Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hluché hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Hluché hulení Příspěvek č. 1

No já nevim kam jsem to měl napsat, asi to patří sem.
Stalo se vám někdy, že jste vypěstovali kytku, která nefungovala?
Já vím že každej rok se někdo objeví s tím, že to nic nedělá, i já jsem jich už pár měl

Asi to prostě bude semínkem, já sadil co kde dostanu a někdy je to k vzteku

A to bych neřekl, že tyhle kopřivy vypadají nějak špatně...většinou jsou lepivý až moc...

Old Post 29-11-2005 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Jo, taky se mi to stalo. Třeba tuhle sezonu měl kámoš parádní outdoor, ve finále kytky byly monstrózní, ale zhul a chuť produktu dost pokulhává. Je to takový typický český seno. Dostal sem krabici na ochutnávku, tak to postupně likviduju, ale dává to málo. Nezáleží jen na modelech, ale jak často a jak dlouho člověk hulí atp...

Old Post 29-11-2005 v 22:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 3

Jo,jo...nonejmci jsou nevyzpytatelní....a proto už nikdy více.Pěkné, lepivé, výborná chuť....jen toho musím zhulit 10g najednou, aby to něco dalo.A pro butan je mi toho líto...ach jo!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 29-11-2005 v 22:16 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 4

sulhas s vami...tiez sa mi to stalo a je to ako pit nealko pivo
kamos raz dopesoval nadhernu obrovsku rastlinu a nic z toho nebolo.
proste nic....na zaplakanie

Old Post 30-11-2005 v 08:18 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 5

caune claune
hele trosku z druhý strany jsem se o tohle téma kdysi opřel tady - http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=8977

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 30-11-2005 v 08:20 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

No vidíš to jak já blbě hledal ale fakt to nic nenašlo
No je to trochu jinak tam řečeno nooo, ale jen mě zajímalo jak to teda s tím vlastně je, sice to je hezká kytka ta tráva, ale musí to taky něco dělat měj se

Old Post 30-11-2005 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 7

jo jo, já už to zažil bohužel mnohokrát, že kámoši měli brko co nijak zvlášť nezkuřovalo, ikdyž třeba pěkně vonělo a lepilo!
Ale já sám jsem ještě nikdy nevypěstoval kytku co by parádně nezkuřovala!

Old Post 03-12-2005 v 17:27 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonecracker
Nový Člen

Karma uživatele bonecracker - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

me se to este teky nestalo ze bych vypestoval kytku ktera by nezkurovala ale kamosum se to povedlo jeden kamos pestoval outdoory a ze sesti kytek byla hulitelna jen jedna takze tezka smula ale me se to zatim nestalo

PEACE CANNABIS :-)

Old Post 04-12-2005 v 07:58 AM
bonecracker je offline   Profil uživatele bonecracker   Find more posts by bonecracker   Foto galerie člena bonecracker   Click here to Send bonecracker a Private Message   Add bonecracker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Jo,jo...nonejmci jsou nevyzpytatelní....a proto už nikdy více.Pěkné, lepivé, výborná chuť....jen toho musím zhulit 10g najednou, aby to něco dalo.A pro butan je mi toho líto...ach jo!



NAPROSTEJ SOUHLAS!!!

Old Post 04-12-2005 v 10:31 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 10

Už se mi to povedlo a nikomu to nepřeju.

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 20-12-2005 v 13:51 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3360590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív