Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povídáte si s vašema kytičkama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Povídáte si s vašema kytičkama?
Jo, považuju to samozřejmost!
Ne, nemyslím, že to nějak pomůže!
Ne, připadal bych si jako debil!
Nemám doma kytičky!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 1

Je dokazane ze zvierata a rastliny primaju a vysielaju urcite vlny a zle na rastliny a zvierata vplyvaju napr hadky a bitky... (surodenci) a tymto sa ich rast (kiti) zpomaluje a vitalita zvierat a rastlin sa znizuje... a este otazka: je pravda ze ked rastlinam date hudbu(pohodovku) tak budu rychlejsie rast? robili to MYTHBUSTERS na discovery (TV) ale prave tu cast som nevidel

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 29-11-2005 v 17:55 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

no jako ja si s nima povídam ale spiš pro to abych zvýšil vlastní vitalitu než tu jejich (ale je dobře vědět že nejsem zas takovej sobec) jinak si s nima povídam hlavně nalitej...
co se týče hudby tak to fakt netucham, snad jen to že kdybych jim spíval JÁ tak jistě chcípnu já, kytky a sousedi taky.....

Old Post 29-11-2005 v 18:15 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 3

jasné

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 29-11-2005 v 20:27 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 4

na šalvějku občas dýchnu, a když jsem si z ní dal práska z kýbla tak sme si povídali navzájem, každý jinak ale přece a co mám doma kytišky ve skřini tak na ně taky mluvím a v pokoji mi bedny hrajou prakticky celé odpoledne takže i hudby mají kytí dost

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 30-11-2005 v 20:04 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 5

Já si s nima tak mlčim, ony stejně vědí co si myslim, tak jim to ani nemusim řikat. A většinou si o nich myslim že se mi moc líběj a ony to vědí.

Old Post 30-11-2005 v 21:35 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

btw2void... mno kočka ti tam stejně bydlí gdy může...

jináč sem taky dost nemluva, tagže piču šišky, vobčas na ně sice něco mektnu, ale žádný projevy to nejsou... ale hudby, tý si myslim užívaj ažaž... i kytky sousedů

Old Post 01-12-2005 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Zpíváte rostlinkám? Příspěvek č. 7

Věřím, že rostlinky poznají, kdy jsem smutný a kdy veselý..a že rády poslouchají naše dobré myšlenky a zpívánky..Co vy, zpíváte svým rostlinkám?

...

Old Post 16-01-2006 v 07:44 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 8

Zpivam zpivam temer kazdy den nebo maji stesti, ze jsou v mistnosti s dobrymi akustickymi vlastnostmi, kde jsem zpivala i kdyz tam jeste nebyly jsem na 100% presvedcena, ze to vnimaji a odrazi se to na jejich rustu (ne jenom zpev, ale vubec jak jsme k nim empaticti..)

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 16-01-2006 v 08:34 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 9

co jim zpíváš,
vrrn?
a díky ..... modi..

...

Naposledy upravil papaja 16-01-2006 v 21:13 PM

Old Post 16-01-2006 v 08:36 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 10

Papaya: to je ruzne, vetsinou to co zrovna posloucham a co mi zni v usich coz muze byt temer vse krome dechovky vetsinou ale Bjork, lamb, Feist, Portishead, Eva Cassidy ted casto mno ale nejvic kyticky milujou arie hlavne Rusalku Mesicku na nebi hlubokem s klavirem bo z Mozartovy Figarovy svatby tu krasnou arii jak zpiva sluzka mno ted si nevzpomenu jak se jmenuje, ale je uzasna

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 21-01-2006 v 09:46 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 11

Ja nevim jestli to funguje na tak metafyzicke urovni, jak to vnimate vy, ale cetl jsem, ze zvukove vibrace prokazatelne pomahaji rostlinam v rustu... Ted nevim, jestli je lepsi zpivat, nebo jim neco "vychovneho" poustet.. Zkusim Boba Marleyho, treba se mi zvysi vynosy.. Anebo Strawberry Fields a Lucy in the Sky, aby mi pak daly psychedelictejsi high

p s y c h o 8 4

Old Post 23-01-2006 v 09:50 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 12

Yeeeeeees Lennonovy nadherny psycharny the best!

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 23-01-2006 v 12:47 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 13

Já si s nima rád pokecám-mno, on je to vlastně spíš monolog I tu muziku bych jim kliďánko pustil, jenže páč pěstuju out, raději jim něco zazpívám, ale jen potichu, aby nás někdo nevyhmátnul

Old Post 23-01-2006 v 13:11 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechová Ruka
Nový Člen

Karma uživatele Plechová Ruka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 14

Jasně
Sou to moje děti
a proč na ně nemluvit...

Old Post 29-01-2006 v 09:19 AM
Plechová Ruka je offline   Profil uživatele Plechová Ruka   Find more posts by Plechová Ruka   Foto galerie člena Plechová Ruka   Click here to Send Plechová Ruka a Private Message   Add Plechová Ruka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 15

mluvím s nimi a taky jim spívám,říkám jim aby hezky rostli,zkuřovali...
rozumí mi a já rozumím jim
když mají žízeň občerstvím je ...
když sou hladové nasytím kristalonem star,plod a květ
nebo taky starým dobrým koňským lejnem je pohnojím
někdy taky slepičáky přihodím...

Old Post 15-02-2006 v 20:01 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 16

dokonalá symbioza
no není to nádherné
už se těším na outdoor 2006

Old Post 15-02-2006 v 20:04 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1515950 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív