Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
symbiotech
Nový Člen

Karma uživatele symbiotech - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 4 

Zdraví 100procentně nejbrutalnější Příspěvek č. 65

je to asi 10 dni dávaly sme s typem špeka skanku.ja sem si dal na zaver tradicně schota asi po 10ti vteřinach sem opustil tělo tělo spadlo a zlomilo si pateř,ale to sem se dozvěděl až v nemocnici tam my doktor řek že mam štěsti že 50sat procent těhle připadu konči okamžitou smrti a že sem dokonce ani neochrnul nasadily na mě brutalni konstrukci ktera my fixuje zatyklek(na3měsice)diky znehibněni v nemocnici se my podařilo asi po 3letech tejden nehulit myslim že nic brutalnějšiho se už při huleni stat nemuže tak chci všechny varovat aby schotovaly někde pěkně nad kresilkem jinak to taky nemusej přežit

symbio

Old Post 29-06-2001 v 20:51 PM
symbiotech je offline   Profil uživatele symbiotech   Find more posts by symbiotech   Foto galerie člena symbiotech   Click here to Send symbiotech a Private Message   Add symbiotech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McWild
Nový Člen

Karma uživatele McWild - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 3 

Nápad Echt brutal zazitek Příspěvek č. 66

Nejdrsnejsi zazitek?... spicky palicek ganji.
Kamos je dotah asi pred 3.mesicema(nechtejte vedet datum ) od typa z N.Butovic.
Vodpalili jsme speka ve trech, pak se slo do delvity pro nejaky zradlo.Cestou zacalo prset a kdyz jsme vylezli z obchodu byl slejvak jako krava(ani jeden z nas ho myslim moc nestih). Dal uz si to pamatuju jenom na etapy.
V baraku ze me kamosi chytli stihy,ze jsem upir a vysaju je.Je fakt ze spicaky mam docela velky ,trochu sem se do ty role vzil,ale po 10min(v teple)mi to fest najelo a sotva sem se doplazil si sednout. Strasne me bolely plice,zapominal jsem dejchat,dostaval jsem chvilema krece-litko,pak zas prsty,hrozne me bolel krk,proste strasny.Ale porad jsme se tlemili jak kriplove.Zaroven jsem ale vnimal a premyslel o vsem co delam->koukal jsem na sebe asi z 5ti metru zezadu a kdyz jsem se pohnul,videl jsem jiskreni v mise a citil jsem jak se siri do jednotlivych svalu.Kdyz jsem se smal,citil jsem rytmus toho smichu a uvedomoval si,jak na kazdy to hahaha ostatni reagujou a jak ja reaguju na ne(joo,na tom smichu sme fakt ulitavali ).No, musel na nas byt pohled pro bohy: tri totalne vytlemeny hulici a janevimkolik minut se skoro beze slova jenom furt chlamou.Pak uz jsme ale nemohli dal a rozpustili to.Chtel jsem se zaseknout se na Unrealu,ale ta bolest krku(vlasne cely patere)nezmizela a uz jsem ani nedokazal rict jestli jsem se naposled nadech pred 5sec,nebo pred minutou .Chvilema jsem premyslel nad tim jestli jeste ziju... Nastesti me napadlo ze se musim projit.Uz skoro neprselo,vzduch byl nadhernej,tak jsem se v cca 22:30 posadil na konecny busu 130 a v klidku jsem inhaloval.Bylo mi uplne jedno kam pojedu.A tam zacal ten pravej kotel.
Tohle je uryvek toho co jsem si napsal druhej den:" Byl jsem v deliriu. Obsah THC se nedal nijak snizit. Propadal jsem se dal a dal do minulosti,ne ve vzpominkach ale jako ve snu,strasne jsem to prozival.Jako bych se menil zpatky v jednu pocatecni bunku. Dostaval jsem se hluboko do podvedomi. Cca do 30ti minut jsem mel problemy dychat,videt,slyset.Nakonec jsem prozil dejiny evoluce pozpatku.Citil jsem bunky v tele(jako bych s nimi mohl mluvit)a pak sem se rozlozil na jednu jedinou..."

Nemel jsem haluze,ale spis lucidni sen.Byly to predstavy,ale uplne realny...Uplne jsem opustil planetu,jasne jsem se na ni dival z orbitu,pak slunce zacalo pohasinat a ja jsem byl v oblaku prachu dival se na galaxii.No,bylo toho vic a byl to zazitek malem nepopsatelny.A tohle jsem prozival az na vysocanskou,a vubec nemam poneti jak jsem se tam vzal,natoz jak jsem moh stihnout posledni metro,protoze ta 130ka mi jela az za 20min.
Tak to je v kostce vsechno...koukam ze jsem se malinko rozepsal

...tak se mejte a zhulujte se..

Do pohody... ...Přirozeně!

Old Post 04-07-2001 v 12:57 PM
McWild je offline   Profil uživatele McWild   Find more posts by McWild   Foto galerie člena McWild   Click here to Send McWild a Private Message   Add McWild to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Pohodička Příspěvek č. 67

Mi se teď v úterý stal docela drsný zážitek. Přišel jsem do klubu, popil pár pivek, pak přijel kámoš z Prahy s nějakými skunky, zahulili jsme a on mi furt nabíjel - "Hul, hul, já už hulím celý den". Tak jsem hulil a hulil, až jsem byl v prdeli, pak jsme šli domů přes město a viděli jsme policajty, tak jsme vymysleli:-), že se budem v mírné předklonu kolem nich pomalu plížit jako Alieni:-). Čuměli na nás, a jeden se ptal na co si hrajeme, a já mu řek že jsme mimozemšťani. Pak jsme šli už domů, byl jsem fest v prdeli, moc si nepamatuji - doma vím, že jsem fest žral.... Pak jsem se ráno probral v obýváku - probudil mě nějaký šramot - uviděl jsem nějakou ženu - no čumím na ni - viděl jsem ji prvně. A ona jako "tak čau, já už jdu domů a odešla". Tak tam sedím - zmatek v hlavě, vůbec jsem nepochopil co tam jako dělala a pak jsem na zemi uviděl 2 projeté gumy.....:-)))))). No, něco takového se mi povedlo prvně.............:-)

Old Post 05-07-2001 v 08:29 AM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JUPITER
Nový Člen

Karma uživatele JUPITER - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 17 

Zdraví Příspěvek č. 68

Chtěl bych vám vyprávět o jednom fakt brutálnim zážitku.
Doma sme pěstovali konopí odjakživa, ale mě do mejch 12 - 13 let nikdy moc nezajímalo. Jointa sem si občas dal ale nikdy mě "to" moc nezhulilo. Pak se to stalo, slavili sme už ani nevim co a tak sem doma našel pixlu s nápisem "Afghán" a ubalil čistýho buřta v průmeru asi 1,5cm.Šli sme do sadu, já si sednul a zahulil.Byl sem pěknej zmrd protože sem se s nikym nepodělil(chtěl sem se konečně zhulit) a až pozdějc sem začal litovat. Tak pět minut sem byl pěkně vysmátej, co následovalo potom se dá těžko popsat. Všichni najednou zmizeli a já se ocit s kámošem sám kdesi na lavičce. Kamarád mi povídal ža musí domu, ale že když na něj počkám tak pude za chvíli okolo s košem. Tak sem čekal.Seděl sem tam dvě hodiny a prožíval peklo. Polilo mě horko, slyšel sem všechno hrozně nahlas a bilo mi blbě. Když sem zavřel oči dělyse mi v hlavě hrozný věci, když sem je otevřel bylo to ještě horší.Zdálo se mi že neni vysvobození a tak sem dal hlavu mezi kolena a pokoušel usnout.Po chvíli ale následoval příšernej kolotoč já se zved a na chvíli sem bil v pohodě. Pak mě ale zase polilo horko a vše se opakovalo asi 20krát až 30krát).Potom se stala věc, která se mi od tý doby nestala a doufám už ani nestane, nechutně sem se poblil a to tak že sem si vohodil nohavice. Pak ještě jednou a to už sem se rozhod že pudu spát pod balkony.Tam sem chrápal asi hodinu a pak sem dorazil domu způsobem kterej si dodneška nedokážu vysvětlit.Myslel sem že už "to" do huby nikdy nevemu.Druhej den sem nešel do školy, ale když sem se ráno probudil relativně střízlivej hned sem začal plánovat kdy si dm další brko a tkk to dělám dodnes. Jo a o špeka se od tý doby rád podělim.

Old Post 05-07-2001 v 23:22 PM
JUPITER je offline   Profil uživatele JUPITER   Find more posts by JUPITER   Foto galerie člena JUPITER   Click here to Send JUPITER a Private Message   Add JUPITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenek
Nový Člen

Karma uživatele Zdenek - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 69

To jo no.Ono je zážitků jak naděláno.To je furt něco. Když to není blbej soused kterej ti cpe do hlavy že jeho ženě umřela máma,tak to je prodavačka která se mě ptá kolik stojí sýr veselá kráva. To s tím sousedem to bylo dobrý peklo.To je člověk kterýmu je 28 let a on si ten vůl nechal udělat (už třikrát !! ) kompletní vyšetření celýho těla.Skrátka je to hypochondr.Jednou jsem seděl s klukama v hospodě a on tam náhodou přišel.A spustil že jeho starý umřela máma a že je z toho v hajzlu a cosi kdesi.No cpal to do mě horem dolem snad dvacet minut. Jenže než on přišel dal jsem si moc dobrej model,takže jsem nevěděl vůbec nic .Já byl mimo.Vůbec jsem v tý chvíli nevěděl co chce,nebo o co že to de?No prostě mě po těch dvaceti minutách, kdy on mi tam skoro brečel na ramenu nenapadlo nic jinýho než se ho zeptat "a o co že to teda de?" On chvíli koukal a pak mi to ten vůl začal povídat ještě jednou.No to se musí zažít. Né že bych to někomu přál. Skrátka a dobře " pořád se něco děje".

Old Post 07-07-2001 v 01:17 AM
Zdenek je offline   Profil uživatele Zdenek   Find more posts by Zdenek   Foto galerie člena Zdenek   Click here to Send Zdenek a Private Message   Add Zdenek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLKOV
Stálý Člen

Karma uživatele KLKOV - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

Nápad Příspěvek č. 70

No já sem byl zrovna včera na jedný dost trapný akci tak jsem na chvilku vypad na brčko a stojim si tak u silnice a najednou se vyřítí žigulík v něm dva vožralý patnáctiletý kluci a nabořej si to nejdřív do stodváci a pak odrazem do hondy civika, aci deset minutek jsme se smály, kolem se hromadili lidi a čekali na benga a najednou tam přiběh můj soused a že prej ta honda je jeho a že ji má třetí den tak to si řikám že měl chlapec docela smůlu........kdyby šel pěšky?

KLKOV

Old Post 08-07-2001 v 21:12 PM
KLKOV je offline   Profil uživatele KLKOV   Find more posts by KLKOV   Foto galerie člena KLKOV   Click here to Send KLKOV a Private Message   Add KLKOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper
Nový Člen

Karma uživatele Keeper - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 18 

Pohodička To musite čist!!! Příspěvek č. 71

Je utery 03 hodin rano...docela pohoda nemuzu

usnout..mno vite asi pred 3 a pul hodinama jsem se

vratil z kina byl jsem ce Slovanskym dome. Docela

pohoda..rekl jsem ze pudu do kina a pred tim si jeste

zahulim na WC, samozrejme v kine. Mno doma nez jsem

vodjel jsem jeste ubalil takoviho elegana beckrollem :o))

Uz doma jsem se moc tesil. Vybral jsem si fil "Lovec

polůcajtů". Zacinal mi ve 21:35. Asi hodinu pred

zacatkek uz jsem se netrpelivelive potuloval po arealu

kina a cekal jsem az bude 9:15.

V 9:15 jsem se odebral na toaletu. Po ceste

jsem jeste koupil litrovou Colu Light, aby jsem nemel

sucho v krku. Potom se mi blbe huli. Mno popisu Vam

situaci na WC. Jointa jsem si strcil do brcka, schuti

odpalil a uz jsem se jenom oddaval tomu kouzlu. Popijel

jsem pritom Colu. Dohulil jsem. Odebaral jsem se do

salu. Mel jsem jeste asi 10 min. casu do zacatku.

Konecne to zacalo, hned pri uvodnich znelkach jsem

dostaval infarkty a stihy. To vite DOLBY STEREO je dolby

stereo. Pote uz nasledoval pouze nezapomenutelny

zaziteq z nevsedne vtipneho filmu.

VSEM DOPORUCUJU !!!!!!!!

[Edited by Keeper on 17-07-2001 at 03:22 AM]

Lidi neproklinejte me ja se tak uz narodil...

Old Post 17-07-2001 v 02:18 AM
Keeper je offline   Profil uživatele Keeper   Find more posts by Keeper   Foto galerie člena Keeper   Click here to Send Keeper a Private Message   Add Keeper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 72

Zdravíčko.
Jak si tu tak pročítám ty vaše zážitky,začínám mít dojem,že hulim něco jinýho.
Nezdá se mi,že bych hulil málo (hulim pravidelně každej den aspoň pět jointiků skančíka),ale například zeměkouli zezhora jsem ještě neviděl.Ani jsem se nedostal do podvědomí.Spíš sem se hodně přiblížil tripovejm stavům a záchvaty smíchu taky nemám zřídka.
Pokoušel jsem se zhulenej hypnotizovat se (čumět v šeru na světlej bod,vzdálenej asi dva metry),ale ani potom sem nezažil "výlet z těla".Začínám z toho bejt mrzutej.Nicméně přeju vám spoustu dalších hustek,já se o ně budu dál pokoušet.Nazdárek.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 17-07-2001 v 10:08 AM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 73

Taky neni spatny vyhul, kdyz si pustite nejakou hudbu pres winamp a sledujete chvili nejaky dobry PLUG-IN. Pekne se v tom vzdy zapecu, ale taky se na to neda cucet kazdy den.


Jake plug-iny se nejvic libi Vam?

Old Post 17-07-2001 v 14:44 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Organika Stromovka Příspěvek č. 74

Můj největší zážitek se odehrál ke konci školního roku. Měli jsme rozlučák v Budějckej Stromovce (prostě park, příroda a tak...). Šel jsem odtud doprovodit svojí holku na nádraží. Vracel jsem se nažhavenej na dva špeky vlastní výroby, který jsme měli dát s kámoškou. Mimochodem model najíždí tak po 10 minutách. Bylo tak 11, když jsem pochodoval kolem letňáku. Dávali zrovna Rebely. Já měkota jsem odpálil jedno brko a dokoukal 15 minut do konce. Čtvrtku jsem si nechal na potom.
V pumpě jsem nakoupil sladkosti a vešel do stromovky. Věděl jsem, že musim jít rovně, přejít asfaltovou odbočku a vydat se teprve po vyšlapaný cestičce. Tady přece nemůžu zabloudit!!!
Šel jsem rovně a po chvíli uviděl na straně asfaltovou cestu (na kterou jsem vůbec nechtěl jít). Pochodoval jsem si to na ní přes louku. Nakonec jsem zjistil, že stojim prostě na louce, tak jsem se vrátil a pokračoval rovně. Po nějaký době jsem viděl po straně můstek. AHA, za můstkem pokračuje vyšlapaná cestička. Za můstkem byla zase obyčejná louka. Kolem les (většinou listnatý). Vždycky jsem si myslel, že Stromovka je dokonale upravená, i ten les byl vždycky tak vyzbíraný. Dostal jsem nápad to vzít k lesu a třeba pres něj. Na kraji byla vyšší tráva (ve Stromovce?). Ale za trávou byla silnice. Divně se leskla. Říkam si: "AHA, to neni silnice, ale stoka (ve Stromovce?....stíha). A dost! Vracim se na původní cestu." Chtěl jsem na ní plynule navázat (byl jsem línej se vracet na můstek (kterej musel něco přemosťovat). Šel a šel a došel jsem k vyšší trávě (po kolena), za ní už bylo vše v pořádku a hlavní cesta nadohled. Tak jsem teda prošel vyšší trávou a při dokroku na posekanou to udělalo"ŽBLUŇK" a já byl po prsa ve vodě. Nevynechal jsem tempo a po dvou krocích jsem se vyhrabal ven.
Celkem rychle jsem dýchal a bez zastavení jsem se vypravil domů (hodina chůze- v naprosto mokrejch širokejch kalhotách). V tu chvíli jsem chtěl být co nejrychleji ze Stromovky venku. Tak po 2 minutách jsem si vzpomněl, že mám v kapse mobila (přežil).
Cestou jsem chroupal sušenky. Už docela pohoda. Chvilku jsem se ještě divil před oknem nějaký výroby, že tam ženský jedou u strojů v půl dvanáctý večer. Pak jdu podél aut zaparkovaných u silnice a místo jednoho tam ležela mrtvá kočka. Zrychlil jsem krok a po cestě domů mě už překvapila na silnici jen kopice něčeho mrtvýho smradlavýho.
Kalhoty a boty byly od nějakýho povlaku (asi něco jako řasa). Bylo docela těžký to z nich dostat.
Mobil i peněženka od povlaku a divně smrdí (hmm-možná i voní)
Největší ztráta večera: špek a čtvrt nenapravitelně rozmáčený s kouskem vaty v obalu od kazety. PLAČTE


!!!Ale jinak skvělej zážitek!!!

Muf

[Edited by Muf on 18-07-2001 at 12:48 AM]

Old Post 17-07-2001 v 23:45 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Fuckt Nejbrutálnější zážitek Příspěvek č. 75

Já na to úplně zapoměl.Tak jednou takhle loni, v polovině podzimu,jsme se vydali na stadion,že si sednem na tartan,a zhulíme se jak dogy.Bylo nás tenkráte 4,já,pája,maňas,a marcela.Hned jak jsme dorazili na místo,tak ze začalo hulit,a pak jsme dělali samý blbosti,no jako na zhulu,mě tak napadlo že by byla sranda,kdyby lidi chodili normálně pozpátku,a tak jsme to zkoušeli,vždy dva,a dva šli proti sobě pospátku,a jak jsme se minuli,pozdravili se.Pak jsme se točili až se nám motalo pořádně v bedně,spadli jsme,a šílený smích.Pak si ženský sedli na lavičku,a já s maňasem jsme si dali cígo,když tu se ozvala marcela sedíc na lavičce,že je jí nějak divně.Dělali jsme si z ní srandu že bude blejt,a pája sedíci vedle ní se o kousek posunula,aby to nešlo na ní.Když tu najednou místo blití se Marcela sesypala bezvládně na zem.Já a pája jsme bleskurychle Marcelu odtáhli pod lampu,abychom zjístili co se děje.Prvně jsem myslel že jen omdlela,ale když jsem se nad ní sklonil,nedýchala,co teď řvu na maňase ať mi jde pomoct,že to není sranda,on stojí jako přibitý,celý bledý,a zmohl se jen na potiché volání marci,marci co je ti.Tak jsem si ho z Pájou nevšimal,a začali jsme bezvládnou,nedýchající Marcelu křísit,Po nějakých 1-2 minutách ticha, bez dechu už i mě začala brát beznaděj,a začal jsem na Marcelu křičet ať vztane že to nemůže bejt pravda,a podobný žvásty.Pak jsem se odhodlal k činu,Pája zvedla Marceli hlavu,a já ji kapesníkem vytáhl jazyk,měla ho tak hluboko,že jsem ho nemoh najít,našel jsem jazyk,a zatáhl,hned potom se Marcela zhluboka nadechla,a dál ležela,ale dýchala, a to se nám tááák ulevilo,pak jsem Marcelu profackoval,až otevřela oči,a hned hodila šavli.Asi po půl hodině už byla schopná vstát,a sedla si na lavičku.A maňas? ten si hrál na největšího hrdinu,a přitom ani nehnul prstem,no nemám mu to za zlý,hold jsou lidi co prostě ztuhnou,a nic s nima nehne.Marcela asi měsíc nehulila,a kdo by hulil po takovým zážitku,Ale teď už je to v pohodě,hulí,ale z mírou.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 18-07-2001 v 19:37 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička To Aleš: Příspěvek č. 76

Problem je ai v tom ze hulis moc CASTO!

Kdyby sis zahulil nejaky poradny vzorek jednou za cas tak teprv uvidis a taky si nesmis porad rikat jo tk ted musim mit haluze atd..

Proste se z kamosem zhul a bezte si uzivat do mesta nebo do lesa a uvidis

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 19-07-2001 v 10:45 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Zdraví Dejte bacha na chlast Příspěvek č. 77

...sorry, nevím, komu by se to mohlo dostat do ruky.....

[Edited by Limba,CsC on 06-11-2001 at 09:08 PM]

....snažím se!!!

Old Post 23-07-2001 v 23:39 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerna_vdova
Nový Člen

Karma uživatele cerna_vdova - 100% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 10 

Upozornění infarkt??? Příspěvek č. 78

!!!!!!Muj nejbrutalnejsi zazitek v zivote vubec byl s travou a to jsem ani nemusela hulit, stal se mi predevcirem kdyz jsme jeli pres Karakoram highway na okraji velehor Pakistanu, kdyz vecer autobusovou klimatizaci prokolovala vune travy, chvili jsem mela mzitky, behalo mi nejaky svinstvo pred ocima a pak se podivam na ridice a ten si to s usmevem hasi sedmdesatkou k petset metru hluboke rokli a jeste si druhou rukou zapaluje cigaro... a nebyla to haluz!!!! Takhle jsme projeli dalsich 500 km serpentyn a prezili!!!

Old Post 05-08-2001 v 16:40 PM
cerna_vdova je offline   Profil uživatele cerna_vdova   Find more posts by cerna_vdova   Foto galerie člena cerna_vdova   Click here to Send cerna_vdova a Private Message   Add cerna_vdova to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cerna_vdova! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 79

S travou uz jsem zazil lecos...

Tak jsme trebas nedavno sli s kamosem slusne vypaleny kolem reky a pak nekdo rekl:"Hele, nestala tady nahodou pradelna?" No a pak sme tam stali asi hodinu pred prazdnym prostranstvim, kde stala pradelna a hrozne se rezali.

Nebo jak psal symbio s tou pateri. Tak to jsem slavil maturu a hodne se pilo a jeste vic hulilo. Kdyz jsem se rozhodl, ze pujdu na vlak...pak jsem se najednou probral na betone a nejak me boleli zada. No nic, zaplatil jsem jizdenku a odjel domu. Nakonec z toho bylo 5 nalomenejch obratlu.

A kdyz uz jsem tak nejak odbocil od huleni, tak jsem si vzpomnel na jeden fakt hard zazitek s houbickama. Byl jsem nejaky nasbirat na vikend a jak jsem je tak mel doma, tak jsem to nak nevydrzel a naky sezral. Kdyz jsem dojedl posledni houbicku, nabehl na me otec, ze mu mam jit s necim pomoct do garaze. Tam na me vytasil nejaky plastovy desticky, do kterych jsem si mel nakreslit kolecka, ty pak odvrtat vrtackou a nakonec zabrousit kulatym pilnikem. Bylo to hrozny psycho, jak mi tam ty kolecka poskakovali a ja se tomu smal, otec za zady neco kutil a kazdou chvili mi rikal, ze to delam spatne. Ja sem se jenom smal a nakonec uz byl tak vytocenej, ze si to radsi vyrezal sam...

dzouzi

Old Post 06-08-2001 v 20:40 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuar
Nový Člen

Karma uživatele marihuar - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 4 

Obecné taky úlet s telefonem Příspěvek č. 80

Jednou jsem se tak v sobotu probudil a hned jsem si nacpal skleněnku. Po dvou prdech kalifornie indiky mi zazvonil telefon - byla to máti kecal jsme asi deset minut (nevim už o čem byl jsem slušně nahulenej). Asi pět minut po skončení hovoru mi telefon zazvonil znovu tentokrát to byla hlasová schránka, že v ní mám vzkaz, tak jsem si ho nechal přehrát a fakt jsem nechápal. Slyšel jsem tam rozhovor mě a máti co jsme předtím vedli. Buď moje zhulený myšlení nabouralo gsm signály nebo mě paegas odposlouchává a ujelo jim to. To jsou věci mezi nebem a zemí.

Old Post 22-08-2001 v 15:21 PM
marihuar je offline   Profil uživatele marihuar   Find more posts by marihuar   Foto galerie člena marihuar   Click here to Send marihuar a Private Message   Add marihuar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele marihuar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7261550 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív