Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Aky je zmysel zivota???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Aky je zmysel zivota??? Příspěvek č. 1

Zamysleli ste sa uz niekedy nad tym aky je zmysel zivota???A preco,prekoho vlastne zijeme???postrehy!!!!!

Old Post 28-10-2003 v 17:31 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevexnitro
Nový Člen

Karma uživatele stevexnitro - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 2

ja myslim ze ta votazka by spis mela znit na co je zivot? protoze smysl zivota si muze kazdy najit sam (vim ze je to provarena poznamka) ale je to tak protoze smysl je vlastne jen to proc zit a to co te zene dopredu.. ale co tu zustane za dobu tvyho zivota pokud jen tak vegetis a nejsi nakej nuklearni fyzik co vymysli generator jidla?? myslim ze zivot by si mel delat kazdy sam pro sebe a pokud to nekdo ridi nebo pozoruje tak co se deje. A pokud ziju PRO nekoho tak bud mi na nem hodne zalezi a nebo pokud o nem nevim tak je mi to fuk hlavne ze mi dal zivot

Old Post 28-10-2003 v 18:49 PM
stevexnitro je offline   Profil uživatele stevexnitro   Find more posts by stevexnitro   Foto galerie člena stevexnitro   Click here to Send stevexnitro a Private Message   Add stevexnitro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 3

Smyslem života je nesmysl!

Old Post 28-10-2003 v 19:23 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 4

2 stevexnitro:No ved hej mas pravdu ale ja som to myslel tak ze preco vlastne zijeme pre RODINU?Priatelku?Skolu?Seba?na co tu vlastne sme naco existujeme ved na nieco tu musime byt!J

Je to asi taka otazka ako CO JE LASKA?Laska?je to citenie?Ked niekomu povies,ze k nemu citis VELKU LASKU ako si na to prisiel??Vela ludi vravi,ze vie co je LASKA ale hovno!!!!

Old Post 29-10-2003 v 09:00 AM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 5

PISTE!!!!!!

Old Post 30-10-2003 v 14:00 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 6

řek bych že smyslem života je právě to pokusit se zjistit proč tu jsme...

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 30-10-2003 v 14:09 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdravíčko

mno to je na dlouho a hlavně smyslem života je pro každého něco jiného . Mohl bych povídat o sobě ,ale ... nevede se mi teď nejlíp . Myslím že určitý věci jsou celkem pro všechny smyslem ,ale něco určitě nee . Hlavní podle mě je chovat se k sobě jako lidi a ne tak jak vidíme okolo sebe . Nepodporovat většinu jenom proto že je to většina . Když on tak proč ne já , že ? NE ! KDyž budu mít chuť a hlavně náladu rozepíšu se víc zatím bye a pište ! Zajímá mě vás smysl ..

Old Post 30-10-2003 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantrell
Stálý Člen

Karma uživatele cantrell - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 8

ako ja tvrdim-zivot je sen so zelenym podfarbenim a ciernou pointou!!!to je vse!!!

Zivot je sen so zelenym podfarbenim a ciernou pointou

Old Post 30-10-2003 v 15:49 PM
cantrell je offline   Profil uživatele cantrell   Find more posts by cantrell   Foto galerie člena cantrell   Click here to Send cantrell a Private Message   Add cantrell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 9

hmmm, mě v poslední době docela láka taková ta představa romantického člověka ze starší literatury (Byrne, Evžen Oněgin atd.) tj. postava tzv. zbytečného člověka - třeba právě Oněgin je můj vzor jinak zivot podle me nema smysl. je to jenom dalsi hricka prirody.
ale jak rikam, ta nalada posledni doby...
mějte se líp!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 31-10-2003 v 19:56 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 10

Rekl bych, ze smysl zivota je, potrapit dusicku cloveka, coz snad - alespon tomu verim - zlepsi jeho bytost a uvedomi si tak veci, ktery by si v bezproblemovym zivote asi nikdy neuvedomil, alespon si tak vysvetluju to, proc si musi dobry lidi v zivote prozit tolik trapeni, navic jeste vice podniceny timhle zkur**nym politickym systemem, kdy se sdiraji ty nejchudsi a jen bohaty jsou zase bohatsi... Mozna je to dobre, mozna ne, okamzite si to ten clovek asi neuvedomuje, ale myslim, ze zivot chudych stradajicich lidi je tak vlastne mnohem bohatsi, nez tech, ktery jezdi v Medourech, vydelavaji desitky tisic a maji tak snadno vse, na co jen pomysli... Nikdy tak asi nepoznaji skutecny hodnoty veci, nedokazou si vazit, nedokazou mozna ani tolik snit... Bohuzel si v tomhle zkur**nym systemu ty papalasi muzou ale koupit i to nejcennejsi... ZDRAVI... Takhle by to bejt nemelo...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 31-10-2003 v 22:44 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Esko
Nový Člen

Karma uživatele Esko - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 11

podle me je smysl zivota si ho poradne uzit

Old Post 01-11-2003 v 08:16 AM
Esko je offline   Profil uživatele Esko   Find more posts by Esko   Foto galerie člena Esko   Click here to Send Esko a Private Message   Add Esko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DtRik
Stálý Člen

Karma uživatele DtRik - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 26  

Nápad Příspěvek č. 12

...zdravim, zajímavé tema pokud to někoho více zajímá můžu
doporučit jednu stránečku www.DharmaGaia.cz ,zvlášť nějakou
knížku od A.Huxleyho nebo Timothy Learyho např.:Brány vnímání,Ostrov....

Old Post 01-11-2003 v 11:45 AM
DtRik je offline   Profil uživatele DtRik   Find more posts by DtRik   Foto galerie člena DtRik   Click here to Send DtRik a Private Message   Add DtRik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 13

Někdy tak přemejšlim co je vlastně na tomhle světě správný a co je špatný a kdo by to vlastně měl určit. Jasně, existujou jistý pravidla který si lidi vymysleli aby se tu vůbec dalo žít, ale to mě tak nějak nestačí. Jenom když si vezmem tu naší trávu, je správný si zahulit? anebo je to to nejhorší co kdy člověk může udělat?, zákony ve většině zemí se přiklání spíš k tomu druhýmu, ale to znamená jenom to že se někde banda páprdů tak rozhodla, ale jestli to je správný ví "bůh" (já nejsem věřící a tohle slovo používám jenom proto že nevim jak bych to měl nazvat jinak). Samozřejmě se nejedná jenom o trávu, to byl jenom příklad. Nekonečněkrát můžem takle zauvažovat úplně o fšem co se tady na tej kouli stane (války, vraždy, fčerejší vopice, nechuť uklidit si pokojík, kreténi, média, hákování,......). Prostě jenom nevim co je a co neni správný a ty lidi nade mnou mě o tom nepřesvědčí, můžou mě akorát tak správně navést.

Kdyby mi na tohle někdo nebo něco dokázal/o dát vodpověď, myslim že bych asi hodně změnil svuj život. Takle žiju tak jak žiju a vlastně mě to i baví.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 02-11-2003 v 14:00 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 14

myslim, že 4C3 na to docela kápnul...

kromě toho je smysl života dost relativní pojem a pro každýho může znamenat (a většinou taky znamená) něco jinýho: záleží na tom, čemu (v co) věříte

každopádně je určitě blbost nějakej ten smysl popírat (potom by ani život neměl smysl... tím chci říct, že kdybych nevěřil, že můj život má nějakej smysl, asi bych to tu moc neprodlužoval )

a nakonec mám ten dojem, že jednou stejně každej pozná a pochopí v čem tkvěl smysl jeho života... určitě

PS: jsem optimista!

Old Post 02-11-2003 v 19:14 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 15

smyslem zivota je zit

Old Post 02-11-2003 v 19:37 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 16

tak nad timle sem nedavno v takovy melancholicky nalade premejslel a dospel sem k zaveru ze proziju uspokojivy a plny zivot, dyz ucinim stastnejsi jinou zivou bytost(i) . Dopadlo to tak ze sem udelal radost psovi,kockam a slepicim. Naprosto sem se s nima ztotoznil , prepnukl sem se na jejich freqenci. je uplne jedno jesi to je clovek nebo zvire protoze jejich stesti je uplne rovnocenny a zvirata je mnohem snazsi udelat stastnejsim. Nebo alespon na vnejsi pohled je to patrny.
tak takle to vidim ja - mozna to je magorina,mozna sem ulitlej

extravaganja

Old Post 02-11-2003 v 19:51 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2519750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív