Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Monkeylover
Nový Člen

Karma uživatele Monkeylover - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 49

dneska sme neměli kde hulit tak jsme si zajeli za město na kopec k vysílači - už sem tam byl předtím několikrát, ale až dneska mě trklo, jaký tam je skvělý výhled na to naše městečko !!! dřív jsem se prostě jenom tak povrchně díval, jenže teď jsem se na to pozorněji zadíval a viděl, kde bydlí moji známí, kde mám školu a takové ty kraviny-viděl jsem to z úplně jiného pohledu, jenomže jsem si to dřív moc neuvědomoval-prostě síla

Monkeylover

Old Post 05-06-2001 v 22:15 PM
Monkeylover je offline   Profil uživatele Monkeylover   Find more posts by Monkeylover   Foto galerie člena Monkeylover   Click here to Send Monkeylover a Private Message   Add Monkeylover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Monkeylover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 50

nejvíc se dojebu když sem zhulenej a jedu v TRAMVAJÍ po centru Ostravy a vní je plno lidí (a horko) a sucho v hubě. Ale BUBNY to je mazec Mám doma takovej malej ale v pohodě...

Old Post 06-06-2001 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 51

to Weedof: neznáš ňákýho Miloše z Frýdku ?

Old Post 06-06-2001 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flasmaster
Nový Člen

Karma uživatele Flasmaster - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 2 

Obecné Příspěvek č. 52

Zazitky ty mam fakt brutalni. Treba minuly tyden cestou ze skoly jsem sel pekne zhulenej s jemnou primesi vodky po ceste lesem kolem reky asi 2 km. A po ceste jsem jaksi prisel o aktovku (mimochodem ji nejaky dobrak vylovil z reky a po kamosovi mi ji poslal) a taky pouze v jedne bote. A aby to nebylo malo tak jsem mamince jeste pekne pogrcal svacinu (asi ta vodka).

Huleni je skvele, ale uz to omezuju, protoze me sere ten stav cca 14 dni po huleni, kdy se mi fakt nic nechce delat a to mi nesedi.

Dela vam to taky????????????

Old Post 08-06-2001 v 19:47 PM
Flasmaster je offline   Profil uživatele Flasmaster   Find more posts by Flasmaster   Foto galerie člena Flasmaster   Click here to Send Flasmaster a Private Message   Add Flasmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shanin
Stálý Člen

Karma uživatele Shanin - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 53

Flasmaster:ano,mas pravdu,stava sa mi to a nesnasam to..prave mam pred skuskami,a toho jointa vcera som si fakt mohla odpustit..tak strasne sa mi nechce ucit..ale co uz no..

Old Post 10-06-2001 v 13:54 PM
Shanin je offline   Profil uživatele Shanin   Find more posts by Shanin   Foto galerie člena Shanin   Click here to Send Shanin a Private Message   Add Shanin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shanin
Stálý Člen

Karma uživatele Shanin - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 54

Tak toto bol mo úúúplne najbrutalnejsi zazitok..dostala som od kamosa joind,pridem domov,pozeram nikoho nikde,fáájn,utekam na balkon,zapalujem,ked sa odrazu vo dverach dost brutalne zjavila moja matka..(nasledky pocitujem podnes,a travicku otecko dost brutalne vysypal do wc a ja som sa musela na to divat!!!)...hnusne..brr...

Old Post 10-06-2001 v 15:08 PM
Shanin je offline   Profil uživatele Shanin   Find more posts by Shanin   Foto galerie člena Shanin   Click here to Send Shanin a Private Message   Add Shanin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 55

On to není zážitek po hulení, ale před hulením: V poslední době na nás ve škole posílají psychology, aby nám říkali, jak jsou droby špatné (něco jako v Southparku). Skončili s kecama a vypadli jsme před školu a řechtali jsme se z nich, když jsme zacítili onu známou vůni. Zaostřili jsme zrak a běželi jsme si dát taky prda. Ta přednáška asi moc účinná nebyla, ale zato ta ganja ano.

Old Post 11-06-2001 v 12:47 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mickal
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

To sme jednou s trema kamosema na pokoji na koleji zahulili a on od nekud blbec vytahl tri rubikovi kostky. Tak jsme s tim vsichni jak magori asi 2 hodiny kroutily ale vybec nic nevykroutily.

Old Post 11-06-2001 v 13:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Typek
Nový Člen

Karma uživatele Typek - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 2 

Organika Zazitek se zachodem Příspěvek č. 57

To ja minule ve stavech sem pocitil nutkani navstivit tojlet.Byli sme u kamarada v byte, takze by se to jako problem nemelo jevit. Jenomze to vite, cesta se mi jevila dlouha, behem tech tri metru se buhvico muze stat. A to nepovidam o samotnem vstani z pohovky. No hruza. Jak uz sem se konecne rozhejbal, pocala se mi tocit makovice, a tak sem radeji zvolil pohyb po styrech. Ha, kamaradi se temer posrali taky, kdyz me videli jak se plazim, jak nakej hafan a mysleli ze mam haluze. Tak sem se nak dostal k vytycenemu cili, a kdyz sem usedal na misu, mel sem strach, ze si zapomenu dat dolu spodare. Nastesti sem se dost soustredil a tak sem blazene posedaval a ulevoval si. Jenomze pak prisel cas ,,hygieny,, a to vam byl zazitek, na ktery nezapomenu. Nebudu ho tady opisovat, ale byla to sila. Pak sem se nak dopotacel na misto, mezi ostatni a abyl sem spokojen, ze to vubec dopadlo jak to dopadlo. Mohlo byt i mnohem horsi. Tak jo. Mate podobny skusenosti??

Old Post 11-06-2001 v 13:50 PM
Typek je offline   Profil uživatele Typek   Find more posts by Typek   Foto galerie člena Typek   Click here to Send Typek a Private Message   Add Typek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ipx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 58

ja som po jednom kvalitnom jointiku prechadzal po kolajniciach a vedel som, ze som cosi zabudol. Premyslal som ako debil co mi to chyba a uz som vazne nevedel co ked v tom zatrubil vlak a ja som si uvedomil co som zabudol. Dobrych par minut som nedychal. Ja som zabudol dychat)

Old Post 14-06-2001 v 16:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Moje první haluz Příspěvek č. 59

Pamatuju si na svoji první haluz. Bylo to před 11ti lety kdy jsme začínali a víte jak to ze začátku běhá.
Byl jsem s kamarádem na čundru, zalezly jsme do spacáků, nabily fajku a zahulily. Po vykouření kamarád povídá: "a teď mě nech bejt". Otočil se ke mě zády a přestal komunikovat. Já zahulil ještě jednou. Pak sem vytáhl Colu a Lázeňské oplatky.
Pokaždé když sem se napil Coly tak mi to pálení bublinek na jazyku připomělo chladivou vodu a já se na chvíli (dokud sem pil) ocitl u Niagarských vodopádů. Cítil jsem i ten chlad a vlhký vzduch který od nich proudil.
A pokaždé co jsem se zakousl do Lázeňských oplatků mi ta cukrová chuť připoměla cukrovou třtinu a to sem se zase ocitl mezi černochama na plantážích cukrové třtiny.
Zrovna když sem jedl oplatky (a byl na plantáži) nahlas povídám: "plantáže cukrové třtiny". Tím jsem kamaráda probral, viděl jak dlabu tak si vzal taky. Ale halucinace tímto vyrušením skončily.



[Edited by Maximiq on 14-06-2001 at 06:53 PM]

Old Post 14-06-2001 v 17:49 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Palec nahoru Fuckt narez Příspěvek č. 60

Mel jsem dobrych zazitku hodne, ale tady jsou dva z nejlepsich:

1)Zkourili jsme se a sli jsme jezdit do rychlo vytahu u nas v ,,Mrakodrapu". Takovy narez jsem jeste nezazil a kdyz si clovek pritom povyskoci! Vsechny pocity po trave znasobene, takze radsi ani nebudu dal popisovat!

2)Sli jsme hrat paintball a nenapadlo nas nic lepsi nez si zahulit. Takovy strach ze me ekdo zastreli jsem jeste v zivote nemel! A navic jsem si pripadal jak PREDATOR, kdyz jsem tam behal po lese s puskou. A aby tohp nebylo malo tak jsem videl jak PREDATOR. Kdo vydel film tak pochopi )))

Old Post 21-06-2001 v 18:15 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 61

No mi se stal docela zajímavý zážitek. Takhle na podzim jednou příjdu domů samozřejmě ne zcela ztřízliv, naběhnu do kuchyně a začnu bílit ledničku. Potom jako že si zakouřím ještě před spaním ať se mi jako líp spí. Asi jsem se přejed tak jdu na záchod trošku vyprázdnit střeva, a moc dobře se mi vsedě klimbá. Přemýšlim a najednou mi úplně zčervená před očima, pak zase vidim normálně. A pak mě najednou napadlo, SAKRA JAK MOHU VIDĚT, KDYŽ MÁM ZAVŘENÉ OČI????!!!!!!!!!. Tak jsem je otevřel a viděl to samé, co se zavřenýma - normální obraz, možná trošičku do červena. Pak jsem je zase zavřel a viděl. Pak jsem je otevřel a zase zavřel a už jsem viděl, to, co normálně...... Hmmmm zajímavé, ale
škoda, že mi to neudělalo v hlavě "díru". Teda myslím tím to, že jsem si už tady toto nemohl přivodit za střízliva, jako bych ztratil klíč....................

Old Post 22-06-2001 v 12:25 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Palec nahoru >> maestro_007 Příspěvek č. 62

Tak to mas teda pravdu. My jsme jednou sli zhuleny na zizkovskou vez a vytahem sme jeli dolu nahoru asi 6x....to dobrzdovani je fakt super. A vyhled vlastne taky :-).

Ender Wiggin

Old Post 22-06-2001 v 19:14 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Socka
Nový Člen

Karma uživatele Socka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 63

Dost dobrý je taky dávat si ty brutální atrakce na matějský pouti--mooooc drsnej je volnej pád vs bluebbery.

Old Post 26-06-2001 v 08:19 AM
Socka je offline   Profil uživatele Socka   Find more posts by Socka   Foto galerie člena Socka   Click here to Send Socka a Private Message   Add Socka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Škůdci tenhle neni ani brutální Příspěvek č. 64

My sme se s kámošema jednou pěkně vypálili po bráchovo travce...v lese. A pak jdeme takle v náladičce tim lesem a někdo dostal nápad že se budem trefovat šiškama do stromu. Tak sme si stoupli asi tři metry před takovýho 100letýho velikána a házeli sme snad 10 minut a nikdo se za celou dobu netrefil...

Old Post 27-06-2001 v 07:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5195970 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív