 3 12.50%
Uz jsem takhle pestoval a bylo to ok. 0 0%
Jsem zfetovany jak ryc a nechapu co mackam, co je to vubec anketa? 15 62.50%
Total: 24 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Muj jarni out '07 aneb at zije snow-grow :) Příspěvek č. 1




Zdravim vsechny priznivce kytek rodu cannabis, v tomhle trydu vam (snad) ukazu me letosni jarni snazeni . . .
Plan byl (a stale je) tento: brzy predpestovat, prepnout na kvet, hodit ven . . . a na zacatku leta sklizet .
Ze zacatku slo vsechno podle planu, kyti sly ven na zacatku brezna, 14 dni v kuse bylo krasne kyti si chrochtaly . . . pak ale nastal problem, meteorologove zacali vyhrozovat snehem a mrazy . . . sice sem jim to ani trochu neveril ale presto sem kytkam postavil provizorni foliak. No a minule utery sem se rano podival z okna a nechapal . . . venku 20cm mokreho tezkeho snehu. V tu chvili sem mel jasno, foliak to urcite nedal a kyti musi byt mrtve pod vahou snehu . . . No a vcera sem se byl podivat na policku a nechapal sem podruhe: cestou cumim - krasne zdrave borovice s ulamanyma vetvema pod vahou snehu, spadane stromy, sance na preziti kytiz je 0, rikam si . . . ale prichazim na policko a cumim ze foliak prezil temer bez uhony, je v nem jenom par mensich der! Je trochu schovany pod stromem, to bylo asi jeho jedine stesti. Kytkam to samozrejme moc neprospelo, ale prezily vsechny, jen jedna se nalomila a bude mit kolinko. Vitalita byla vcera dost mizerna, dneska uz o poznani lepsi . . . kdyztak je pozdeji doplni dalsi rezy, uvidime .

Jak to teda momentalne vypada je videt na fotkach, vsimnete si zurive kvetouci matky(byvale)

A jeste nutne info o cele akci:

Pole: Jizni svah, obklopene nizsimi stromy - je tam i pri silnem vetru skoro bezvetri, pres den dost svetla temer bez stinu.

Genetika: pro zmenu zase powerplant z rezu(10+matka zatim)

Hlina: substrat pro pokojove rostliny, misto kvetniku kartonova krabice omotana ocelovym dratem(aby se nerozpadla)

Hnojiva: zatim vuxal aby trochu jeste porostly, pozdeji alga bloom

Dalsi foto-update bude nejdrive za 14 dni, az bude na co koukat . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 26-03-2007 v 16:16 PM

Old Post 26-03-2007 v 15:50 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 2

Nechci ti kazit iluze, ale takhle to bohužel nepůjde. Přírodu prostě ochcat nejde. Kytky budou jenom pěkně zblblý, ale v době kdy maj růst normálně porostou, protože kvíst jim prostě perioda nedovolí. Pravděpodobně začnou mutovat(místo pěti, sedmi či devíti-čepelých listů budou tvořit jedno až troj-čepelé)a nedorostou zdaleka takové velikosti, jako by dorostly zdravé v květnu zasazené power planty a sklízet budeš s nejvyšší pravděpodobností stejně až na podzim. Udělal bys daleko líp, kdybys matku ušetřil a až bude ta správná doba, hodil ven další várku řezů...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 26-03-2007 v 18:57 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 3

Ahoj Keri, ale fotoperioda je ted 12.5/11.5 cili kvet a to je co chci(a pozdeji uz by se zpet na rust prepnout nemely) . . ano souhlas kyti moc neporostou to je mi jasne a proto jsem je predpestoval a nasazel na husto . . navic je to sativa a az se kyti trochu zmatori urcite jeste porostou. Matka sla ven s ostatnima protoze se rozhodla vykvest - neukecal jsem ji ani 3-tydenni fotoperiodou 23/1 a hnojivem bohatym na dusik . . genetiku jsem si samozrejme nechal a nahradni rizky pomalu zakorenuji. Uvidim jak to bude vypadat za 14 dni a holky kdyztak doplnim/vymenim . . .
Kyti na fotkach samozrejme vypadaji bidne, ale jeste pred 2 dny byly komplet pod snehem a pulka navic zalehnuta(na 2. fotce ty blizsi), ale behem jedineho dne se hodne spravily, dam jim jeste sanci . Jinak diky za zajem

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 26-03-2007 v 19:38 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 4

Pan Ker: nesouhlasim.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 27-03-2007 v 12:27 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
Pan Ker: nesouhlasim.


Tak se rozepiš. Já jsem popsal to co znám z vlastní zkušenosti. Navíc si nedokážu představit, jak by kytky mohly dokvíst při periodě 16/8, která je u nás začátkem léta...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-03-2007 v 12:30 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 6

Pan Ker: já zase z vlastní zkušenosti vim, že to jde a že to nemusí ani mutovat. Jednou jsem měl venku sazeničku od konce února a na začátku jara to byla nezmutovaná zdravá kytka s klasickými čepely. Potom šla ke kámošovi na chatu a sama dokvetla v srpnu.
Jinak když si Jirka P. pomůže zatmíváním (když tam může mít foliák...) tak proč ne? viz http://grower.cz/forum/image.php?at...11760&size=full - sklízeno v červenci...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 27-03-2007 v 12:45 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

Tvůj zatemňovanej POG samozřejmě znám, ale on je trochu rozdíl mít kytky na zahradě, kde k nim máš neustále přístup a několik km vzdálené v lese-to už se zatemňuje hůř.

Jako neřikám, že nutně začnou všechny mutovat, ale je to dost pravděpodobný-protože po každý, když jsem viděl nějakou kytku vrácenou z květu na růst vypadala dost podivně(jak v outdooru, tak v indooru). Jedno patro na druhým-všude miniaturní zárodky palic a maximálně trojcípé listy. Nebyl to ani růst ani květ. Toť má zkušenost. Ale netvrdim, že tomu tak musí být ve všech případech...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-03-2007 v 13:08 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 8

aha... sem si to přečetl blbě - sem myslel, že to má na zahradě... sry..

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 27-03-2007 v 13:17 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 9


Zdravicko panove, diky za nazory a pripominky, hned jsem chytrejsi . . a mam o cem premyslet . Porad si ale myslim ze se kyti zpet na rust neprepnou - zkousel jsem nekolikrat prepinat jen trochu nakvetle kyti(rizky i vetsi, vse stejny powerplant) a bez sance - kyti kvetly vesele dal(i po odrezani kvetu). Netvrdim ze to bude bez problemu, ale poresit to pujde - kazdodenni zatmivani je vyloucene ale mohl bych je treba zakryvat 1 den v tydnu - a tim je ujistit o spravnosti kvetu .
Je tu ale jeste jedna vec a tu jsem ferove podcenil - teplota. Pres den bude ted ve foliaku pres 20st. coz je ok ale v noci to bude okolo 5ti . Dneska koupim par velkych svicek a budu trochu pritapet + trochu CO2 jim urcite neuskodi.
Dalsi konstruktivni kritiku uvitam, jeste bych chtel poprosit Pana Kere(nebo jineho moda) o doplneni ankety o moznost "Vzhledem k moznym mrazikum a snehu to ma smysl jenom ve skleniku". Diky.
Foto - "nahradni" rizky s mamou, uz vykukuji prvni korinky, a mati by uz potrebovala zase zarezat . . . to vse pod 1x11W, boxik poctive vylepen growfolii

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 27-03-2007 v 14:35 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 10

Zdravim te zavodniku.
Pochopil sem to tak, ze chces v noci zapalit svicky v tom foliaku? Bacha aby ti to tam neshorelo. By to byla celkem skoda. Nejsem si jistej, ale myslim si, ze kytka zacne ted kvest, palicky odstipes a kytka potom roste zas vesele dal a nekdy zas kolem zari nebo rijna sklizis znovu, uz ovsem trochu vic nez na jare. A myslim si ze ani mutovat nebude. Newim, jeste sem takhle brzo kytky ven nedaval. Jen si myslim. Jinak preju hodne uspechu do letosniho growu.

Old Post 27-03-2007 v 15:14 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

jirka P ses normalni zapalovar svicky ve foliaku nekde uprostred lesa?

Old Post 27-03-2007 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 12

Zdarec Phreaky, kdys byl naposledy venku? V lese je ted vlhko jak cyp, zapaleni cehokoliv absolutne nehrozi . Navic svicku jsem tam mel uz predtim(cerveny plast na fotkach), a normalne shorela . . . zrovna jsem koupil ctyri 3-denni mega-svicky. I ta puvodni byla velka, nejsis horela i pri tom snehu a to kyti&foliak asi zachranilo . . .
Happy_Mirec: diky

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 27-03-2007 v 19:03 PM

Old Post 27-03-2007 v 16:35 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 13

Che che,zabloudit nekdy v noci a narzit na takovi pristresek s horici svickou(nejaka svatyne potrhleho samorosta Jirky P),tak to bych se asi leknul a vzal do zajecich......dobra ochrana proti corkam....

Old Post 28-03-2007 v 13:55 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 14

Já si spíš myslím, že je to jak perníková chaloupka v temném lese. Už tam jen dát cedulku pojď dál a utrhni si.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 28-03-2007 v 14:02 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 15

nebojte, je to opravdu dobre schovane - daleko od civilizace, poslednich 200m je treba se prodirat hustym houstim a rozhodne to tam nevypada jako dobre misto pro policko. Chaloupka jde videt na max. 5m a pujde pryc az bude tepleji. Corek se ale samozrejme bojim, 2 ze 3 predchozich outu mi ty kurvy zkurvene sklidily(nezrale-pice). Ted jsem si udelal vylet na kole a juknul na kyti, pulka rezu se celkem vzpamatovala, druha pulka je slabsi, mozna pujde pryc . . ale dostala me matka - kvete si jako by se nechumelilo . Tak jsem jim akorat zapalil prvni svicku a jel.

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 28-03-2007 v 15:02 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 16

support Pan Ker je to tak jak jsi psal kytky budou ještě měsíc kvést a vrátí se na růst to ale tolik nevadí jsou to potom fajn keříky ...ty listy se vrátí do normálu zatemnovat v lese no nevim snad to dát na místo kde je třeba jen pět hodin přímýho světla to urychlí květ... taky jsem v lese pěstoval ale už to nechci moc práce se zavlažováním v létě a tak
good luck
s těma svíčkama to je pičkovina
edit:
oni to přežijou i bez těch svíček moc nepojedou ale aspon budou odolný takhle je rozmazluješ stejně to efekt nemá imho
ale co roste to a to je hlavní

...

Naposledy upravil papaja 04-04-2007 v 19:42 PM

Old Post 04-04-2007 v 18:48 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9322120 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív