Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » VLHKOST A Teplota
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 17

jo to ti pusti kořinky ale musiš to zasadit po ty bliznove listky ze začatku ty kulate po ne to mužeš dat do zemne a vytvoři ti to kořinky ale vice ne pak by ti to mohlo hniit :-)

Old Post 09-12-2005 v 10:46 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 18

to kutil myslis asi delozni listecky ze jo ty mam asi 3cm nad hlinou tkaze v poho pokusim se hodit foto

Old Post 09-12-2005 v 11:07 AM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 19

JJ

Old Post 09-12-2005 v 11:30 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Moje pestirna a matkarna Příspěvek č. 20







čus chci vym ukazat moje pestirnu poradte co a jak vylepšit mam Sodikovou vybojku 70W a mam to už ve většich kvetinaččich a ma mtoi bliže lampy nove fotky ješte dodam a v matkarne dole tak tam mam Philips 30W ale nevim co to je nevite nahodou nekdo no ščak zhlednete a pište

Old Post 09-12-2005 v 11:32 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 21


a ješte sem se chtel zeptat jestli to muže byt na pěsteni je ¨na to napsano Tesla SHL 150W svitito dobře ale hřeje to jak blazen

Old Post 09-12-2005 v 11:35 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 22

Jo a osazenstvo mám 10X JACK HARRER
a 2X SuperSkunk
Na to že to je 70W tak to podtim roste moc pěkně

Old Post 09-12-2005 v 11:37 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 23

jen jak prijdu jak sem hodit fotky tak sem dam moje fotky skrine

Old Post 09-12-2005 v 11:39 AM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 24

JJ hot co tmáš ty za lampu

Old Post 09-12-2005 v 11:47 AM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 25

kutil taky 70w sodik ale zatim svitim rustovkama viz nahore

Old Post 09-12-2005 v 12:05 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 26

dej footo a podivame se romaniak nemaš nejake semča nebo řezance a ten zvlchcovač voda perlit to mám taky ale nevim jestli to nejak moc funguje voda se moc nevypařuje jak to máš ty

Old Post 09-12-2005 v 12:44 PM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 27

Kutil no jelikoz jsme lama pres pc a jine manualni prace viz zarez na prste kdyz jsem prodluzoval draty k vetraku ..tak jsme furt neprisle na to jak sem dat fotky

jinak ten perlit jeste nemam nebyl cas..ale mam tam 2 mysky s H2O a zvedlo to vlhkost o 15% (kdzy mi jedou vetraky ) v noc iasi jeste vic
semínka mám Auroru indicu z nirvany a pak 2no name muj pest semena kvalitni jako prase klicivost rychlejsi nez od nirvany jen model je nic moc ale mam to jen na to abych na tom otestoval sita..indiku chcu nechat rust smaotnou

skřín ma velikost v180 podstava 80na80

Old Post 09-12-2005 v 12:55 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru ... teplota... Příspěvek č. 28




...teplota je velmi důležitá ale při správném výběru genetiky se dá vydržet s vyšší i naopak nižší teplotou. Já pěstuju ve skříni (hlína), kterou mám ve sklepě a v zimě (nyní) mám teplotu cca 21C (když mají kytky den) a 12-14C (když to zhasne). Můžu říct, že v takovýchto podmínkách sice není takový výnos ale kytky produkují (alespoň u mne) více pryskyřice.
Přez zimu švihnu do skříně BB a vím, že "ustojí" téměř vše a kevšemu se nádherně květ vybarví do fialova.

Možná je to všechno jinak - jsou to pouze mé zkušenosti.

PEACE

LEGALIZE IT !!!

Old Post 09-12-2005 v 17:08 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturall
Stálý Člen

Karma uživatele naturall - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 29

ja bych potřeboval pomoct z vlchkosti už sem si četl FAQ ale tam sem si moc nepomohl a koupil sem si vlchkometr v baumaxu a zjistil sem že mám vlchkost 20% dost malo a tak za tyden si kupuju zvlchčovač ale než ho budu mit potřeboval bych to alespon nejak vyřešit tak o 20% alespon plpls

Old Post 11-12-2005 v 11:53 AM
naturall je offline   Profil uživatele naturall   Find more posts by naturall   Foto galerie člena naturall   Click here to Send naturall a Private Message   Add naturall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturall
Stálý Člen

Karma uživatele naturall - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 30


Diky za radu ja tam mám zatim misku z hadrem a odstatou vodou a foka na to ventylator a necham to tak a koupim si za tejdej zvlchčovač ale jak to budu davat na kvet tak to nemusi mit tolik vlchkosti jako na rust ne

Old Post 11-12-2005 v 12:37 PM
naturall je offline   Profil uživatele naturall   Find more posts by naturall   Foto galerie člena naturall   Click here to Send naturall a Private Message   Add naturall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 31

TO : "lewap diky za typ zajimá me kolikrat denn e bych to mel vlhcit

Old Post 11-12-2005 v 20:30 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 32

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=55662
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26649

Old Post 04-12-2012 v 16:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2009 - vlhkost v bytě? - 2 odpovědí
29-09-2005 - zase ta teplota - 20 odpovědí
30-11-2004 - Vlhkost a elektřina - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8935130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív