Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 49

Já jsem študák na Elektronických počítačových systémech v Praze.

Old Post 17-11-2001 v 17:13 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xebetche
Nový Člen

Karma uživatele xebetche - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

Pohodička Příspěvek č. 50

Cekal jsem dlouho nez jsem se zaregistroval. Cetl jsem vsechny prispevky a nad nekterymi se fakt skvele bavil. Tady to tema je taky dost povedeny, at nasi mocipani vidi, ze hulit se da skoro furt a skoro vsude a taky v kazdym veku. Nekomu to na aktivite neubere a nekomu zase neprida, ale kazdopadne je to lepsi nez chlastat. Ja jezdim kazdy den autem, hodne, navic jsem ve farmakologickym prumyslu, takze kazdy den musim jednat s lekari - takze pres den huleni nehrozi, vecer si sem tam dam jen prdika, nekdy kdyz je to vetsi, tak mam rano jeste veselou, autem se jezdit da, jezdim pomaleji nez normalne a taky vic davam pozor - muj nazor je, ze me to spis pomaha byt lepsi a opatrnejsi na silnici, ale komunikace s lekari - no samo o sobe je to nekdy schyza, ale kdyz jses v pohode, tak to zvladas s usmevem a prehledem. Soucasti me prace je pripravovat a organizovat seminare a kongresy, obcas mam i prednasku - zkousel jsem to asi trikrat dat si prdika na lepsi prednes, muzu rici, ze jsem byl originalni a vsemu jsem rozumel, i kdyz ma souveti a nekdy i vysvetlovani nejakeho problemu nabralo velkou diskuzni vlnu... no taky to nejak moc nevadi.
Muj zaver je, ze hulit se da skoro furt a skoro vsude.
Jsem dlouhodobejsim konzumentem a jediny problem, ktery mi to prinasi je pamet, ale to resim abstinenci. Mozna je to i vekem.?!
zdravim vas a preji prijemne zazitky v zamestnani.

NoBody

Old Post 18-11-2001 v 10:48 AM
xebetche je offline   Profil uživatele xebetche   Find more posts by xebetche   Foto galerie člena xebetche   Click here to Send xebetche a Private Message   Add xebetche to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xebetche
Nový Člen

Karma uživatele xebetche - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 51

... jo jeste jsem zapomnel, at uz ty nasi protidrogovi agitatori vidici za kazdym pohodarem s jointem v ruce fetaka na okraji nasi skvele spolecnosti, maji informace jaky ja jsem vyvrhel - mam rodinu, skveleho kluka, ktery nema hned jointa u pusy, manzelku - skvelou, barak se zahradou - kde to roste, dve auta, chodim v kvadru a u hlavy mi prirostl mobilni telefon - podle casopisu pro obe pohlavi, zkratka uspesny mlady muz. Prosim Vas neberte to jako vizitku nejakeho kretena, ktery ma potrebu se chlubit, jen chci aby se vedelo, ze my v pohode muzeme byt kdekoliv, treba i ve vedoucich pozicich spolecnosti a firem.
P.S. jo ted jsem nekolikrate videl "Fight Club" - ta myslenka by se dala implementovat klidne na "Smoke Club".

NoBody

Old Post 18-11-2001 v 10:57 AM
xebetche je offline   Profil uživatele xebetche   Find more posts by xebetche   Foto galerie člena xebetche   Click here to Send xebetche a Private Message   Add xebetche to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Wellcome in the club, mate. Příspěvek č. 52

Ahoj Nobody. Myslím, že jsi na správném místě, ale to stejně nakonec ukáže vždycky až čas. Se ztrátou paměti se netrap, hlavně že to co zůstává je příjemné. A co do množství, které si můžeme dovolit vyhulit v našich respektivních světech, měl bych návrh. Ty si otevři koutek homeopatických huličů a já ti budu konkurovat z tábora otýpkářů.

Kdo nehulí s námi...

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 18-11-2001 v 11:37 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

...ještě jsem zapoměl. K4U Příspěvek č. 53

P.S. Doufám, že jsem tě karmicky defloroval.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 18-11-2001 v 11:46 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Nápad Příspěvek č. 54

Kdyz uz si to tak notujeme, tak ja jsem programator, webar a 2D + 3D grafik. Troufnu si rici, ze docela uspesny

Karma pro vsechny lidi, kteri jsou v pohode, umi se smat a mysli svobodne!

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 18-11-2001 v 14:44 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

2 Sunset Příspěvek č. 55

Škoda, že se mě ta karma netýká. Jako závislák už asi nebudu svobodnej, co?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 18-11-2001 v 16:08 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Pohodička Příspěvek č. 56

Hihi Vrchliku v rychliku - to neni o zavislosti, ale o svobodnem mysleni

Ja jsem taky na par vecech zavislej, treba takovy teplo domova nebo fajn lidicky maj urcite neco do sebe :-))))))

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 18-11-2001 v 17:27 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otass
Nový Člen

Karma uživatele otass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 57

Cau. Vedu uz 5 rok takovou rodinnou firmicku . Pracuje tu i muj bratranec a oba si dopravame špíčků:-).
V praci si zahulime kdyz zrovna neni moc velkej frmol . Pak ale nemuzu moc delat. komunikace je v pohode , jen mi vse desne dlouho trva. Jinak po praci porad.
Je to balzamek na nervy po celodenim styku z totalnima blbcema, na ktery musim byt prijemny a ochotny.

Jinak muj nazor je tan, ze huleni trosku zpomaluje . No kdyz se nezastavim tak to jde:-)

Old Post 19-11-2001 v 12:49 PM
otass je offline   Profil uživatele otass   Find more posts by otass   Foto galerie člena otass   Click here to Send otass a Private Message   Add otass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Hulím... Příspěvek č. 58

Pracuju jako správce a webmaster. Padrtím asi 7 let skoro každej den. V práci nehulím, protože bych nic neudělal. Ale pak, ještě teď po sklizni, pořád samý jointy.

Old Post 20-11-2001 v 09:58 AM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

prace??? ale fuj Příspěvek č. 59

ja studentikuju v Brnisku káártografiiii a geeeografiii. proste jsem pres ty hlavni mesta, takze eslivá mate nejakej mistopisnej problem/dotaz, tak se ozvete.
nejvetsi schiza je zahulit na prednasku ze statistiky, pac potom uz vubec nicemu neni rozumet
|/|/ick

\/\/ickpick
-growin' better-

Old Post 20-11-2001 v 10:50 AM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

Obecné to chebetche (ci ako to bolo) Příspěvek č. 60

zdar brasko, dal som ti karmu hore.
mam priatela, ktory je podla popisu uplne rovnaky - fak vo vsetkom.
huli uz 16 rokov a navyse sa stara o dve tazko postihnute deti - dvojicky.

ps: prave som prisiel z prace, vydatne zahulil a pustil sa do growru. tvoj prispevok ma zaujal....
bye

bum shankar

Old Post 20-11-2001 v 14:43 PM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xebetche
Nový Člen

Karma uživatele xebetche - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

Palec nahoru dekovacka Příspěvek č. 61

... diky vsem za primou i neprimou odpoved, jsem rad, ze v tom takhle nejedu sam.

kourime proto abychom byli v pohode...
tak hodne podzimni pohody!

NoBody

Old Post 20-11-2001 v 19:19 PM
xebetche je offline   Profil uživatele xebetche   Find more posts by xebetche   Foto galerie člena xebetche   Click here to Send xebetche a Private Message   Add xebetche to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

povolání... Příspěvek č. 62


ještě jsem tu nepsal tak se tady taky zvětšním... vizitku nemám, protože mi nahoře asi natolik nevěří , ale mám povolání s názvem programátor analytik... představte si pod tím co chcete a jsou to takové ty ASPčka a HTMLka a SQLy a já už ani nevím jaké sračky a tá práce mě nikterak neuspokojuje...
proto pěstuju, pěstování, to je ono... člověka uklidní... a pak si třeba i zahulím, spíše ale o víkendu.. více prostoru, větší stihy.... . . .. . .

čaute...


a teď jdu rozdávat karmy za vaše hezké příspěvky do tohoto tématu.... jsem tu za pár minutek...


no takže to nejde, maximálně jde rozdat 10 karem za 24 hodin, zítra budu pokračovat....
mějte se hulte

[Edited by Ondrash on 22-11-2001 at 01:33 PM]

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 22-11-2001 v 12:29 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Pohodička Příspěvek č. 63

Ahoja, delam instalace a administrace pc siti pro zakazniky (WNT,W2K a ted snad i UNIX; konecne). Hulim rad, v praci jen kdyz jedu nekam na nocovku s kolegou. Zkusil jsem to v praci i pres den, ale to pak sedim pred monitorem a rikam si je to regedit nebo ne a jak to, ze nemuzu klinout mysi?

Ender Wiggin

Old Post 27-11-2001 v 00:26 AM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mef|st0
Nový Člen

Karma uživatele Mef|st0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 13 

povolanie Příspěvek č. 64

Mno fungujem ako student na informatike v zahranici(mimo Cz a Sk), kedze ako prvak, nemam dokonalu znalost tohto cudzieho jazyka, na prednaskach vyvolavaju prednasajuci pomocou neznamych a zabavnych sloviciek v mojom tele vlnu pozitivnej a veselej energie, ktora obcas prerastie do mohutneho smiechu. Dnes skusim napisat test z matematiky spolu s polarnou ziarou. Myslim, ze nebude velky problem vyhecovat sa k vyssiemu vykonu, kedze predpokladam, ze ako pred kazdym testom zazijem pocit strachu, ten sa vsak zintenzivni a sposobi priwal adrenalinu a vyburcuje mysel k ucinejsej pozornosti a rychlejsej schopnosti pocitat v myslienkach. . S kombinaciou Nootropik mozno ziskam plny pocet . Vsak nie vzdy je fajcenie v skole vhodne. Radsej vecer pohodlne bez akejkolvek "spolocenskej pouzitelnosti".

Old Post 27-11-2001 v 09:50 AM
Mef|st0 je offline   Profil uživatele Mef|st0   Find more posts by Mef|st0   Foto galerie člena Mef|st0   Click here to Send Mef|st0 a Private Message   Add Mef|st0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4850620 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív