Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
geai
Nový Člen

Karma uživatele geai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 625

Zdravím,
zděšení u mě vyvolal pohled na ohlodane konce vetvicek a mlade listky tamtéž. Nedalo moc prace zjistit, že to dělají male zelene kobylky. Je to uplna spoušť. Kdyby si ty mrchy nasly starší listy nekde uprostřed tak ještě dobrý, ale dokazou ukousnout na konci i větvičku a kytka pak neroste.
Tady jsem nešel rady na různé škůdce, ale o kobylkach nic.
Poradíme co s nima? Třeba čím postrikat, aby jim to nechutnalo?
Diky!

Old Post 04-07-2019 v 08:31 AM
geai je offline   Profil uživatele geai   Find more posts by geai   Foto galerie člena geai   Click here to Send geai a Private Message   Add geai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 626

Ahoj. Bez fotky to bude problém...možná listová mšice?? těžko říct...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 04-07-2019 v 09:20 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geai
Nový Člen

Karma uživatele geai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 627

1 cm má, i víc. V podvečer nafotim.

Old Post 04-07-2019 v 09:55 AM
geai je offline   Profil uživatele geai   Find more posts by geai   Foto galerie člena geai   Click here to Send geai a Private Message   Add geai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geai
Nový Člen

Karma uživatele geai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 628



..
Pridávám fotky. Když se jich teď zbavim, tak se kytky ještě vzpamatujou, když ne, tak je ty potvory sežerou.

[modedit]:slouceno..A/S

Old Post 04-07-2019 v 22:27 PM
geai je offline   Profil uživatele geai   Find more posts by geai   Foto galerie člena geai   Click here to Send geai a Private Message   Add geai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 629

Ty jo, tak to vubec nevim, co by to mohlo byt. Ja bych to postrikal necim co zabere na msice...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 05-07-2019 v 20:04 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geai
Nový Člen

Karma uživatele geai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 630

To jsem operativně udělal, uvidím. Ze shopu jsem objednal něco na ikvidaci saveho a zraveho hmyzu.

Old Post 05-07-2019 v 20:58 PM
geai je offline   Profil uživatele geai   Find more posts by geai   Foto galerie člena geai   Click here to Send geai a Private Message   Add geai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 631

http://www.naturfoto.cz/kobylka-smr...rafie-4545.html

Kobylka smrková... je horko, sucho. Maj to rádi, sou přemnožený.

btw. je dost možný, že tam ty mšice máš a kobylky jdou po nich... jestli jich tam je víc tak na 99% tam jdou po něčem jinym. Zdržujou se jinak v korunách stromů a potkáš max jednotlivce. Jehličí by jim jinak stačilo, ale mšice to je pro ně dobrůtka.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-07-2019 v 10:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geai
Nový Člen

Karma uživatele geai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 632

Mšice nevidím, ani mravenci tam skoro nelezou. Že nějaký potvory dělají drobný dírky v listech je běžný. Ale poprvé vidím užraný listy a konce větviček.
Ty kobylky jsem viděl jak to žerou, tak nevim co jinyho by udelalo takovou škodu.

Old Post 08-07-2019 v 07:43 AM
geai je offline   Profil uživatele geai   Find more posts by geai   Foto galerie člena geai   Click here to Send geai a Private Message   Add geai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 633

těch třásněnek se nedá zbavit :-D

And I'm stoned!

Old Post 15-07-2019 v 01:17 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
red-bul
Stálý Člen

Karma uživatele red-bul - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Nějaké broučci mi obalily spodni palice Příspěvek č. 634

Zdravim, nějaké broučci mi obalily spodní palice, vůbec nemohu najít, co to je. Jako Svilušky mi to nepřijde. Nevíte někdo prosím co to je a jak se toho zbavit? Předem děkuji za odpověď

Naposledy upravil red-bul 14-08-2019 v 18:27 PM

Old Post 14-08-2019 v 15:17 PM
red-bul je offline   Profil uživatele red-bul   Find more posts by red-bul   Foto galerie člena red-bul   Click here to Send red-bul a Private Message   Add red-bul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 635

tema spojeno......
foto by pomohlo.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-08-2019 v 16:20 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
red-bul
Stálý Člen

Karma uživatele red-bul - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 636

Já jsem tam dal foto,ale asi se mi nenačetlo, nebo jsem to dělal blbě. zkusím znovu

Old Post 14-08-2019 v 18:15 PM
red-bul je offline   Profil uživatele red-bul   Find more posts by red-bul   Foto galerie člena red-bul   Click here to Send red-bul a Private Message   Add red-bul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
red-bul
Stálý Člen

Karma uživatele red-bul - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 637

jsem debil, nejde mi sem vložit foto. poraďte prsím

Old Post 14-08-2019 v 18:20 PM
red-bul je offline   Profil uživatele red-bul   Find more posts by red-bul   Foto galerie člena red-bul   Click here to Send red-bul a Private Message   Add red-bul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 638

dvě fotky vidím v tvojí galerii- asi mšice dle mého názoru

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 14-08-2019 v 18:21 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
red-bul
Stálý Člen

Karma uživatele red-bul - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 639

A nevis čím to postříkat? Mám úplně obaleny dolní palice

Old Post 14-08-2019 v 18:34 PM
red-bul je offline   Profil uživatele red-bul   Find more posts by red-bul   Foto galerie člena red-bul   Click here to Send red-bul a Private Message   Add red-bul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 640

Např. toto:
https://www.profi-grow.cz/doplnky/c...84aAvWpEALw_wcB

těch přípravků je spousty- stačí použít google

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 15-08-2019 v 07:50 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2291740 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív