Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Blueberry by DJ Short - zkušenost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Dotaz Příspěvek č. 1

Zdravíčko,

objednal jsem si semínka Original Blueberry a chtěl bych poprosit o nějaké informace o této odrůdě. To co jsem se dočetl, mě uchvátilo a tak jsem zvědavý jako opička. Pokud někdo máte s Blueberry zkušenosti, zkuste se prosím podělit.

Děkuji

Old Post 29-01-2001 v 13:40 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Blueberry Příspěvek č. 2

Můj osobní favorit. Výtečná chuť a účinky, jeden z nejvyšších obsahů THC vůbec (kolem 20%). Blueberry je při dostatku světla poměrně nízká, košatá kytka, není potřeba jí zastřihávat (i když je to možné, ale ve velké míře to snižuje výnos). Klony se z ní dělají poměrně těžko, trvá jim dlouho než zakoření. Při květu se většina kytek zabarví do modra, velmi intenzívně voní a chutná, připomíná ony borůvky. Řekl bych že to je jedna z náročnějších odrůd, dej jí co potřebuje a štědře se ti odmění .

Deu

Old Post 29-01-2001 v 16:23 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

zdravím
Kámoš si přivezl blueberry z Holand,hulili jsem záštipky a nic podobnýho jsem nikdy neměl.Skoplo nás to do kolen že jsem ani nemohli chodit,a to byli teprve záštipky.
Ted maj kytky asi 160cm s velkým až brutálním množstvím palic,až z toho jde strach.Chut je výtečná a zhuluje ti geniálně.Chci videt co to s náma udělá teď jelikž asi za tejden sklízí.

VIVA šlechtěný modely :-)))

Old Post 03-02-2001 v 11:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forester
Nový Člen

Karma uživatele forester - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 8 

Venkovní pěstování Blueberry Příspěvek č. 4

Zdravím,
pěstovali jste už někdo Original Blueberry od Dutch Passion venku?Pokud ano jaké máte zkušenosti.

Old Post 10-02-2001 v 08:51 AM
forester je offline   Profil uživatele forester   Find more posts by forester   Foto galerie člena forester   Click here to Send forester a Private Message   Add forester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Blueberry Outdoor Příspěvek č. 5

Jelikoz sem je jel pod lampama, bylo spoustu rizku ktery dostali znami . Venku je to nizsi rostlina, kosata jako maly stromecek. Kvete pomerne pozde, nevim jak moc budou palice venku dozraty (jelikoz vsechno co znami pestovali, nejaka svine ukradla, aniz by to melo sanci jen poradne rozkvest).

Deu

Old Post 10-02-2001 v 22:20 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Tak už jsem měl konečně čest ochutnat borůvky po sklizni.....Mno co vám budu vyprávět 5cm čistej jointík ve třech lidech nás rozházel že jsem nevěděli čí jsme :-))))
Myslím že se máš na co těšit....jelikož je to vážně asi to nejlepší co jsem zatím v životě hulil..... vřele doporučuju..!!!!

VIVA šlechtěný modely :-)))

Old Post 18-02-2001 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Mozna ... Příspěvek č. 7

Mam nasezenych par kytk Outdoor, seminka jsem dostal od kamarada, ktery je dovezl z Ruska (to jeste nezamena, ze to jsou Rusky modely)

No a pestiky na kytce mi zacly cervenat, uplne vsechny, kytka je v kvetu jenom tak 15 dni, takze dozrata urcite neni. Taky mi trochu zcervenaly stonky od listu. Tato kytka je nejhezci ze vsech co mam.

Myslite, ze to muze byt neco z rodinky Blueberry, nebo je to normalne vyskytujici se jev, nebo treba nedostatek nebo prebytek neceho (sodik, fofor atd...), Je to hnojeno Krystalonem P+K.

Dikec

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 14-08-2001 v 10:48 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 8

hele maestro, treba to bude vod cernobylu a musis to hnojit jadernym vodpadem :-)

jinak ze by to byl potomek blueberry bych pochyboval. jestli si cetl vise dobre, docetl by ses ze kvete pozde.
muze to bejt potomek cehokolif, treba i ruderalis . a treba PURPLE? SHAMAN atp atp ??

Old Post 14-08-2001 v 18:50 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Dotaz Příspěvek č. 9

Ahoj
potřeboval bych radu ohledně modelu Blueberry.
Kdy by měla začít fialovět?
Mám bubbler a v nem blueberry 55 dní květu a až teť
je vidět fialovění palic - není to pozdě. chci to nechat jeste 15 dní. Co myslíte? ocením každou radu.
ZDAR

Lopata

Old Post 30-10-2001 v 22:08 PM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Obecné Blueberry Příspěvek č. 10

Blueberry kvetou dlouho, až 70 dní, takže je tam ještě chvilku nech pořádně dozrát.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 31-10-2001 v 08:11 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 11

Děkuji

Konart díky jen sem si nebyl jist jestli to tak je.

Děkuji Dr. Smokalotovi za podrobný výklad o blueberry

mam ve skříni teplotu kolem 30 stupňů za světla
a vnoci pokojovou teplotu a začíná fialovět
ale stou teplotou to nepude

Hodím to pak do galerie.

ZDAR

Lopata

Old Post 31-10-2001 v 15:06 PM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 12

Nie som si isty, myslim, ze DJ Short ju vyslachtil a prebrala ju Dutch Passion, ale to som si naozaj nie celkom isty.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Naposledy upravil ddt 13-02-2005 v 00:04 AM

Old Post 12-02-2005 v 20:26 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Blueberry by DJ Short Příspěvek č. 13

Nevíte jak je to s Blueberry od Shorta? Všude píšou, že není na skladě atd. Případně napište, od který seedbanky se dá koupit, dík.

Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám, hledal jsem, ale bez výsledku. Pak kdyžtak nechám smazat.

Old Post 12-11-2011 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EboLA
Stálý Člen

Karma uživatele EboLA - 84% PěstitelskáKarma uživatele EboLA - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 14

Dj Short skončil. Vysral se na to, myslím že jsem to četl (dokonce tady) ničili sklady a tět už nic nebude. max na aukcích by se dalo něco ještě sehnat. Kdo ví, odpoví

I debil může překvapit!

Old Post 12-11-2011 v 10:59 AM
EboLA je offline   Profil uživatele EboLA   Find more posts by EboLA   Foto galerie člena EboLA   Click here to Send EboLA a Private Message   Add EboLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 15

Tady je True Bluebbery od DJ shorta: http://www.cannabis-seeds-bank.co.u...y/prod_848.html

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 12-11-2011 v 11:33 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 16

BB od Dj uz opravdu dlouho neni , viz http://www.cannabis-seeds-bank.co.u...y/prod_839.html , třeba ......... ale , je moznost ješte True BB http://www.cannabis-seeds-bank.co.u...y/prod_848.html , jo spojil sem to s nejakym tematem o BB , Hlava

EDIT : zase nekdo rychlejši

Old Post 12-11-2011 v 11:43 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1922670 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív