Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi zase pěstí "2005"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Lipi zase pěstí "2005" Příspěvek č. 1



Tak protože jsem sem teď napsal asi tak 25 řádků krásneho vzkazu všem growerum a všechno se to kouslo a zmizelo to někde v pr..i a já už nemam čas, tak sem jenom házim dvě fotky z mýho telefonu a ostatní k tomu napíšu zítra.
Mějte se!!!!!!!

Old Post 10-05-2005 v 14:32 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 2

no něco tomu přecejenom chybí nějaký to info (model,substrát,atd.) tak to naprav.....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 13-05-2005 v 10:22 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 3

Zdarec!
Takže: Modely jsou moje NONAME, který pěstuju odjakživa. Letos mě překvapila klíčivost semen, které jsem měl z loňské nesklizně (1 kytka a pár větví, které mi tam ráčili páni kurvy nechat) . Ze 43 semen vyklíčilo 36 do čtyřech dní a ze zbylých sedmi mi po zasazení do skalky vylezlo 5 rostlinek (bohužel máma v pátek plela skalku:-( ), takže všeho všudy 98% úspěšnost. Protože v našem okolí to stojí s místy pro pěstování za ho...o, tak jsem se rozhod že letos si dam jenom na dvorek do samozavlažovacích kýblů, které mi zbyli od loni. Substrát jsem použil stejný jako loni a to univerzální z Tesca, který se osvědčil a na zkoušku jsem v jednom kýbli použil substrát pro pelargónie. S hnojenim to letos provedu tak, že si o víkend dam odstát naložený kopřivy, kterýma budu holky krmit. Pro květ zustanu u FLORANu, který se mi osvědčil loni.
Počasí u nás zatím stojí za pendrek, tak doufam, že se to probere a že to konečně poroste. S dalšíma fotkami to vidim tak, že když to nevyjde se zapůjčenim digiťáku, tak bych přihodil zase něco z telefonu.
To je asi tak všechno....

Old Post 16-05-2005 v 07:57 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

lipi: tak přeju hodně štěstí a co nejmíň žlutých listů

Old Post 16-05-2005 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OiPUNK
Nový Člen

Karma uživatele OiPUNK - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

please foto....

PuNx NoT DeAd!!!MARIJUANA

Old Post 17-05-2005 v 08:50 AM
OiPUNK je offline   Profil uživatele OiPUNK   Find more posts by OiPUNK   Foto galerie člena OiPUNK   Click here to Send OiPUNK a Private Message   Add OiPUNK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 6

futeW: Díky kámo!!!! Leto se budu holkám věnovat o to víc, když je budu mít doma a doufam že žluté listy nebudou:-) Co ty a letošní sadba?

OiPUNK: foto je nahoře a další bude snad po víkendu.......

Old Post 18-05-2005 v 13:27 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 7





Tak se omlouvam za zpoždění a za to, že fotky který sem dávam nejsou aktuální (ze fčerejška), ale nějak jsem byl celej ve spěchu a nějak jsem je nestih pofotit. Fotku jsou bohužel zase jenom z telefonu, protže se stále nenaskytla příležitost zapůjčení fotostroje. Takže fotky jsou focený v pátek a nějaké ty pokroky jsou na nich patrný. Tento výkend se chystam holky rozsadit aby měly dostatek pohodlí a soukromí, tak doufam, že si toho budou náležitě vážit:-) Jinak ten slizskej prevít na jednom obrázku není žádnej Had Plant, ale nýbrž muj první letošní úlovek:-)
Mějte se.............

Old Post 25-05-2005 v 09:34 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 8

Tak konečně trochu aktuální stav. Foceno včera. 4 dny jsem svoje kytky neviděl a musim říct, že zavlažovací kýble makaj letos perfektně! Po třech dnech veder maj stále pěkně vlhkou půdu a je vidět že kytky v zavlažovacích kýblech jedou mnohem líp než ty v nezavlažovacích (jedna fotka se třema malíma kytkama).
Vim že tu někdo sháněl jaký systém využívaj zavlažovací kýble, tak jsem udělal pár fotek jak jsem je vyřešil já.
Díry v bocích spodního kýble jsou přesně v úrovni spodní hrany drátu, který drží vrchní kýbl.
Knot je zaveden cca 8cm směrem do středu kýble a by ven koukalo tolik, aby došáh na dno spodního kýble. Nemůžu si vynachválit, jak to maká a myslim že to mnohem víc ocenim při dovolený:-))
Zítra je rozsadim aby byly po jedné a rozhod jsem se že co my zbylo v truhlíku (nevyzbyli kýble) zasadim do pole kukuřice, které se zjevilo za našim domem. To bude spíš taková loterie......
A to to to to je pro pro dnešek vše přátelé. Tády dády dády dááááááááááááááááá.......

Old Post 27-05-2005 v 08:48 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 9










Sakra, sem nějak zapomněl na ty fotky....

Old Post 27-05-2005 v 08:49 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Lipi: Kytky vypadají zdravě a pěkně.
Co se týče mě? Heh tak letos to není moc slavný. Vzhledem k tomu, že sem maturoval, tak sem kytky zanedbal v ne moc vhodné době. Po třech týdnech jsem přijel na políčko a co nevidím? No nevidím vůbec nic, protože kytky byly zarostený okolní vegetací Musel jsem to tam pořádně protrhat, snad to bude lepší. Jinak taky se odhodlávám dát kytky do kukuřice, ale mám obavu z toho, jak budu uprostřed pole hrozně nápadnej Leda snad v noci.
p.s. plánuješ nechat ty tři kytky v jednom kyblu? pokud tam teda nebudou samci. měj se a ať rostou

Old Post 27-05-2005 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 11

futeW: Přece jenom jsou v životě i důležitější věci než kytky a maturita je poměrně dost důležitá, tak si myslim že se to dá omluvit:-) To počasí co je teď je jak na Jamayce a s kytkama to dělá divy.
Jinak kytky už jsou od soboty v kýblích po jedndné, jenom ve dvou od primalexu (takové ty oválné) jsem je nechal po loňské zukušenosti po dvou. Všechny jsou zaštíplé, nekteré nad třetim, nekteré nad čtvrtym patrem a u některých jsem se pokoušel o FIM. Nezaštíp jsem jenom ty co jsou po dvou, aby tolik nekošatěli.
S tou kukuřicí jsem řešil stejněj problém a nakonec jsem ho vyřešil tak, že jsem dal truhlík kamarádovi, který je vysadí u svýho pole.
Měj se a ať se ti daří a hoď sem nějáký fota:-)

Old Post 30-05-2005 v 06:35 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 12










Zdrawim growers!
Zde jsou fotky po rozsazení, které jsem pořídil včera. Jsou opět z telefonu, takže žádný detaily. První a druhá jsou společná fota a ostatní jsou portréty jednotlivců. Celkem jich je 14. Včera se u nás stejně jako po celé ČR ochladilo a tak nezbývá než čekat na pořádný hice. Všechny jsem zaštíp, tak jak už jsem tu psal, tak už by mělo být na příštích fotkách vidět, jak se to větví. Poslední fotka je pořízená v sobotu večer při „pohodovém“ rybaření s kámošema u nedalekého rybníka. She-sha s melouvým tabáčkem, sluníčko a spousta hladovejch ryb ve vodě, no prostě leháro:-)))))
Howgh – domluvil jsem....................

Old Post 01-06-2005 v 08:30 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 13








Opět po delší době zdravim.
Včera jsem narychlo udělal pár fotek, tak tady jsou. Říct k nim můžu akorát to, že ještě pořád nehnojim, protože jsem ve finanční tísni a kvůli tý nejezdim ani domu, protože nemam na benzín:-) Takže jsem si připravil kopřivy v nálevu a když do doby dokvašení neseženu nic jiného, tak jim začnu dávat toto. Po zašťípnutí už většina žene větvičky a až na pár trochu zežloutlých listů ze spodních pater se jim daří sqjele. Protože doma moc nejsem tak zálivku řešim z části zavlažovacíma kýblem a kde nejsou tam nastupuje babička:-) Je spolehlivá a baví jí to. Kdyby měla přístup na net tak se tu určitě zaregistruje:-) Pokračování nejspíš v pondělí.
Olevoár

Old Post 09-06-2005 v 06:36 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 14

kudre: Ten velkej od PRIMALEXU je po podzimnim malování a ostatní kupuju za 5Kč jeden v místní pekárně. Vozej jim v tom marmeládu a oni je pak takhle prodávaj. Jsou to desetilitrový kýble a když se o holky dobře staráš, tak se v těch kýblích daj vypěstit dobrý modely:-)

Old Post 09-06-2005 v 09:05 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Lipi: He s penězma su na tom podobně A navíc nemám k dispoozicic auto, kterým bych si mohl dojet někam do zahradnickýho centra koupit jedno vyhlídnutý hnojivo - wuxal super, nemáš s ním náhodou zkušenosti?
Btw, včera jsem ještě zasadil tři nový kytky

Old Post 09-06-2005 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 16

futeW: Peníze budou a my nebudem
Ten WUXAL znam akorát z vyprávění tady na fóru ale zkušenost žádnou nemam. Jednou jsem byl nakupovat v baumaxu a trochu jsem se zasek v sekci s hnojivy a vim, že jsem ho tam zahlíd, ale to už jsem měl doma nakoupíno a tak jsem se na to vybod.
Já taky zasadil novou kytku ani o tom nevim Hned jak slezl sníh, tak jsem zasadil pár semen na máminou skalku, jenže ona jí vyplela a zasadila tam nový skalničky. No a dneska odcházim do práce a koukam jak blázen když se mezi jejíma skalničkama tyčý ta nejnádhernějších ze všech skalniček jaký jsem kdy vyděl. Semínko se tam asi někde schovalo a teď už je z něj 30 cm vysoký bidlo (a to doslova, protože musela přerůst ty skalničky, takže je to taková vytáhlá vyžle:-)) Budu jí řikat Bruce Wilice (ten taky přežije vždycky všechno )

Old Post 09-06-2005 v 10:10 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2018 - Balkonek ve velkoměstě "2" - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7977230 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív