Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 129

zdárek fšem

takže popořádku:

NIRVANA SEEDS - jejich HinduKush byly moje první orig. "skera" a musím říct, že jsem dodnes nepotkal lepší indiku. kdyby kolem hulilo 20 lidí 20 různých modelů, její earthy buket mezi nimi bezpečně poznám. stabilita 80%, nenáročná, krásná a vděčná kytka. ve finále superfrosty!
pak přišla na řadu jejich Shiva a nadšení pomalu ustupovalo. velmi špatná klíčivost a samičí rostliny trpěly syndromem "autoflower" už v prvních týdnech od naklíčení v takové míře, že o nějakém řízkování jsem si mohl nechat zdát. vše vniveč!
pak taky jeden outdoor model, a to SwissMiss. tuhle odrůdku jsem od nich vzal pro to, co o ní psali v popisu a vyplatilo se. zdejší horsé podmínky(jeseníky) toho moc nedovolují, ale SwissMiss nekompromisně naplnila všechny sliby v popisu.
nebýt té Shivy, dal bych 1 s *
takle dávám pouze 2- (při troše snahy se o nich dá na netu sehnat tolik infos, že kdo není shnilý a stráví trochu času hledáním, nemůže šlápnout vedle) cose komunikace týče - no problem, dokonce jsem dal pokec s jedním jejich expedičním "pracovníkem", v jehož žilách koluje z půlky česká krev a docela měl snahu česky, típek

SENSI SEEDS - zde si dovolím nesouhlasit s vrrn, zatim jsem jel ShivaSkunk, SuperSkunk a Skunk#1 a vždy jsem dostal to, co jsem za tu cenu čekal. velmi stabilní(kdo čeká ze semen stabilitu 100%, je magor), rezistentní modely s výraznou chutí, velmi se blížící až naplňující svůj popis. pravda není to zrovna progress postoj na banku takového jména, ale zato je to jistota. a jistota je kladivo a za kladivo se prostě platí..
za2 a money transfer taky OK. těm jsem zas jednou drze poslal o 4.75E míň a no problem :

DUTCH PASSION - Feminized - tady si s vrrn(a dalšími) naopak rozumíme jsou to sráči! ze 4 modelů 3 vykazovaly slušnou deviaci samčími, viz můj thread "10 proti mě", těžko se kočírujou a výsledky co do kvality za tu cenu rozhodně nestály. Euforka sice samčími netrpěla a ve finále se odvděčila celkem bohatou sklizní, však chuť se kvalitě vyhla obloukem a stav mě též neohromil. čas pomsty za ty vyhozený nekřesťanský prachy nadešel:
za5, pánové

a nakonec to nej, pro mě překvapivě zatim nezmíněná
FEMALE SEEDS - tahle sotva zrozená seedbanka produkující výhradně feminizovaná semena (nejen)mě okamžitě šokovala poměrem cena/kvalita. kdo neohrnul nos nad cenou 140 ká(tehdy stál $ 22-25Kč?, nechci kecat) za 100%samičí semínko a stihnul nakoupit než loni(necelý rok existence banky) vyprodali, ví o čem mluvím. Já stihnul Grapefruit, Skunk Special, Ice a z mého pohledu.. vůbec se nedivím, že vyprodali takovým fofrem a bojím se krutého zdražování
zaJEDNA

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 30-04-2008 v 01:25 AM

Old Post 30-04-2008 v 01:20 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 130

Já bych rád přidal hodnocení GREENHOUSE SEEDS Company :

po třech tejdnech přišli semínka , bylo to někdy v únoru , takže možná díky nízkejm teplotám byla klíčivost u feminizovaných odrůd Big bang a the Church jen asi 30% ( nakličila 2 semínka z osmi , nejsem matematik :-)

Takže Skleníkářům dávám známku 4 ....

telekuk

Old Post 03-05-2008 v 17:19 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 131

co se týče klíčivosti zatím:


dutch passion - 1*

sensi seeds - 3-4


cosa nostra

Old Post 06-05-2008 v 20:50 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 132

Taky přidám klíčivost .

Dutch Passion - 1 všech 10\10 (Belladonna)

Greenhouse Seeds - taky za 1 10\10 (Himalayan Gold)

Skunkman's Cultivators Choice - tady dávám za 2 vyklíčilo 4\5 (Original Haze x Skunk1)

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 13-05-2008 v 18:54 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 133

Vše zapsáno, zaknihováno a vyhodnoceno v prvnm příspěvku
http://grower.cz/forum/showthread.p...9354#post639354

ještě to kosmeticky poupravim a k novejm seedbanks někdy přidám links

BTW: Švýcaři si zatim moc dobře nevedou(blue hemp a helvetica)

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Old Post 13-05-2008 v 21:17 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 134

Green Man's Seedbank Ratings

Hemp Depot - 4.5 / 5.0
Hemcy - 4.5 / 5.0
Peak Seeds - 4.5 / 5.0
Sensi Seeds - 4.5 / 5.0
Joey Weed - 4.5 / 5.0

Seeds Direct - 4.0 / 5.0 - (AKA. Seed Boutique, Seedboutique)
Dr Greenthumb - 4.0 / 5.0
Legends - 4.0 / 5.0

Natural Mystic - 3.5 / 5.0
Klozit King - 3.5 / 5.0
Bluenose - 3.5 / 5.0
Dr Chronic - 3.5 / 5.0

Tambu - 3.0 / 5.0

Highland - 2.5 / 5.0
Seedbank.co.uk - 2.5 / 5.0

Medical Seeds - 2.0 / 5.0
Pukka - 2.0 / 5.0
Nirvana Seed Shop - 2.0 / 5.0
Amsterdam Seedshop - 2.0 / 5.0
Mary Jane's Garden - 2.0 / 5.0
Seeds Of Passion - 2.0 / 5.0




Good reputation, seed breeders & wholesalers (primarily)
Dutch Passion
Greenhouse
Homegrown Fantaseeds
KC Brains
Serious
(many others)



New and unrated !!be cautious!!
Blunt Bros
Cannabiogen
Alien seedshop
Hiper Semillas
Highland
Seedsonline
Thseeds



SCAMMERS - avoid at all costs
A-1 Seedbank
BC Seeds
BC Bud Depot
Beeoo
Fairlight
Greenmanspage
Richies Seedshack
Stinkey's
Weedseed
Pot a Gold
Bullmall aka Bull-electrical.com
Ganjaland
Greater Harmony
Kindseed
Laughing Moon
Seedbank.com
Seedbank.co.uk
Topseeds

Old Post 02-07-2008 v 14:44 PM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hej^SlovaK
Nový Člen

Karma uživatele Hej^SlovaK - 26% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 135

http://www.dutch-seeds.com/

Pomale, pisal som im 3x ze co je so semenami, ani raz neodpisali. Ofajkali ma o 67 euro.

Nirvana: Luxus, objednaval som 2 krat. Vzdy prisli semka do 7 dni. Neposkodilo sa ani jedno, dokonale krytie + dostal som Nirvana penazenku

IN:
Ice - 10 (1 rastlina ide hydro)
White Rhino - 10 (1 rastlina ide hydro)
OUT:
Jack Horror - 10
Early Special - 10
No Name - 9

Old Post 02-07-2008 v 21:50 PM
Hej^SlovaK je offline   Profil uživatele Hej^SlovaK   Find more posts by Hej^SlovaK   Foto galerie člena Hej^SlovaK   Click here to Send Hej^SlovaK a Private Message   Add Hej^SlovaK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 136

GreenhouseSeeds - model : BIG BANG :
klícivost : 10/10
palice:8/10
hodnotenie: 1
Objednane z Mandalaseeds tez davam za: 1

PSYCHADELIC»ŢRANCE

Old Post 17-07-2008 v 23:43 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hej^SlovaK
Nový Člen

Karma uživatele Hej^SlovaK - 26% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 137

Nirvana 10/10- v pohode cena, rychle vybavenie aj dodanie. Pri Jock Horror a Early Special klicivost 80 %, z toho 1 mutant Early Special a 2 Jock Horror (jeden ale teraz vypada fakt pekne).
Pri Ice a White Rhino klicivost 100 % do 5 dni, z toho 1 Ice mutant.

IN:
Ice - 10 (1 rastlina ide hydro)
White Rhino - 10 (1 rastlina ide hydro)
OUT:
Jack Horror - 10
Early Special - 10
No Name - 9

Old Post 18-07-2008 v 07:39 AM
Hej^SlovaK je offline   Profil uživatele Hej^SlovaK   Find more posts by Hej^SlovaK   Foto galerie člena Hej^SlovaK   Click here to Send Hej^SlovaK a Private Message   Add Hej^SlovaK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 138

Nirvana -1
ice - klíčenie 100%
pomer samice/samec 8/2
ak48 -klíčenie 100%
pomer 9/1
snow white - klíčenie 90%
pomer 9/1
blue mystic - klíčenie 90%
pomer8/2

hellspawn

Old Post 18-07-2008 v 18:46 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 139

Shayanashop absolutna spokojnost. odpovede na maily, suprova komunikacia pri nejakom probleme. do 2tyzdnoch diskretne doma. verele odporucam. 3rocny zakaznik.

Old Post 20-07-2008 v 13:02 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 140

nejako som tu nepostrehol High Quality Seeds
kto ma ake skusenosti?
rozmyslam ze si zoberiem NL

Old Post 28-07-2008 v 18:27 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od hellspawn
Nirvana -1
ice - klíčenie 100%
pomer samice/samec 8/2
ak48 -klíčenie 100%
pomer 9/1
snow white - klíčenie 90%
pomer 9/1
blue mystic - klíčenie 90%
pomer8/2

hlava mi to nebere,když máš u snow white a blue mystic klíčivost 90% tzn. že ti vylezlo jen devět z deseti, jak může bejt poměr baba/chlap
9/1 nebo 8/2?

Old Post 04-08-2008 v 17:30 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 142

Máte někdo zkušenost s http://www.marijuana-seeds.nl/ ?
Vypadá docela solidně a měl bych zájem o ten outdoor balíček:
10x Purple White Widow
10x Durban Poison
10x Hollands Hope
+bonus 5x Mazar x Afgan (cross)

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 06-08-2008 v 11:57 AM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 143

to aenema

máš pravdu, vôbec som si to nespočítal, ponáhľal som sa a popísal som tam takéto bludy. Dobre že si si to všimol. Takže počet samcov zostáva a zmení sa len počet samíc u SW 8 kúskov a u BM 7 kúskov..k+

hellspawn

Old Post 06-08-2008 v 13:50 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pukanec
Stálý Člen

Karma uživatele pukanec - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 144

a co poviete na tuto seedbanku https://www.seedboutique.com je to pohodicka sice to trochu trva ale pridu objednal som si papaya no a za tri tyzdne mi semiacka dorazili komplet neporusene a este k tomu aj bonus takze moje hodnotenie 1

Old Post 16-08-2008 v 20:06 PM
pukanec je offline   Profil uživatele pukanec   Find more posts by pukanec   Foto galerie člena pukanec   Click here to Send pukanec a Private Message   Add pukanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2727530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív