Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40 41 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 609

U mně to spíš vypadalo, že se tam zabydlují. Každopádně po brutálním postříkání vermitecem, v koncentraci větší než doporučené to vypadá, že je vše zas v pořádku. Ještě v pondělí dokoupím ty domečky, abych měl jistotu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-05-2019 v 19:24 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 610

Na mravence je dobré posypat obvod místnosti pepřem, pokud je místnost velká tak třeba kolem boxu.

Old Post 18-05-2019 v 20:47 PM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 611


Zdravím po cca 15ti letech Mám dotaz. Myslíte že je to Molice? Koukal jsem na hromady fotek a Molici je to nejpodobnější. Včera večer jsem udělal postřik proti sviluškám Agro Symfoine 3v1 a ráno jsem těchto sviňuch našel asi 15 sedět na hlíně. Velikost cca 3mm a když do nich dloubnu, tak lítaj.

Naposledy upravil Jizvič 12-06-2019 v 12:22 PM

Old Post 12-06-2019 v 11:41 AM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 612

fotka neni ideální ale skoro to tak vypadá..

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-06-2019 v 15:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 613

citace:
Původní příspěvek od crazyben
fotka neni ideální ale skoro to tak vypadá..


Vím, foceno na rychlo ráno ale k molici mi tam nesedí takové ty chloupky. Na fotkách molic jsem je nikdy neviděl tak mi to přijde divné

Old Post 12-06-2019 v 15:40 PM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubak961
Nový Člen

Karma uživatele Kubak961 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 614



Kolegove zahradnici, uz 4 hodiny prolezam internet a jsem bezradny.. poradite prosim co je tohle za potvory ? pripadne zkusenosti s pripravkama na savy hmyz v korenech. Tvarem bych to asi nejvice prirovnal k hnedemu klisteti. Drzi se to jenom na korenech diky za kazdou radu

Old Post 19-06-2019 v 12:27 PM
Kubak961 je offline   Profil uživatele Kubak961   Find more posts by Kubak961   Foto galerie člena Kubak961   Click here to Send Kubak961 a Private Message   Add Kubak961 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 615

citace:
Původní příspěvek od Kubak961
Kolegove zahradnici, uz 4 hodiny prolezam internet a jsem bezradny.. poradite prosim co je tohle za potvory ? pripadne zkusenosti s pripravkama na savy hmyz v korenech. Tvarem bych to asi nejvice prirovnal k hnedemu klisteti. Drzi se to jenom na korenech diky za kazdou radu


co to vzít peroxidem?

Old Post 19-06-2019 v 13:33 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 616

V@ly,
To vypadá na mšice. Můžou být i na kořenech.

Old Post 19-06-2019 v 21:47 PM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokej97
Stálý Člen

Karma uživatele hokej97 - 89% PěstitelskáKarma uživatele hokej97 - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 617


Poprosil bych o pomoc... Svilusky? Msice?

Old Post 20-06-2019 v 14:12 PM
hokej97 je offline   Profil uživatele hokej97   Find more posts by hokej97   Foto galerie člena hokej97   Click here to Send hokej97 a Private Message   Add hokej97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyra
Stálý Člen

Karma uživatele Cyra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 618


Zdravím všechny,chtěl bych poprosit o pomoc,jestli někdo neví co je za problém.Rostlika je asi dva týdny venku,je to automat pěstovaný venku v Plagronu Growmix.Díky za pomoc.

😉

Old Post 20-06-2019 v 19:28 PM
Cyra je offline   Profil uživatele Cyra   Find more posts by Cyra   Foto galerie člena Cyra     Add Cyra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 619

citace:
Původní příspěvek od Jizvič
Zdravím po cca 15ti letech Mám dotaz. Myslíte že je to Molice? Koukal jsem na hromady fotek a Molici je to nejpodobnější. Včera večer jsem udělal postřik proti sviluškám Agro Symfoine 3v1 a ráno jsem těchto sviňuch našel asi 15 sedět na hlíně. Velikost cca 3mm a když do nich dloubnu, tak lítaj.


Mohl by to být pidikřísek polní nebo Empoasca decipiens, nebo jiný zástupce rodu Empoasca a Eupteryx. Právě ty "chloupky" napověděly.
Výcuc z chytré knihy-(internet) -
Dospělci i larvy a nymfy sají na spodní straně listů od července do podzimu. Do roka se vyvine několik od sebe nezřetelně oddělených pokolení.
Způsobuje na líci listů bělavě žluté skvrnky. Nejprve se objevují kolem hlavní žilky, později po celé listové ploše.

Naposledy upravil Iloporus 21-06-2019 v 07:29 AM

Old Post 21-06-2019 v 07:08 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 620

Mohli by to být i trasnenky, saji mizu a vznikají bílé čárky na listech poznávací znamení je trus v podobě černých teček ne listech



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 21-06-2019 v 10:06 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyra
Stálý Člen

Karma uživatele Cyra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 621

Jj,díky za pomoc.Už jsem proti nim zakročil.😄

😉

Old Post 21-06-2019 v 17:04 PM
Cyra je offline   Profil uživatele Cyra   Find more posts by Cyra   Foto galerie člena Cyra     Add Cyra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 622

citace:
Původní příspěvek od Iloporus


Mohl by to být pidikřísek polní nebo Empoasca decipiens, nebo jiný zástupce rodu Empoasca a Eupteryx. Právě ty "chloupky" napověděly.
Výcuc z chytré knihy-(internet) -
Dospělci i larvy a nymfy sají na spodní straně listů od července do podzimu. Do roka se vyvine několik od sebe nezřetelně oddělených pokolení.
Způsobuje na líci listů bělavě žluté skvrnky. Nejprve se objevují kolem hlavní žilky, později po celé listové ploše.


Hm ty jo... Dobře ty! to vypadá že je to ono Objevuje se mi to tam jen brzo ráno a na hlíně. Vyplaším je a jsou fuč

Old Post 21-06-2019 v 19:56 PM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 623

citace:
Původní příspěvek od Kubak961
Kolegove zahradnici, uz 4 hodiny prolezam internet a jsem bezradny.. poradite prosim co je tohle za potvory ? pripadne zkusenosti s pripravkama na savy hmyz v korenech. Tvarem bych to asi nejvice prirovnal k hnedemu klisteti. Drzi se to jenom na korenech diky za kazdou radu


mšice - Mospilan 20 SP

Old Post 21-06-2019 v 23:19 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubak961
Nový Člen

Karma uživatele Kubak961 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 624

Děkuji za reakce opravdu to nejspis byli msice. To mi neslo do hlavy protoze podle dostupnych informaci jsem vycetl ze saji pouze z nadzemnich casti rostlin, ovsem ja mel koreny obnazene a tem potvoram cerstve korinky chutnali asi vice. Zalil jsem jsem to NeemAzalem a dalsi den jsem to nechal pod vodou a vsechny jsem je utopil tak snad uz bude klid

Old Post 23-06-2019 v 16:06 PM
Kubak961 je offline   Profil uživatele Kubak961   Find more posts by Kubak961   Foto galerie člena Kubak961   Click here to Send Kubak961 a Private Message   Add Kubak961 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40 41 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9681020 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív