Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Filtr pro joint
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Aku dlzku uprednostnujete
0,5-1 cm
1-1,5 cm
1,5-2 cm
2-2,5 cm
2,5-3 cm
3-...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hawk
Nový Člen

Karma uživatele Hawk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 1

Ahoj,

z ceho a jak delate filtry pro jointy? Ja pouzivam smotany papirek do spiraly, tedy spis jakysi chladic a porad jsem mel za to, ze tam moje travka je fakt humus. NEZ jsem zkusil z toho filtru vyriznout prostredek (proste se smota obdelnik ve tvaru U) a dovnitr vlozil zmacklou vatu. Parada!!! Ten hnus byl asi dehet, vsak byla pak vata plna smradlavy vodicky.
Zajimalo by mne, nakolik filtry zachyti i drahocenne THC a zda je rozumne nekde (kde?) sehnat a pouzivat obdobu filtru z cigaret ...

Old Post 16-12-2001 v 15:50 PM
Hawk je offline   Profil uživatele Hawk   Find more posts by Hawk   Foto galerie člena Hawk   Click here to Send Hawk a Private Message   Add Hawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Obecné [filtr] Příspěvek č. 2

Na brka pouzivam klasicky filtry z trafiky. Jsou asi nejlepsi maj dobrej papir sou pripraveny - rovnou je zarolujes a jsou ready! Problemy s pachuti jsem zatim nijak resit nemusel a snad dlouho jeste nebudu.....

foosball

Old Post 16-12-2001 v 18:11 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

filtr Příspěvek č. 3

Ja delam filtr jednoznacne z filtru, ktery maji u nas v trafice.Kdyz jsem zacinal hulit tak me dobrou sluzbu udelal vzdy vizitka :o)) S pachuti jsem se rovnez nesetkal a nevim nevim predstava ze budu jeste do filtru rvat vatu nebo neci jineho me neni moc prijemna....

End

Old Post 16-12-2001 v 18:14 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička :-) Příspěvek č. 4

No na filtr jednoznačně filtry z trafiky..... hezky udělat pěkný esko, ať to nelítá do huby a pak už jen zarolovat ... no a když si hraju na opravdovýho puntičkáře tak samozřejmě zarolovat tak aby byl vidět lístek trávy, co je na filtru ale jinak dobrá náhražka jsou již zmíněné vizitky nebo kus krabičky od cigaret

Take a peace with Joint!

Old Post 16-12-2001 v 19:46 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Cigaretové filtry Příspěvek č. 5

Já myslím, že běžné cigaretové filtry na to nejsou vhodné. Podle mého je ta pórézní hmota příliš jemná, takže odfiltruje část THC. Aspoň jsem někde četl, že je blbost je používat. I když kdysi jsem měl známého, který v jednom období 'balil' špeky do cigaretových dutinek s filtry a že to neúčinkovalo, to bych se tvrdit neodvážil .

Old Post 16-12-2001 v 22:27 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Filtry z cigaretovych dutinek Příspěvek č. 6

Jednou jsem mel takoe obdobi co jsem take zacinal kourit i cigarety. Take jsem dostal napad si speky balit do cigaretovych dutinek. Prvni pokusy byly takrka neuspesne, protoze si myslim ze filtr nepropoustel THC.
Po nekolika neuspesnych pokusech jsem vytrhl tu filtrovou vatu a vratil zpet jen polovinu, coz dovolilo volnejsi propustnost a prece filtr plnil svoji ucinnost.
A ja jsem byl spokojeny:0)
Nu a ted nedelam ani to...jsem vodni.blublublublubul
....blu...blu:-)

Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 16-12-2001 v 23:48 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Nápad Příspěvek č. 7

Ja pouzivam asi jako vetsina lidi kousek tvrdsiho papiru.... (,,naco mas v te penezence tolik vizitek,, pta se me semtam moja ) Ale jinak jointa balim jen pri vyjimecnych (zvlastnich) situacich, vodarna je vodarna.

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 17-12-2001 v 09:06 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

los FilTros Příspěvek č. 8

mno.....ja mam takovy vychytany pouzdro a v nem mam mrte viziteq a kdyz du balit je to vzdy po ruce..... ) btw mam tam i nuzticky ktery se taqy hedej ..... takze pohoda...zkuste to taqy

Old Post 17-12-2001 v 13:23 PM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 9

Já používám jedině Flying Filter - jsou nejlepší!
www.flyingfilter.com

Haman - Flying smokers

Old Post 17-12-2001 v 15:34 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

filtry??
no vetsinou je delam z ceho jde, vlastne jakykoliv papir tvrdej, a nejaky kupovany z trafiky, no nevim, vystacim si s cimkoliv

Old Post 17-12-2001 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 11

Jednoznačně z krabičky od cigár nebo efektní filtříky z trafičky.

Old Post 18-12-2001 v 20:56 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Collas
Nový Člen

Karma uživatele Collas - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 3 

:o)) Příspěvek č. 12

Dívím se nekterym z vas, jak sí muzete líbovat nad fíltrama z trafíky!! To ja nesnasím kratky fíltry! Ono to pak ma co delat s tím nepríjemnym zapachem a se suchem v ustech obzvlast. Je to v podstate jedno z ceho ten fíttr je, jen kdyz je to nepotístenej tvrdsí kousek, kterej se dobre mota. Muj nejkratsí fíltr musí mít alespon 3cm!! Tratsí uz fakt ne, je to potom strasny svínstvo!!!!!!! Ble...........
Jínak así jako vetsína z vas delam klasícky esko s tím ze uz í fíltr je trochu do mrkve )))
Ale vodarna je proste vodarna..................................

Zhulte se a Zdařte

Old Post 19-12-2001 v 00:54 AM
Collas je offline   Profil uživatele Collas   Find more posts by Collas   Foto galerie člena Collas   Click here to Send Collas a Private Message   Add Collas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

2 COLLAS Příspěvek č. 13

ha, a co takhle kupovany filtry toceny na vejsku? Nezatracuj kupovany filtry Filtry.

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 19-12-2001 v 15:21 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Filtry z trafiky,nejsou špatný,pěkně držej,ale je to taková komerční in záležitost,asi ,tak že pohoda stačí od cigár,třeba ten vršek z víčka,nebo jeslti nechceš porušit krabku tak ze strany krabičky,jakoby z prifilu když se na krabku mrkneš tak to nahoře ,jinak jeden tip na filtra ,balím z toho spirály,al dobrý je nejdříve ohnout filtr proti směru,jako to první otočení a pak normálně zarulovat,nelítá to pak do pusy,což je fajn,jinak jsem ještě viděl různý techniky,třeba ty harmonikový filtry,ale s tim se mi balí blbě,nevím...no nic...tak to je asi tak všechno
měj te se pěkně

Old Post 20-12-2001 v 21:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

[filty] Příspěvek č. 15

2Claune: no muj nazor na ty filtry je ze jsou naprosto idealni a ihned poruce. porad negde trhat nebo strihat krabky me fuck moc nebere. proc by jako mely bejt komercni? papirky si taky kupujes a nevyrabis....

foosball

Old Post 22-12-2001 v 17:08 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Pohodička Příspěvek č. 16

Filtry si kupuju nebo si jich par seberu v coffee shopu.
Motam je tak ze na jednom konci to nekolikrat ohnu,takze mi vznikne mala harmonika,pak to sroluju do valecku a sup do slim papiru.Harmonika prijemne chladi(coz i zvysuje ucinek thc),netaham s kourem i tabak.
S papirem od cigaret se mi spatne pracuje.Je moc tvrdy a spatne se to roluje.A je vetsinou voskovanej coz je citit.Ale kdyz prisobe nemam orig.filtry da se pouzit v podstate jakykoliv tvrdsi papir.

blou

Old Post 25-12-2001 v 16:23 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-09-2004 - ! Blocek filtru do jointu ! - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1455320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív