Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Zahrada by Dudušek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 113








Dnes přišl na řadu Early Bud od Nirvany, moc early teda není(vím, že to early znamená rychlé kvetení a né dokvítání, ale i tak...) Kytka vypadá vcelku slušně Tady nějaké fotos

Old Post 04-11-2005 v 17:06 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 114







Tady nějaké fotky z Big budu, vzal jsem jen vrchí paldy a to jen ze 3/4, ale i tak je toho hafo zbytek ještě nechávám, sand to nějakou náhodou dozraje, no, nechám se překvapit a radši sem hodím nějaké fotky, opakuji jsou to jen vrchní paldy a to jen ze 3/4, jinak kytka stojí ještě skoro celá....

Old Post 06-11-2005 v 14:18 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 115

Ahoj kolego, to zase ne, zase toho tak moc není chtěl jsem rozjíždět indoor, už mám na to všechno koupené(takový pěkný dripp systém), ale asi ho nebudu potřebovat protože hulení bude dost na celou sezónu Pak dám celkovej report se všemi váhama atd. ale to vidím až tak za 3týdny/měsíc, nestíhám všechno zbavovat listí hold není čas...
A co se týče toho sušení, tak jsem měl dobré, že jsem měl hodně různých modelů, takže jsem to sekal průběžně - otrhával a sušil, takže mi to nějak tak vyšlo ale teď tam toho mám nějak moc

Old Post 06-11-2005 v 17:48 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 116

Tento pašák si opravdu zaslouží respekt nas vsech. Takovej strainguide se nevydi nikde jinde na groweru a jeste k tomu tak pravidelne aktualizuje a venuje se svemu theardu. Podle me nejlepsi letosni "Grower Outdoorista, kterej publikuje".
Příste musis do te sve elektro-ochrany pustit vic Voltiku, at tam najdes misto vybranych kyti jen omracene zmrdy v křecich. Pak uz je jen povesit misto kytek co chteli slohnout
At se ti dari i pristi rok, jestli to bude vubec pri takovychto zasobach potreba

Old Post 06-11-2005 v 18:51 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 117




Díky kluci, moc si toho vážím Jinak se těště, až budu fotit všechny paličky v suchém stavu a udělám celkové shrnutí, některé modýlky jsou fakt exklusivní Snad to ostatním growerům pomůže, až budou hledat, co budou sadit další rok

Old Post 07-11-2005 v 16:35 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 118



Díky, díky diky. Ale těšte se na dokončení theadru, momentálně opět nemám foťák, ale jakmile ho dostanu do ruky, tak začnu na tom makat... Samozřejmě díky za káčka.
to bBoOrReE: určitě tak pěkný jak od tebe to nebude ale budu se snažit

Zahrada by Dudušek 2005 - Zahrada by Dudušek

Old Post 10-11-2005 v 21:49 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 119





Ahojte, nějaké poslední fotos z obírání semínek, samice je Early Bud x samec něco z tohoto(durban, passion nebo K2). Sklízel jsem na přelomu říjnaxlistopadu
1. seeds neobrané

2. obrané semínka

3. třídění semínek

4. opět třídění semínek

P.S. Pro prvních 5 lidí, co mi pošle PM a má zájem, tak je podaruji každého 8semínky tohoto křížence, opakuji jen PM, příspěvkama v theadru se nebudu zajímat. Tohle nabízím bez ohledu na karmu, či počet příspěvků, prostě 5 nejrychlejším lidem když se blížijou ty vánoce Posílat to budu až příští týden, do Pm mi hoďte adresu, nebo jižní morava osobně, domluva opět jen přes PM!!

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 21-11-2005 v 21:58 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 120



Ahojte všeci, takže po semínkách se jen zaprášilo, už nikdo nepište, nakonec jsem udělal výjmu a pošlu to trochu více lidem, ale všeci, co mi doteď napsali, tak dostali odemě PM jak s předáním, takže ať Vám to roste další sezónu

Tady jsou poslední fotky přímo z terénu na fotkách je Big Bud, který odešel jako oběť spolu s NPP do vječných lovišt. Vnímám to jako oběť, která mi snad příští rok opět pomůže ke krásným pěstebním úspěchům. Ostatní kytky se v kouř promění, nebo již proměnili Vím, že jsem mohl ten Big Bud i NPP sklidit, ale to bych nebyl já, abych neprovedl tenhle rituál, přenechat nějakou kytičku zemi P.S. Divný nejsem

Jinak jsem velmi ale opravdu velmi spokojený s letošním outem 05 a konečně jsem si mohl vyzkoušet, že snad opravdu všechny modely se dají v našich podmínkách sklidit, nejhůř na tom byl asi NPP. Takže v dalších dnech možná týdnech Vám budu představovat jednotlivé modely, jejich náchylnost na plíseň, dobu sklizně a výnos, takže se máte ještě na co těšit

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 22-11-2005 v 13:27 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 121









Chronic


Slibená rekapitalace začíná Chronic

Původ: řízek z Vídně

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 1.9.

Doba sklizení: 12.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 130cm

Náchylnost na plísně: průměrná - plíseň se vyskytla, ale dala se udržit v určité míře...

Výnos: 120gramů velmi slušného suchého materiálku(už je to ale bohužel skouřeno), ale kdo dává přednost kvalitě před kvantitou a musí zachovat menší výšku rostlin, tak doporučuji

Vzhled šišky a konzistence: velmi pěkné a velmi tvrdé, menšich rozměrů, trochu připomínají indoor

P.S. U chronicu jsou strašné fotky, ale v tu dobu nebyl digitál Jinak doporučuji zvětšit tu poslední fotku...
Příště nebulka...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 23-11-2005 v 09:51 AM

Old Post 23-11-2005 v 09:41 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 122







Nebulka

Původ: maminka od czechglocka

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 1.9.

Doba sklizení: 1.část - 15.10.
2.část(spodky) - 27.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 180cm

Náchylnost na plísně: spíš podprůměrná - plíseň se vyskytla, ale dala se udržit v určité míře...

Výnos: 250gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je super. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je fakt slušná

Vzhled šišky a konzistence: u mě nejhorší odrůda, šišky velmi ale opravdu velmi listnaté a hodně řídké(nejvíce řídké šišky), jsou nafouklé, ale strašně měkké pokryté krásně krystalky - kvalita se projeví v samotném kouření, ale napohled opravdu nic moc....

Další bude Orange Bud...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 25-11-2005 v 16:36 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 123











Orange Bud

Původ: už ani nevím řízek od nějakého growera

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 2.9.

Doba sklizení: 9.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 230cm

Náchylnost na plísně: spíš podprůměrná (jen na pár paličkách - minimum)

Výnos: 270gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je super. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je fakt slušná

Vzhled šišky a konzistence: velmi kvalitní, je to něco mezi IN/OUT vzhledově. šisky jsou velmi tvrdé a to od malých až po velké velikosti pokryté krásnými krystalky

Orange Bud letos potřil u mě mezi 5 nejlepších odrůd co se týče poměru kvality/kvantity takže doporučuji, ale ještě si počkejte na další odrůdy.... Další bude Durban..

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 26-11-2005 v 10:35 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 124









Další fotky OB....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 26-11-2005 v 10:41 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 125


Dnes odeslány všem semínka i těm, kteří je měli slíbené jinak... Jen na Slovensko to půjde dýl, ale snad to příjde Takže ať Vám to krásně roste, takže se pak o ně dobře starejte

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 30-11-2005 v 08:30 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 126











Konečně jsem se zase dostal k foťáku + trochu času na napsání a vykopání

WW(bílá vdova)

Původ: řízek z Vídně

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 20.8.

Doba sklizení: 5.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 120cm

Náchylnost na plísně: hodně podprůměrná, snad jen na jedné paličce a to těsně před sklizní

Výnos: 70gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je super. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je střední, velmi vyvážená kvalita ani nenakopne a ani nezabije, velmi příjemný stav

Vzhled šišky a konzistence: šišky vypadají velmi slušně, trochu jde vidět, že se jedná o in odrůdu, tvrdost nadprůměrná

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-12-2005 v 13:09 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 127


ještě fotka ww

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-12-2005 v 13:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 128







Durban

Původ: semínko od Bubíka - díky

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 24.8.

Doba sklizení: 6.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 210cm

Náchylnost na plísně: podprůměrná, až ke konci sklizně se začalo ojediněle tvořit, ale dala se uhlídat

Výnos: 310gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je velmi dobrá. Je to velmi dobrý outový model.

Vzhled šišky a konzistence: šišky vypadají velmi slušně na to že je to čistý out, tvrdost je lehce nadprůměrná, ale jde poznat, že je to out.

Durban letos potřil u mě mezi 5 nejlepších odrůd co se týče poměru kvality/kvantity takže doporučuji, ale ještě si počkejte na další odrůdy....

P.S. Kytka chtěla ještě tak týden nechat, ale sekl jsem ji dřív, kvůli obavě ze zlodějů, kteří mi asi den nebo dva předtím ukradli 4rostliny, ale aspoň to není úplný zabiják...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 09-12-2005 v 13:26 PM

Old Post 09-12-2005 v 13:19 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9013010 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív