Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Booglegum - sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Hlína 400W Booglegum - sklizeň___and next grow Příspěvek č. 1





Zdrawím, tak a je tady nejpříjemnější čas v roce: čas sklizně.
Kýtí rostly asi 25 dnů, poté 54 dnů 12/12, následovalo 6 dnů 8/16 a poslední dva dny po tmě.

čekají na nůžky









poslední potěšení před aktem smrti

Naposledy upravil expert 09-04-2005 v 20:47 PM

Old Post 26-02-2005 v 13:34 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 2








Pustil jsem se do toho, začal jsem kosit.
první už visí










a listí hafo











přibývá












skoro 1/4 za náma











a listí hafo II











poločas










finish při sluníčku

Naposledy upravil expert 26-02-2005 v 14:00 PM

Old Post 26-02-2005 v 13:41 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 3




Sklizeno....











férově












a ještě úplné zbytečky

Old Post 26-02-2005 v 13:47 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4





Není dobré aby výbojka zahálela. Připrava na nový grow.

perlit nachystám










perlit přimíchám




















pěstební médium připraveno

Old Post 26-02-2005 v 13:51 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5







Nová generace (white widow, white skunk, super skunk, orange bud)























už sadím





















všechno správně nastavit















provizorní "skleníčky"

Old Post 26-02-2005 v 13:56 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

kámo nic moc to jsem si myslel že jsem hovno pěstitel ale ty si mi zvedl seběvědomí

Old Post 26-02-2005 v 16:56 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 7

to hary: díky za příspěvek, ale když kritika tak KONSTRUKTIVNÍ

Old Post 26-02-2005 v 18:54 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 8

to La-Halaaa: je to v místnosti. Původně jsem to chtěl jet v bednách na maso, ale podařilo se mi sehnat ještě větší, tak jsem se rozhodl pro ně

Old Post 26-02-2005 v 18:56 PM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 9

par pripominek tak treba na prwni fotce to wypada sotwa na par gecek ale dyz je to wsechno pohromade tak to neni tak hrozny
dale nechces jet tudle warku jako sog uz wod zacatku na 12/12 urcite bys mel min stonku a wic palic
posledni nemas moznost dat lampu niz aby se to tolik netahalo
btw: ta genetika je ta stejna co mel dolpe?

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 26-02-2005 v 21:44 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 10

hary neco konkretniho? treba malej vynos nebo co se ti nezda to je asi jediny co by nemuselo byt da best..... ale 400 a ta fotka pohromade ja nevim asi bych byl spokojenej

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 27-02-2005 v 08:20 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

já bych u další "generace" urči použil pletivo...tohle vypadá jak příkop na kraji silnice:-) a určitě by byl i větší výnos...ted jak nad tím přemýšlím tak už bych moh nějak vykoumat to pletivo jinak tak taky dopadnu:-)

Old Post 27-02-2005 v 09:44 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 12

zdrawim tě Vlčku: celkový pohled vypadá tak jak vypadá, protože jsem kýtí nechal růst možná příliš dlouho. To by ani tak nevadilo, ale nepoužil jsem pro ně žádné opěry. A tak se začali klátit do stran. Z prvu to nebylo nijak významné, tak jsem tomu nevěnoval příliš pozornosti. Ale postupem času jak palice sílely, si to prostě polehalo. Tak jsem vystříhal listí a nechal to tak - však to nějak dopadnout musí, sem si říkal.
To co tam mám teď hodlám necha přibližně 14 dní v růstu a pak přepnout. Nemám v plánu zaštipování. Jen snad ty co budou přerustat tak poohýbám pomocí drátů.
Lampu můžu dát jak blízko je potřeba, ted právě je ve výšce 50 cm nad kýtím. Myslím že to je ideální, když vezmu v úvahu že jsou řízky ještě poměrně náchylné v těchto chvílích.
JJ přesně tak,,,,jel jsem stejnou co on, a teď tomu bude také tak. Ten model prostě tak rostl, málo listí a poměrně dlouhé větve. Mám i semena a tak jsem zvědav jak se předvede letos venku.

Old Post 27-02-2005 v 09:59 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 13

to moriss: čekám až to pěkně v klidu uschne, nechci nic uspěchat. Jinak tento údaj samozřejmě dodám.

to loeX: nevím no, možná je tomu tak, ale pojedu to zase jenom na volno, rozdíl bude v době růstu a hlavně mám také jinou gentiku. Jinak rostliny jsem dal i poměrně blízko k sobě a tak předpokládám, že se o sebe v kritických chvílích opřou.

Old Post 27-02-2005 v 10:09 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 14

jo budu konkretní tak např. vypadá to jako křoví není to vůbec formovaná lampa musela být straše vysoko nebo to musely být hovno modely dále strašně slabé stonky a řidké paličky a a celkoví vyraz kytky je takoví nezdraví možna bych byl více konkrétní ale ani foto není nic moc HOWGH

Old Post 27-02-2005 v 11:25 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 15

to hary: chlape, ty mě rozesmíváš :-))))))))

jsi asi celkem prudič co

Old Post 27-02-2005 v 11:37 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 16

hary to mas sice pravdu ale dalo by se to napsat lepe (pozitivne)napr. lampu zavesit niz pouzit plaetivo a pod. fajn ridke stonky a palicky tak napis co mel udelat aby se to nestalo. a poduk to nejde protoze to z fotek (bezkat stojioiu za hovno co?) nepoznas tak se radsi ani nevyjadruj...

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 27-02-2005 v 11:38 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-11-2008 - 400W bubbbler - sklizeno - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1591730 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív