Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi zase pěstí "2005"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 17

Tak jsem zjistil, že letos se sem dostanu vždycky jenom, když sem jdu vložit fotky. Časově jsem na tom tak špatně, že se nestíhám kytičkám ani pořádně věnovat a o to víc mě těší, že když je po 4 dnech vidim, tak zjistim, že se maj k světu i bez mojí přítomnosti.
Takže k wjeci: fotky jsou ze včerejška a je na nich vidět, že si holky v klidu lebedí. Stále nehnojim, protože k penězum mam stále dál a naložený kopřivy potřebujou ještě tak týdenní lázeň. Trochu mi dělaj problémy mšice, protože asi na čtyřech kytkách se zabydlely a jsou zabydlený. Potřeboval bych chytit na pasece berušku a nasadit jí do akce:-) , nebo použiju účinnou zbraň proti divoký zvěři - slušně onošený ponožky - jenže mšice asi zas tak divoká zvěř nejsou co? No uvidim jak to vyřešim, ale každopádně se těšim až holky zase uvidim, protože počasí je teď u nás až nečečekaně štědrý:-)
Zdárek

Old Post 16-06-2005 v 07:48 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 18











Tak se mi včera nějak sesypal net a fotky jsem neuploadnul, tak to napravuju dneska.

Old Post 17-06-2005 v 09:07 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuře
Nový Člen

Karma uživatele Kuře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 19

Nádhera chci se zeptat ty to budeš dávat z těch kýblu ven nebo to tam necháš ?
Dále bych se zeptal jak to máš stěmakopřivama jak na to jdeš

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 19-06-2005 v 22:15 PM
Kuře je offline   Profil uživatele Kuře   Find more posts by Kuře   Foto galerie člena Kuře   Click here to Send Kuře a Private Message   Add Kuře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 20

Kuře: Ty kytky zustanou tam kde jsou, protože žádnýmu jinýmu místu už nevěřim. V našem okolí to stojí za kulový a žijou tam lidi, který skoro živí to, že obcházej okolí a hledaj pole.
S těma kopřivama na to jdu hlavně s rukavicema:-))) Narvu jich do kýble (ne kovového!!!!)co se vejde a pak je zaleju vodou, přiklopim něčim, aby do toho nepršelo a dam na místo kam stále svítí sluníčko. To ostatní už udělá ta stará dáma - příroda. Pak do desetilitrové konve dávam asi půl litru toho louhu. Toť vše - žádná kouzla....

Old Post 20-06-2005 v 07:03 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 21

Kuááááááá už asi na desátej pokus mi nejdou uploadnout fotky!!!!!!!!!!
Co se to zas dějééééééééé !!!!!!!

Old Post 20-06-2005 v 08:58 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 22

Áááááhhhhhhhhh:-) Konečně!!!!

Old Post 20-06-2005 v 10:05 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 23











Heuréka
Na stopasetátý devátý čtyřicátý pokus se to přeci jen podařilo a fotky spatřili světlo webu
Nevim co k nim říct, tak na případný dotazy odpovim.

Naposledy upravil lipi 20-06-2005 v 10:25 AM

Old Post 20-06-2005 v 10:19 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 24











Sluníčko nám pěkně svítijó a holky pěkně rostó:-)
Hnojivo jsem začal minulý týden a to tak, že kombinuju výluh kopřivovatý a Krystalon Start (protože moje finanční situace neni ještě pořád košér, tak mi ho daroval Áda - tímto děkuji). Už padly první koule - samozřejmě je to ta (ten) kořeny vzhůru......
No nezbývá než dodat : " Ať nám to hezký počasí ještě chvilku vydrží - třeba do října "

Old Post 27-06-2005 v 14:33 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Lipi: Mno taky bych chtěl, aby se mně už ukázali nějací samci, teda pokud tam nějací jsou. radši bych vlastně byl,aby se neukázali žádní Dneska jedu kytky pohnojit před odjezdem, hehe. Měj se a ať rostou!

Old Post 27-06-2005 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 26

futeW_:
No rozhodně bych byl nejradši kdyby žádný samci nebyli, ale takovej je život growera:-(

Old Post 28-06-2005 v 06:34 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 27






No sice jsem sem dával fotky nedávno, ale včera jsem náhodou objevil něco co jsem si řek že sem musim dát...... Když jsem kontroloval vodu v zavlažovacích kýblích, tak jsem si nemoh nevšimnout jak si kytka bere živiny přímo z vody kořeny, který si v ní vytvořila. Taková malá outdoorová hydroponie:-)))))) Docela mně to překvapilo, protože loni jsem pěstoval uplně stejně a nic podobnýho se mi nestalo. Tak jsem ten kýbl s touhle kytkou posadil na velkej (fakt největší) kýbl o primalexu a ještě trochu obsypal hlínou, tak jsem zvědavej jak se rozjede až ty kořeny prokoření do toho spodního kýble. Když už jsem fotil, tak jsem udělal i rodinné foto. Stavy se lehce snížili po eliminaci dalšího samce, tak doufam, že už jich moc nebude.... To je ke dněšku asi vše a příště tak někdy okolo úterýstředy....

Old Post 01-07-2005 v 07:02 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 28

Tak koukam, že mi to tu nějak zarůstá vousem..... Chyba bohužel neni na vašem příjmači,ale na mém vysílači:-) Nějak to všechno nestíham. Počasí navíc stojí stále za ho..o a tak ani nebylo moc co fotit. Teď konečně přišli tak trochu slunné dny a tak si myslim, že po víkendu pořídim nějaké ty fotografíje. Jediná zásadnější změna v osazenstvu kýblíků je to, že jsem zavraždil dva samce!!!!!!!!!!!!!!
Tak zatim zdarec a sunku zdar a sílu!!!!!

Old Post 13-07-2005 v 13:18 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 29











Tak mam za sebou dovolenou:-(
Počasi stálo sice pořád za ho..o,ale tím jsem si dovolenou zkazit nenechal a taky jsem věřil že až se pot ýdnu vrátim, tak budou holky k nepoznání. Sice to nebylo tak drastický,ale změna byla znatelná. Všech stávajících sedm kytek jsou samice a většina už kwete. Hnojim hnojivem na kwět a to stejně jako loni FLORANem NPK 24-16-24. Dvě pěkný bouuřky přežila i ta nejvyšší a nejhubenější kytka, tak snad přežijou už všechno. Musel jsem udělat drobné opatření proti kolemjdoucím chodcům a hlavně kolemjdoucím ciklistům, kteří už mohli ohrozit soukromí nad stříšku se táhnoucích kytek. Fotky jsou zase z telefonu. Fotky z digiťáku už ani neslibuju, protože to vždycky zkrachuje na nějaké kravině, jako třeba že ho kámošovi kámoši utopili v bazénu a tak podobně. Snad se to ještě letos povede:-)
Tak zatim zdárek a ať svítí, neboť to teď začne bejt dost důležitý.

Old Post 25-07-2005 v 13:14 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 30











Zdravim přátele zeleného údolí:-)
Je to skoro nemožný, ale poprvé od vysazení jsem se dostal k digiťáku a tak konečně můžu nabídnout pořádný fotky. Většina kytek už vesele kuete a uoní:-) Menší problém mám s maskovánim, protože pozorní kolemjdoucí si můžou všimnout jedné větve která jde přes kůlnu. Všechny holky jsou zdravé, akorát jedna měla menší újmu, protože jsem se nedostal domu abych zalil a myslel jsem, že ta už to nerozchodí, jenže opak byl pravdou a deset minmut po zalití se narovnali všechny ohlé větve. Celkem je tam 7 kousků. Tak myslim že řeči bylo dost, tak zdarec

Old Post 03-08-2005 v 07:15 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 31









a tady jsou další

Old Post 03-08-2005 v 07:36 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Ou, kytky se ti vytáhly a začly kvést. kde jsem byl já? Nějak jsem tvůj thread přehlídl. Kytky jsou moc pěkný, zesílily. Už víš čím budeš hnojit na květ, respektive čím už hnojíš?
p.s. ten keříček se mně hodně líbí.

Old Post 09-08-2005 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2018 - Balkonek ve velkoměstě "2" - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7247470 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív