Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak naučím mladou hulit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Nápad Jak naučím mladou hulit? Příspěvek č. 1

Zdravím... Mám problémek, se kerým si moc nevim rady. Moje mladá nesnáší kouření (cigaret ), ale odpůrcem trávy není. Ráda by si se mnou i dala, ale prostě to do sebe nenatáhne, vdycky se začne dusit a to i přez vodnici. Nevíe jak mi pomoct? Je mi jasný, že zde budou rady typu "určitě jí, tak upeč jějaký fajnový koláčky", ale já bych si s ní rád dal toho špeka, aby věděla...

Předem dík za jakoukoli radu, Wokap

Old Post 02-12-2005 v 09:31 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

radim ti dobře... neuč ji hulit

Old Post 02-12-2005 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Palec nahoru Příspěvek č. 3

radim ti dobře... nauč ji hulit

...

Old Post 02-12-2005 v 09:37 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 4

Pres Vaporizer
smula je ze ho nema kde kdo.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 02-12-2005 v 09:38 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 5

v growshopu Bořivojova 95 ti poradí i půjčí wapík a ten vánek...
ano to je řešení....
to dalas
dobrý

...

Old Post 02-12-2005 v 09:40 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

2 wokap Příspěvek č. 6

přečti si tohle - jak to udělat, když jeden hulí a druhej ne

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-12-2005 v 09:45 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 7

Půjč mi ji na víkend a budeš pak litowat!

Fotr woe!

Old Post 02-12-2005 v 10:30 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 8

Wokap tak to mas VPOHO ja som myslel ze mas rovnaky problem ako ja, ja moju nemozem presvedčit za nič aby hulila
tvoja chce hulit ale jej to nejde ...toje len technicka zalezitost
bud za 1) požičaj ju Udlovi
za 2) myslim ze vikendova chata s kamošmi huličmi ju to uz nauči


inac ten vapik je ok,ale sam som z neho kalil a moc som z toho nebo nadseny, kdežto moja zenska z toho bola dost mimo...takze fungovat to moze

Old Post 02-12-2005 v 11:22 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NEKRO
Nový Člen

Karma uživatele NEKRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 9

Popros ji aby si klekla, stáhni si gatě, chytni ji za vlasy a narvy jí ho do huby. Zbytek už se naučí sama.

Old Post 02-12-2005 v 11:33 AM
NEKRO je offline   Profil uživatele NEKRO   Find more posts by NEKRO   Foto galerie člena NEKRO   Click here to Send NEKRO a Private Message   Add NEKRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 10

NEkro, mjslim ze to je reseni na trochu jine huleni nez mel Wokap na mysli. jinak nevim jestli je dobre neco menit kdys uz je to dobre, treba holka ma jinou (vsichni mame jinou) physiologii a ti cistousky plice nechtej pana koure do sebe. a tak jse mozna budes muset smirit s tim ze kolacky jsou o.k. a alespon tady zustanou nejake zdrave lidi ktere jse o nas muzou starat az budem mit vsichni ostatni Raka.

...only time will tell.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 02-12-2005 v 11:44 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 11

... anebo samozrejme tojak vaporizer----------->vapir 1, stoji to za investici??? jak rikal papaya si ho muzes pujcit.. skusit. vyhulit. a preju hodne stesti.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 02-12-2005 v 11:48 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 12

Hele fakt dík všem za projevenou snahu, hlavně pak Udlákovi . Právě za hodinu odjíždíme na hory dělat instruktorák na SNB a tak až se vrátíme, dám info, jestli se něco změnilo!!! Doufám, že nezůstane jen u toho co radil NEKRO

....tak ještě jednou dík a držte palec!
Wokap

Old Post 02-12-2005 v 12:25 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 13

Tywe - kam na hory? Do PM! Já jsem muž z hor, vzal bych to klidně i s Tebou!!!

Fotr woe!

Old Post 02-12-2005 v 13:11 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 14

Každopadně by měla začínat pomalu. Vzpomeňme na svoje začátky. Já se taky mohl udusit. Ale nyní mňam mňam. Bohužel či bohudík, já jsem asi vzácný případ, že i přes to první vychrchlávání plis jsem měl dobrej model s kámošem a byl jsem skouřenej fakt skvěle. Bylo to ve skautskym táboře kterej jsme jim hlídali přes noc, ale to patří do jinýho fora. Prostě sežeň nějakej jemnej neškrábavej model a pomalu jí to nauč... Pak dej určitě vědět jaký to je. By mě zajamlo jakou mladou si najdu já. Jestli nebude hulit tak nevim co budu robit...

Old Post 02-12-2005 v 19:39 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

wokap:nejdriv ju nauc slukovat na cigaretach,pak jointiky.Ja to tu svoji taky naucil a nelituju

Old Post 02-12-2005 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raketopes
Stálý Člen

Karma uživatele Raketopes - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16

Horší je,že ta moje zakázala hulit trávu i mě.Kdyby mě našla fufat nebo mě chytla po wejpalu,nechala by mě.Poradte,co s tim.

Old Post 02-12-2005 v 21:56 PM
Raketopes je offline   Profil uživatele Raketopes   Find more posts by Raketopes   Foto galerie člena Raketopes   Click here to Send Raketopes a Private Message   Add Raketopes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí
19-02-2010 - Jak casto hulite? - 423 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4034450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív