Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » pěstování na skalách
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Nápad pěstování na skalách Příspěvek č. 1

Tak jsem se včera zkouřil, a hle - nápad !! vyrazil jsem přesadit sazenice. Hledal jsem místo a na naší střelnici po bocích jsou vysoký cca 15m skaly. Tak jsem si dal horolezeckej průzkum, flašu s vodou kelímek s černozemí a vylez jsem tak 5 metrů a našel místečko který není ze spoda vidět tak 3x5m. Úplně hustý už tam mám 3 skunky (Swiss miss) tak jsem na ně zvědavej.
Napište někdo kdo s tím taky má skilly.

Old Post 02-06-2005 v 09:07 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 2

Běsné místo, hodně štěstí! Ale dej si pozor na děcka, když mi bylo 14 tak jsem kotel rád lozil na takové místa.

Old Post 02-06-2005 v 12:27 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

no newim jestli ti to kelímek s černozemí vyhraje - bych řekl, že tam budeš muset hodně často zalejvat, případně nanosit mnohem víc země ,)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-06-2005 v 13:29 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 4

Kamarat vypestoval na skale 900 metrov nad morom Afghan.On tam ale chodil liezt casto (aj niekolko krat za tyzden,ked bolo treba)a nikto iny ako lezec sa k tomu ani nedostal.Hulenie to bolo moc dobre aj ked vynos ziadna slava-bol to taky kricek

Old Post 02-06-2005 v 13:34 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 5

moj kamos - lezec to uz skusal a mal tam taky kricek ako pise Krishna.
na skalach by som pestoval asi len v kybloch - viac na kvalitu ako kvantitu. len davaj bacha aby si nejebol dolu, je to pestovanie fakt len pre lezcov, ale da sa to! najlepsie je to dat na nejaku "policu"- rovnu plochu, kde dokazes umiestnit nejaky kybel, zamaskovat ho a uvidis. Len bacha vela lezcov je hulicov

Old Post 02-06-2005 v 13:50 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 6

tak jsem tam byl včera zase a přihodil další 4 krásky
to je skala na ní výběžek a 40cm tlustá hnědozem navíc jsem tam včera loupnul 50 kg koniny (sweet shit) a netopýří guano cca 2 litry vody+50g guana. kámoš tam se mnou včera lez a rozsekal se jako svině. to zn. že on věděl cestu a co teprve když tam někdo poleze. Už přemejšlím že si koupim sedák a lano a budu tam lejzt jako pravej horolezec.
To místo by jste museli vidět hned pod nim střelnice takže tam nikdo nesmí a zespodu není vůbec vidět že tam něco takovýho může bejt. Fakt super jsem z to ho úplně paf.

Old Post 03-06-2005 v 08:20 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 7

to: touchwood
no a čo ak to shootnu dolu nejaky strelci?

Old Post 03-06-2005 v 14:00 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bartyk
Nový Člen

Karma uživatele Bartyk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

A co foto? bylo by dobre to vyfotit aby to nadherne mistečko mohli videt i ostatni

Old Post 03-06-2005 v 18:05 PM
Bartyk je offline   Profil uživatele Bartyk   Find more posts by Bartyk   Foto galerie člena Bartyk   Click here to Send Bartyk a Private Message   Add Bartyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 9

hmm nevim jestli fotit to misto jako celek je dobrej napad, porad tu hrozi moznost zneuziti ty fotky (popr ty kytky na nich :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 03-06-2005 v 18:12 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

skála Příspěvek č. 10

No budiž vyfotim to ale špecielně aby to nikdo nepoznal. Střelci to sejmout nemohou, jelikož to vypadá takto

Old Post 04-06-2005 v 11:26 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 11


nejde mitam dat ten obrazek ale jestli ho tam dam tak se nesmějte,
je to prasácky nakresleny

Old Post 04-06-2005 v 11:28 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guliver
Nový Člen

Karma uživatele Guliver - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 12

na takový skalce musí svítit dost slunka ne ?

Old Post 06-06-2005 v 08:34 AM
Guliver je offline   Profil uživatele Guliver   Find more posts by Guliver   Foto galerie člena Guliver   Click here to Send Guliver a Private Message   Add Guliver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 13

mno tak jsem tam loupnul další kytky (já vim jsem blázen). Ten kámen to je výhoda - spodní vytápění čili větší kořeny a tím vysoká stabilita. voda v poho stále prší a navíc je to 50m od řeky takže občas můžu nanosit. Fotky budou možná po víkendu - jestli seženu digiták. Zatím zdar

Mír v duši
kouř v plicích

Old Post 07-06-2005 v 19:05 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 14

koninu jsem odnosil na problémovější místo :-( . Foťák mám tak photos budou o víkendu. Přidám i phota inejch květinek. HA HA HA

Old Post 10-06-2005 v 12:15 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 15


tak tady je photo, ale aby nebylo nic poznat

Old Post 18-06-2005 v 08:29 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukokuko
Stálý Člen

Karma uživatele fukokuko - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 16

nema ta rastlinka v tom lese malo svetla?

Naposledy upravil fukokuko 11-09-2007 v 18:53 PM

Old Post 27-12-2005 v 11:44 AM
fukokuko je offline   Profil uživatele fukokuko   Find more posts by fukokuko   Foto galerie člena fukokuko   Click here to Send fukokuko a Private Message   Add fukokuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1075260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív