Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sazeni semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ten co moc hulí
Stálý Člen

Karma uživatele ten co moc hulí - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64 

Dotaz Sazeni semen Příspěvek č. 1

Zdravim
Mam takovy problem mel jsem nakliceno 50 semen ale bohuzel mi je rodice vyhodily a dalsi si uz asi tezko necham vyklicit kdyz me tak hlidaj tak se chci zeptat jestli by slo zasadit semena rovnou bez kliceni jestli to bude mit nejakej vliv na rostlinku a jestli me vubec neco vyroste a jak bych to mel udelat.Kdyby mi s tim nikdo z vas zkusenych pestitelu poradil byl bych moc vdecnej....Diky.

Old Post 20-04-2003 v 11:28 AM
ten co moc hulí je offline   Profil uživatele ten co moc hulí   Find more posts by ten co moc hulí   Foto galerie člena ten co moc hulí   Click here to Send ten co moc hulí a Private Message   Add ten co moc hulí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 2

nejsem ten nejzkušenější, ale myslim že ti určitě něco vyroste i když to dáš rovnou ven ( ale musíš to zalejvat,v suchu ti to asi moc nevyklíčí )
Mě loni vyrostlo z 20 semínek asi 12....a to sem je nepředkličoval

Old Post 20-04-2003 v 11:39 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
setha
Nový Člen

Karma uživatele setha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 3

Pokud vsadíš semena rovnou do země určitě vyrostou, mě se to osvědčilo, ale pěstuji na své zahradě a můžu je tedy každý den zalívat a vidět jak rostou, což je asi problém pokud pěstuješ někde u lesa nebo na poli.

Old Post 20-04-2003 v 12:14 PM
setha je offline   Profil uživatele setha   Find more posts by setha   Foto galerie člena setha   Click here to Send setha a Private Message   Add setha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 4

já to měl loni dál od domu, taxem to udělal tak, že sem vyhrabal ze země ty knusný kořeny, plevel a tak, hodil tam semínka, zalil a nechal si poblíž petku s vodou a obden sem tam šel, jenom sem vzal flašku, zalil a zas šel...

Old Post 20-04-2003 v 12:47 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 5

Jasně, že to můžeš dát rovnou do hlíny - škoda - že jsi to nemůžeš předsadit aspon do rašelinového kelímku

Wes

Old Post 20-04-2003 v 13:12 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 6

letos mam 15 kelimku se substratem (prej pro palmy a zelene rostliny -takze snad dobrej), mam ej doma pod topenim, poradne zality, na povrchu seminko a jeste prikryty vatovym polstarkem (mokrym) klici to rychle jaxvine (2-3 dny)

Old Post 20-04-2003 v 13:48 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 7

Mno - jasne, ze to de rovnou do zeme - mozna je to i lepsi, paac se s nakliicenym moc nemanipuluje a tag nepokurvi. Ale presto doporucuji nechat na den ve vode pred zasazenim do hliny a chodit alespon obden zaleevat... nejlepsii je asi seminka malinko nakliicit, jen aby vystrcily vocaasek a pak sup tam s nima... - teplo a prikritii fooliii (jak u hliiny, tag u vaty) urychluje kliicenii ... ale bacha na pliisen, je potreba vetrat a checkovat, obzvlaast u vaty.

Old Post 21-04-2003 v 11:30 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 8

No, ja jsem to nechaval asi 8 seminek předkličit a tedka jsem to zkusil rovnou do hliny do raš. kelimku - tak pak mužu porovnat

Wes

So it goes - a nezrobish nic

Old Post 21-04-2003 v 12:17 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 9

jo proč ne???
dal bych jich tam víc radši...přece jenom nějaké nevyjde.......
a hodně vlhka a vzdušno

toť vše

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 21-04-2003 v 18:51 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 10

jestli nemuzes doma, v kazdym baraku jsou hydranty, (nebo aspon byly ) - je tam pristup k vode a (skoro) nikdo tam neleze.... teplo....vetrani....

Old Post 22-04-2003 v 07:10 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

virdis: dík za radu, na hydranty sem si vůbec nevzpomněl....a přitom je máme v baráku.

Jinak taky souhlasim - čim víc tim líp.
Kdyby se vám někomu nedostávalo semínek tak já jich ještě mám docela dost (taxe ozvěte na PM)

Old Post 22-04-2003 v 18:00 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 12

Zdravím lidi...nevíte něco o předkličování v PÍSKU? Slyšel jsem o jednoho typa, že předkličování ve vatě je "největší hřích"....že je nejlepší v písku...každopádně vůbec nevím jak na to....jaké množství...atd...
Jen mi je divný proč zrovna v písku, když nejvíc propouští vodu? No nic poraďte zkušenosti...díky čus...
Jo jinak preferuji předpěstovávání....ale když to nejde...bohužel...
Hlavně nenech naklíčit moc velký kličky...při sázení je nebezpečí poničení od hlíny....(vlastní zkušenost)

Old Post 24-04-2003 v 15:31 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yua®
Nový Člen

Karma uživatele Yua® - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 13

jo ja bych rek ze to rovnou do hliny je aji lepsi nez sazenice..nemusi si zvykat na jinou pudu...ale ten klicek je asi nejidealnejsi

Old Post 27-04-2003 v 18:51 PM
Yua® je offline   Profil uživatele Yua®   Find more posts by Yua®   Foto galerie člena Yua®   Click here to Send Yua® a Private Message   Add Yua® to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 14

letos jsem zkoušel předkličovat a příště se na to asi vyseru, vylezla mě tak zhruba polovina proti tomu když to dám rovnou do substrátu, možná to namočení...
a propos, na fleku so jsem měl kytky loni, tak vylezly 3 kytky jenom tak samy od sebe, tak asi zkusím experiment absolutně bez péče a s maximální péčí

Old Post 27-04-2003 v 22:19 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 15

ten co moc hulí: Sazim semena jenom do hliny a problemy s tim nemam. Vetsinou mi nevyklicily jak jsem je mne na ubrousku nebo na vate. Skus rovnou do hliny a uvidis.

vriter@cz

Old Post 03-05-2003 v 07:35 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onys
Nový Člen

Karma uživatele Onys - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 16

podle me jsou nejlepsi sazenicky, loni mi ze semen venku skoro nic nevyrostlo a nakliceny semena muzes lehce zkurvit

Old Post 03-05-2003 v 12:27 PM
Onys je offline   Profil uživatele Onys   Find more posts by Onys   Foto galerie člena Onys   Click here to Send Onys a Private Message   Add Onys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2015 - Poslední vysazení semen. - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8324680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív