Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje 1 kytka (05)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
champi
Stálý Člen

Karma uživatele champi - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 32  

Obecné Moje 1 kytka (05) Příspěvek č. 1









Zdravim dnes jsem musel predcasne sklidit a chtel bych se zeptat jestli nevite co by to mohlo byt za typ ja to totiz nikde nezjistil
a myslim si ze by to mohla byt (mozna) nejaka ta lepsi rostlina..

Predem diky

jo a jeste prosim omluvte kvalitu snimku pouze ty svetle jsou foceny dnes v peknem pocasi

THE WORLD IS MINE

Moje 1 kytka (05)


Naposledy upravil champi 20-07-2006 v 17:58 PM

Old Post 19-09-2005 v 16:51 PM
champi je offline   Profil uživatele champi   Find more posts by champi   Foto galerie člena champi   Click here to Send champi a Private Message   Add champi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slavic
Nový Člen

Karma uživatele slavic - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2

Preco vsetkych tak zaujima co je to za odrodu? Ked budes vediet ze je to AK-47 alebo Orangebud tak to bude bavit lepsie?

...btw osobne si myslim ze sa odroda na 100percent neda odhadnut, zvlast na zaklade fotografii...

Old Post 20-09-2005 v 15:51 PM
slavic je offline   Profil uživatele slavic   Find more posts by slavic   Foto galerie člena slavic   Click here to Send slavic a Private Message   Add slavic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slavic
Nový Člen

Karma uživatele slavic - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

inak velmi pekna rastlina, gratulujem k tohtorocnej urode, skoda tej predcasnej zatvy

Old Post 20-09-2005 v 15:52 PM
slavic je offline   Profil uživatele slavic   Find more posts by slavic   Foto galerie člena slavic   Click here to Send slavic a Private Message   Add slavic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 4

To Champi: Podle mě to bude z 80ti procent sativa a 20 procent indika, podle stavby listu a cele struktury kytky se ale spise priklanim ktomu, ze to bude Sativa... Jinak je fakt pěkná, škoda že si jí sklidil tak brzo, budou to velké stráty na kvalite i kvantitě... Growingu zdar!!!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 20-09-2005 v 16:02 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
champi
Stálý Člen

Karma uživatele champi - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5

jj musel jsem trochu uz se projevovala plisen na jedne palici a hroznej fukar bal jsem se ze by se mi mohla prelomit hrozne to sni cloumalo ale jeste jsem nechal asi 5 vetvi u spodku tak to budu kontroloval co to udela

THE WORLD IS MINE

Moje 1 kytka (05)


Old Post 20-09-2005 v 17:30 PM
champi je offline   Profil uživatele champi   Find more posts by champi   Foto galerie člena champi   Click here to Send champi a Private Message   Add champi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moucha
Nový Člen

Karma uživatele Moucha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 6

ls

Old Post 21-09-2005 v 07:04 AM
Moucha je offline   Profil uživatele Moucha   Find more posts by Moucha   Foto galerie člena Moucha   Click here to Send Moucha a Private Message   Add Moucha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
champi
Stálý Člen

Karma uživatele champi - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 7











Dalsi fotky :





THE WORLD IS MINE

Moje 1 kytka (05)


Naposledy upravil champi 20-07-2006 v 17:59 PM

Old Post 22-09-2005 v 15:16 PM
champi je offline   Profil uživatele champi   Find more posts by champi   Foto galerie člena champi   Click here to Send champi a Private Message   Add champi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 8

Ca Champi,
mas to fakt pekny - da se říct, že ti závidim, škoda, že se mi taky nic takovyho neurodí
Budes to potom vazit? Zajimalo by me, kolik toho bude... Jo a kolik mas kytek?

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 22-09-2005 v 15:44 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
champi
Stálý Člen

Karma uživatele champi - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 9

Diky,
tohle vsechno co je na fotkach je pouze jedna kytka.
Mel jsem takove 3 ale bohuzel diky silnemu vetru a neprizne pocasi o prazdninach mi zbyla jen tahle jedina
vazit to myslim nebudu stejne si to vsechno nechavat
nebudu velkou cast predam znamemu od ktereho jsem mel semena.
Me totiz ani tak neslo o sklizen jako spis o zabavu pri pesteni a
hlavne zhlidnout jak se takova rostlina vyvijí..

THE WORLD IS MINE

Moje 1 kytka (05)


Old Post 22-09-2005 v 15:57 PM
champi je offline   Profil uživatele champi   Find more posts by champi   Foto galerie člena champi   Click here to Send champi a Private Message   Add champi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 10

Jasne - maximalne stebou souhlasim... Taky mi moc nejde o sklizen, ale oto se o tu rostlinku starat a zjistovat jeji potreby atd.. Ale sklizen neni vubec na skodu...

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 22-09-2005 v 16:15 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morrissey
Stálý Člen

Karma uživatele morrissey - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Tyjo, co to je za strom, to po ní aji lezeš ne? Dyˇje to větší než ta jabloň vedle, nebo co to je.

Old Post 30-09-2005 v 11:42 AM
morrissey je offline   Profil uživatele morrissey   Find more posts by morrissey   Foto galerie člena morrissey   Click here to Send morrissey a Private Message   Add morrissey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12

Hm,hustá kití jakpak se ti podařilo?Máš nějaký tajný hnojivo?¨Nebo máš doma mazec substrát?

Old Post 06-10-2005 v 11:22 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rum
Nový Člen

Karma uživatele rum - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 13

No chtel jsem se zeptat jestli to byl hermafrodit. Na jedne fotce to tak vypadalo a jak byla asi vysoka ta kytka z ktere byly ty semena.

Old Post 06-10-2005 v 12:53 PM
rum je offline   Profil uživatele rum   Find more posts by rum   Foto galerie člena rum   Click here to Send rum a Private Message   Add rum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
champi
Stálý Člen

Karma uživatele champi - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 14

Semena jsem mel od kamose a ten to ruzne sezbiral od jinych
pestitelu takze fakt nereknu ..

ale jako hnojivo jsem pouzival jen jedinou vec a to byl ledek v krystalkach ten jsem rozpustil ve vode a zaleval tim rostlinu. mozna se na tom podilelo take trocha vapna ktere bylo kousek opodal od rostliny a destem se rozpustilo v zemine

THE WORLD IS MINE

Moje 1 kytka (05)


Old Post 06-10-2005 v 13:47 PM
champi je offline   Profil uživatele champi   Find more posts by champi   Foto galerie člena champi   Click here to Send champi a Private Message   Add champi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

K+ for you
Kde jsi sehnal ten ledek?

Old Post 06-10-2005 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 16

Ledek draselny, neboli dusičnan draselny, se da sehnat vsude, je to trus myslimze nakych morskych ptaku... Je to skvely hnojivo a daji se zneho vyrabet skvele pyrotechnicke vecicky

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 31-10-2005 v 20:26 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-11-2009 - moje květiny (09) - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1595550 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív