Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Záhady.Tajemno.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Nápad Věříte na duchy? Já jednoho viděl Příspěvek č. 49

Zdravím...
Tak sem vzpomínal na starý časy a vzpoměl sem si na jednu příhodu..
Od narození jsem jezdil na Slapy...Měly sme tam na jednom kopci hodně velkej a hodně starej barák...Žilo tam dost generací,praděda tam zemřel na bomardování (2. sv. válka) atd.
No..A jednou (bylo mi asi 13) jsem si šel do 3. patra vyčistit zuby (barák měl 5 pater,obývák byl v 2.) Čistím zuby,všude klídek,jen zespoda hraje televize.No tak čistím čistím,koukám do chodby a najednou vidím ,,ducha´´ Byla to silueta člověka,znášející se cca 20 cm nad zemí. Vypadl mi kartáček z pusy,utíkal sem dolu a brečel asi 3 dny. POZOR..byl jsem ve střízlivém stavu Rodiče mi sice nevěřili ale přesto povolali takovýho toho kněze co se tím zabívá a on říkal že tam cítí obrovskou negativní sílu...Ale potom co to tam vycákal svěcenou vodou a udělal nějaký rituály tak bylo zas vše ok. Už tam šla i kočka,neotvírali se sami okna atd.

Máte podobnou příhodu? Podělte se

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 22-03-2007 v 17:22 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Nebylo to zrcadlo, Eduarde?

Old Post 22-03-2007 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 51

Bobek:Blbečku

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 22-03-2007 v 17:32 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 52

strihorukyeduar: Takže ty stojíš v koupelně, dveřma vidíš na chodbě ducha, vyděsí tě to a se strachem se rozběhneš pryč? To jsi ale musel proběhnout skrz nebo vedle něj. Pochybuju že by si se k němu při tom strahu přiblížil. Hmm?

Old Post 22-03-2007 v 18:06 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 53

Dost možná tam měl nouzový výtah, nebo tak něco

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 22-03-2007 v 18:11 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 54

Nedelejte si z nej srandu... me se stalo neco podobnyho, bud to byla shoda nahod nebo fakt to duchovno
Asi ve stejnym veku jsme s kamosem vyvolavali duchy, pak doslo i na satana a zacali jsme se vysmivat... jeho ten den srazilo auto a ja kdyz jsem prisel dom jsem mel takovej blbej pocit jako ze me furt nekdo sleduje a za par dni jsem dostal vzduchovkou mezi spanek a oko, mel jsem dost stesti.
Dalsi haluz u babi se po nejakym casi uplne otoci hrnicky co ma vystaveny... a kdyz jsem delal pruvodce v jednom sklepe tak tam bylo misto kde meli udajne fasisti oltar a meli uctivat nejakyho boha, na to misto nevlzl zadnej pes, a ti lidi u kterych jsem byl na brigade mi ukazovali fotky se stinama kulis lidi na zdech, a vypadalo to dost prave protoze na tom miste a podle rozlozeni svetel tam zadnej stin turisty byt nemoh... cucel jsem jak puk.

Old Post 22-03-2007 v 18:26 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 55

Historky s vyvoláváním "zlejch" duchů a zlou událostí potom neberou v úvahu schodu okolností http://cs.wikipedia.org/wiki/Synchronicita

Bulb:
Ty hrnky se otáčej stále nebo to máš z dřívějška? Co to skusit průmyslovou kamerou monitorovat, v kombinaci s nahráváním záznamu a se softwarem na detekci změny obrazu by se to dalo potvrdit nebo vyvrátit.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 22-03-2007 v 19:20 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 56

fox_tonnzo : vožralej jak hovado no

Mně se před dvěma, nebo třema rokama taky stala zvláštní věc...
Byla u nás na návštěvě sestra a spala u mě v pokojíku.
Šel jsem taky spát a měl jsem strašně zvláštní sen, prostě to byl sen, kdy jsem se probudil v posteli a nemohl jsem se ani hnout , prostě vubec a když jsem se snažil pohnout tak mě všechno bolelo, do toho mně najednou začalo bušit v uších, jako bych byl u starujícího letadla a na metalovým koncertě zároven, bylo to strašný a já sem to nemohl vubec ovládat.
Pak jsem se s tohohle snu najednou probudil do dalšího, kde jsem zase ležel v posletli ale byl jsem zimě oblečenej a najednou slyším, sestru jak mi starašně nadává, tak jsem vstal a začal jsem jí mlátit, ale nešlo to, jako bych mlátil do prázdna, tak jsem se na ni vysral a šel zase ulehnout..
No, ráno jsem se probudil celej spocenej a šel do školy, celej den mi byla staršná zima a pořád jsem nad tim přemejšlel, jestli to byl sen, či ne?
Když jsem přišel domů, tak mi sestra povídala : Prosim tě, cos to v noci vyváděl???!!!! no ty voe

No já si to vysvětluju tím, že byla zrovana houbařská sezona a tohle byl jenom takovej malilinkatej flashbacek (ještě že už mám ty časy za sebou teda snad..)

No, ale, teď mě tak napadlo, že to sem vlastně vubec nepatří....no to je jedno, přece to nebudu tedka smazávat, když sem se s tim psal, že...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 23-03-2007 v 00:12 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andreez
Nový Člen

Karma uživatele andreez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 57

JAHmaican:

Asi vim o cem mluvis, ten stav kdy se v noci probudis a nemuzes se pohnout do toho slysis prisernej hukot jak kdyby pres tebe jel nakladak uz sem mel nekolikrat. Je to pokazde trochu jiny, nekdy vnimas co se kolem tebe v realu deje, nekdy se zacnes ponared do nakyho divnyho snu, nebo se to prolina, ale skoro dycky je to dost neprijemny. Nejvic si pamatuju, jak sem se jednou takle v noci probudil, nemoh se hybat a do miho pokoje zacali nabihat takovy cerny stiny, byl sem presvedcenej, ze me prisly rozcupovat nakousky, nejprve sem umiral strachy, ale pak kdyz uz byly u me a ja se stejnak nemoh hybat, tak sem rezignoval a rekl si at si me klidne sezerou. Nastesti to potom nak prestalo.

Videl sem nakej dokument, kde se o tom zminovali, ze se to nekterym lidem stava a ze pravdepodobne tydle stavy stoji za povestmi o sukubach.

Ja sem si nato uz docela zvykl. Kdyz to na me zacne prichazet, tak se snazim necim pohnout dokud se uplne neprobudim. Zda se mi, ze se to hlavne stava, kdyz neco rusi spanek treba nahlas pustena televize ve vedlejsim pokoji. Parkrat sem zkousel v tom stavu zustat jakoze lucidni sen, jenze cim sem tam byl dyl tim vic sem mel pocit, ze je neco spatne, jako by me neco vyhanelo, zacal sem slyset naky neprijemny stenani nebo tak.

K tem tajemnym prihodam: Jednou se mi na zdalo o nakych lidech, kteri asi spravovali koleje a kus tech koleji vyrizli. Jenze se po nich zacla ritit lokomotiva a jak dojela k tomu prerusenymu mistu, tak ju to jaksi vyhodilo na jednoho z tech lidi a vystriklo hrozne krve, bylo to tak brutalni ze me to probudilo. Pak sem asi zas normalne usnul. Noviny skoro vubec nectu, ale rano pri snidani predemnou nahodou jedny lezely, tak sem do nich nakouk a narazil na clanek kde psali, ze na trati po ktere sem v tu dobu dojizdel vlakem do skoly byl vazne zranen delnik pri posouvani vagonu... divna nahoda.

Old Post 23-03-2007 v 13:57 PM
andreez je offline   Profil uživatele andreez   Find more posts by andreez   Foto galerie člena andreez   Click here to Send andreez a Private Message   Add andreez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 58

..

Old Post 23-03-2007 v 15:08 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59


Minulý týden ve středu jsem měl takové divné spaní... divné sny... bohužel pamatuju jen že jsem se vzbudil dost vystrašený z něčeho abstraktního... Celý den mě nějak trochu pobolívala noha... Jak tak koukám, nic tam není... Když už to bylo druhý den tak jsem to prohlédl pořádně a koukám mrňavý stroupek... hmm to je divné... sloupnu ho a nestačím se divit... vyklubal se z toho asi 2mm čistý řez a lochna tipoval jsem min. cemtimetr hluboká... tak jsem byl zvědavý a strčil tam sterilní jehlu a ono to mělo 2,1 cm To vypadalo skoro jako endoskopický řez ke kolennímu kloubu který se zastavil těsně před kloubním lůžkem... Tak jsem byl dost out of order tak jsem to jen zalepil... K nafocení jsem se dostal až dnes...Nějak to nechce zarůst jako každý nesešitý ostrý šikmo vedený řez a trochu se to otevřelo...Uvnitř netuším jak to vypadá nechci si tam zanést nějakou infekci... Je podivné že den předtím jsem nic nepodnikal, večer jsem se vrátil brzy, naprosto OK, kdybych na stehně něco měl tak bych to poznal při koupání... Fakt nevím co se té noci dělo a radši to vědět nechci... Ty sny byly každopádně jiné než jsem kdy jindy měl... Je to divné... k foto... Je to asi 2mm dlouhé, nachází se asi 3,5 cm nad kolenem na vnitřní straně stehna, ten otvor uvnitř co byl(nebo je) vedl(vede) směrem napravo(na fotce) šikmo dolů do hloubky... Sám jsem si to udělat nemohl, nemám vybavení...... ani vysvětlení...

Old Post 25-03-2007 v 22:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
party_zan
Stálý Člen

Karma uživatele party_zan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Pohodička 2 Xerxes Artifex Příspěvek č. 60

clovece, nechci ti do toho remcat, ale nechces radsi skocit k doktorovi.
on by mozno prisel na to co se stalo a pak by jsi nam to mohl zdelit

ganja rulezzz

Old Post 28-03-2007 v 15:04 PM
party_zan je offline   Profil uživatele party_zan   Find more posts by party_zan   Foto galerie člena party_zan   Click here to Send party_zan a Private Message   Add party_zan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

X>
rentgen a pak koukej tu mimozemskou sondu co tam urcite mas vyndat. a nebo mas v pokoji zasrane velkyho komara. koukal ses pod postel? hehe

Old Post 29-03-2007 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8172490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív