Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak Moc HulÍte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

Já dát 4 brka modelu za den, tak jsem do večera tuhej. Mně stačí brko na den, někdy i dvě, to už ale na to musí být společník/čnice. To ale ještě nebalím klasický brka, naplním to tak max na dva cm, poněvadž hulit nějakou spařeninu to fakt nemusim. To radši jen dva - tři šluky a je-li chuť tak ubalit další.

Old Post 31-03-2010 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 194

poslední dobou hodně i dvakrát denně

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 02-04-2010 v 17:20 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 195

Průměrně tak gram deně, ale když mám volnej den i víc..
Nedokážu to omezit... kouřím nejen pro ten stav, ale i pro tu chuť a požitek při kouření. Cigarety nekouřím vůbec..

Old Post 02-04-2010 v 20:44 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 196

tak jak to jen de

prvni prispevek v tomto threadu -

citace:
Původní příspěvek od kotlis
staršně mě zajímá jak to dělají borci v americe že hulí 5g denně, nejsou z toho vykvašení a sou furt kreativní..

co vy??

ženete to vždycky do maxima nebo si dáváte jenom tak pohodově??

já většinou hulím s mírou ale sem tam si dám takový experiment co jako snesu..končí to ale pak většinou v hospodě nebo doma na gauči v šíleném stavu,bez schopnosti komunikovat a tak..

no??



proc? protoze v americe huli seno
zlata evropa

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 03-04-2010 v 15:39 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 197

Nehulim vubec už skoro 2 roky (po 8mi hodně zhulenejch).Prostě mi to přestalo dělat good a už na tudle prdel neni ani čas,ani chut.... K rostlinám zůstal vstah naprosto stejný....

Old Post 16-04-2010 v 21:31 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 198

před pár rokama to u mě vipadalo tak,že sem hulil furt..pak už se stávalo že někdy sem už neměl takové stavy co předtím a oběvovali se schýzi tak sem si dal pauzu třeba měsíc..jinak ted už tolik do sebe to tak neperu..nevím mě stačí si třeba za den smotnout brčko a vklidu a pohodě si ho vychutnat a na celý den mi to stačí..akorát pak třeba v noci si dám sklo a tím završím den...

Old Post 17-04-2010 v 12:47 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 199

nevim prestal jsem kourit taK davam brcka tak po 30min...ja si myslim ze je to normal a vypatlanej po tom opravdu nejsem..

Old Post 23-04-2010 v 23:39 PM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 200

tááááááááááááááááááááááááááááááákle moc hulim

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 24-04-2010 v 07:24 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 201

Dřív míň, ale co mám teď svojí kočičku, tak s brkem vstáváme i usínáme, hulíme prakticky celej den. Do toho pracuju, studuju. Neřekl bych že mi to nějak extrémně škodí

live fast, die young

Old Post 24-04-2010 v 08:50 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 202

Nejhorší je, když hulíte jen proto že hulíte,(dávat obden 2 stovky za ošizený 0,7 g pokud kupujete).. sedíte jen doma u kompu nebaví vás nic dělat,balíte špek za špekem už vás to ani moc nevodí, a když jo, tak je to depresivní stav.. proto začínám hulit už jen o víkendy, nejhorší přečkat první tři dny pak závislost opadá a cítite se čerstvejší.. už prostě nemusim hulit když nechci.. jen škoda že sem to neměl pod kontrolou už od seznámení s první ganjou.. vymaštěnost, ztráta přátel a peněz, holky mě nezajímaj atd.. však to znáte ... proto všeho s mírou!

Old Post 29-04-2010 v 17:10 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 203

Tod:tak si nekupuj pytle,ale pěstuj si a opadne i deprese

já teda se svojí polovičkou + friends zkonzumuju na 3-5g na den,od doby co kouřim ganju čistou mi to nedělá problém a jsem ok

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 30-04-2010 v 23:21 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spejsek
Stálý Člen

Karma uživatele Spejsek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 204

Já sem prostě v dnešní době závislej na přírodě takže to znamená že většinou přez zimu a na jaře hulim hodně, pak přes léto moc né třeba 2x do měsíce a pak už zase se sklízí takže zase hodne tak od zari ... takze asi ta
k
xD

-"Muž v černém kráčel pouští, a pistolník mu byl v patách"
-"Tak jdi, jsou i jiné světy než tento"
-"Všehno je devatenáct"

Stephen King - Temná věž



--- Všechny cesty slouží Paprsku ---

Old Post 01-05-2010 v 13:55 PM
Spejsek je offline   Profil uživatele Spejsek   Find more posts by Spejsek   Foto galerie člena Spejsek   Click here to Send Spejsek a Private Message   Add Spejsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4ndrag0ra
Stálý Člen

Karma uživatele M4ndrag0ra - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 205

ked som bol na vysokej skole hulil som 5-8krat {denne}
teraz uz nehulim...a ak tak raz ..2x za rok {kvoli priatelke...neobmedzuje ma ale vidim na nej ze z toho nema radost...}

Old Post 04-05-2010 v 11:09 AM
M4ndrag0ra je offline   Profil uživatele M4ndrag0ra   Find more posts by M4ndrag0ra   Foto galerie člena M4ndrag0ra   Click here to Send M4ndrag0ra a Private Message   Add M4ndrag0ra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 206

Hulím tak 1-2x za den. Někdy špeka, jindy sklo, ale od vánoc každej večer pravidelně akrilovej bong

Old Post 06-05-2010 v 14:55 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danger
Stálý Člen

Karma uživatele Danger - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 207

Přestávka už 4 měsíce.... dal jsem si slib do sklizně ani šluk.

Old Post 06-05-2010 v 15:06 PM
Danger je offline   Profil uživatele Danger   Find more posts by Danger   Foto galerie člena Danger   Click here to Send Danger a Private Message   Add Danger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 208

mno....kdyz mam, tak mam tezkej problem to nezkourit, i kdyz si to reknu
kdyz nemam, tak mi to nevadi a "chut" dostavam tak po 2-3 tydnech

jinak...co se zvysovani davek a tolerance tyce, doporucuju precist napriklad Strucnou historii drog, nebo obecne nejakou odbornejsi literaturu. Najdete tam tzv "navyk na drogu". Ne ve smyslu navyku - nutnosti uzivat, ale ve smyslu "pochopeni" ty drogy. Zkratka u jakykoliv drogy ze zacatku nevite co cekat, takze ty stavy prekvapej, jsou neznamy a proto jsou intenzivnejsi....viz MJ, kde se vam lehce zvednou koutky a zacnete se tomu smat, pak se smejete tomu, ze se smejete a nevite proc a za chvili se valite v krecich smichu tomu, ze se valite v krecich smichu. Po nejaky dobe uz vite, ze zvedajici se koutky indikujou prichod "stavu" a uz vas to nerozesmeje....a kdyz hulite po 5000. tak uz je jen malo veci, ktery by jste na tom stavu neznali, proto taky jste schopni mnohem vetsi kontroly a pripadnyho potlaceni (temer) toho stavu, kdyz je to potreba (benga, nehoda, mama
V podstate uplne stejny je to se vsema drogama....no a to vede ke zvysovani davek...protoze po nejaky dobe uz stav "zhulenosti" mate dost promaklej. Tudiz aby jste dosahli "prekvapeni" projevujiciho se prvotnima priznakama (smich) tak instinktinve zvysujete davku....prichazi stavy "vyhulenosti" a ty jsou novy...po tom co se je naucite poznavat a chapat davate jeste vic a je tu prehulenost atd...samozrejme nazvy si vymyslim, ale snad je jasny o co jde

jinak...jak mi rekl jeden anglan po 2g z 40g kostky hasise...."dont smoke it no more, you´r already high enough and even if you smoke the rest, you cant get more high"
vim ze mel pravdu...ale obcas je proste CHUT

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 08-05-2010 v 21:51 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
07-09-2009 - Jak naučím mladou hulit? - 57 odpovědí
18-05-2012 - Jak hulite? - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7516870 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív