Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sazeni semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ten co moc hulí
Stálý Člen

Karma uživatele ten co moc hulí - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 17

TAk sem pichnul prvnich 10 semen a mam 8 kyticek tak deset cm vysokejch a dolni listecky sou nazloutly to je normalni???

Old Post 03-05-2003 v 18:31 PM
ten co moc hulí je offline   Profil uživatele ten co moc hulí   Find more posts by ten co moc hulí   Foto galerie člena ten co moc hulí   Click here to Send ten co moc hulí a Private Message   Add ten co moc hulí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Shadow - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 18

Mno chlapi, letos sem dal 200 semen naklíčenejch rovnou ven, a ted se mi klube asi 150 kytiček, takže vůbec nevim co s tim. A dával sem ven i 50 předpěstovanejch sazeniček a sou taky f poho.
A pokud řešíte, jesttli nechat klíčit v písku nebo ve vatě, tak se vy....e na obojí a nechávejte to naklíčit jen v cca 0,5cm vody a neurvete klíčky zamotaný ve vatě ani je nebudete hledat v písku. Jo a písčitá půda zvyšuje pravděpodobnost samců!!


Be Happy

Old Post 03-05-2003 v 19:27 PM
Shadow je offline   Profil uživatele Shadow   Find more posts by Shadow   Foto galerie člena Shadow   Click here to Send Shadow a Private Message   Add Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Já si myslim že dát to rovnou do země je v poho minulej rok sem dal na jedno políčko 20 semen a vyrostlo jich tak 18 takže jestli máš dost semen tak bych se s předklíčením ani nezabejval! Jen můj názor!!

Old Post 18-05-2003 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 20

Když je dost semen, tak stačí nechat 2 dny nabobtnat ve vodě a rovnou sázet. Sazenice jsou však jistější. Nažloutlost neni nikdy normální, ale jde o to aby byla v mezích normy.. Pokud se jedná o spodní listy, tak ty stejně během růstu zežloutnou a odpadnou. Blbý by bylo kdyby žloutnutí postupovalo až do čerstvejch nárůstů. Asi se zeptáš čím to, že žloutnou. Tak k tomu může být spousta důvodů, ale to si tu někde najdeš....

Old Post 18-05-2003 v 17:23 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten co moc hulí
Stálý Člen

Karma uživatele ten co moc hulí - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 21

Svahadji:Ne nezeptam protoze to vim....a bylo to dolni bohuzel uz nemam zadne z tich osmi jdu si tam v poho zalejt a prijdu vsechny poslapany....ted mam nove pole koupil sem si hlinu substrat typu A s kokosovymi vytazkama nebo tak neco a mam ze sta semen 92 kyticek sem zvedavej.....
-------------------------------------------------------------------------------
Don¨t drink and drive smoke and fly!!!

Old Post 24-05-2003 v 21:35 PM
ten co moc hulí je offline   Profil uživatele ten co moc hulí   Find more posts by ten co moc hulí   Foto galerie člena ten co moc hulí   Click here to Send ten co moc hulí a Private Message   Add ten co moc hulí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 22

Klíčím taktéž rovnou do hlíny.....toaleťák (kapesník, ubrousek,vata) se mi neosvědčil takze pro me uz existuje jedine hlina. zasadim pul cm do kelimku od jogurtu, udrzovat vlhkost a za 4 dny z 90% vyleze......

Old Post 01-05-2005 v 20:58 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudi
Nový Člen

Karma uživatele hudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 23

ja som doplatil na zle pocasie rastlinky sa mi zacali tahat do vysky, tak neviem co s nimi maju jedno poschodie a sú vysoké 10-15cm, oplati sa mi ich vobec zasadit?

Old Post 02-05-2005 v 08:56 AM
hudi je offline   Profil uživatele hudi   Find more posts by hudi   Foto galerie člena hudi   Click here to Send hudi a Private Message   Add hudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 24

Pro letošek jsem vyzkoušel obě metody, tj. předklíčení na toaletním papíru v roztoku destilované (převařené vychladlé) vody plus 3-4 kapky peroxydu (3 procentního) a pár kapek tekutého hnojiva (4-5) na l litr vody. Z dvanácti semen (mimochodem EM a AK 48 od Nirvany) vyklíčilo 12. Pak jsem naplnil ještě čtyři rašelinové květináčky substrátem, zalil tím samým roztokem a zasadil do každého 1 semínko (AK48 a EM); za tři dny se objevily první klíčky. Teď už jen čekám na ten první bezmrazíkový den, abych s tím mohl outdoor.
Osobně se domnívám, že MJ - ačkoliv je to základně plevel - přece jenom to není pampeliška, která vykvete za každých podmínek. a proto musí mít trochu kvalitnější půdu, vláhu a nějaké to hnojení. Jak už kdysi říkal bývalý ministr zahraničí (US) James Baker, "Proper preparation prevents poor performance". Pot and Peace.

Naposledy upravil Peshmerga 02-05-2005 v 15:05 PM

Old Post 02-05-2005 v 14:24 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 25

Ja som mal tento rok 5 XDurban Poisson 5 X Holand´s hope 5 X PPP od Nirvany.nakličoval som ich vo filmofkach normalne vreckovky a odstatab voda.Za 24 hodín mi vyklíčilo fšetkych 15.takže spokojnosť.Teraz mam už v kvetinačikoch so záhradníckym substrátom 15 krasnych maličkych rastliniek

Old Post 02-05-2005 v 14:57 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.garcia
Stálý Člen

Karma uživatele thc.garcia - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 26

ten co moc hulí:Rozhodně by s tím neměl bejt problém hlavně to zalívej jinak ti to nemusí vyrůst.Mě zatím vždycky vyrostli když jsem je dal hned do hlíny.

Old Post 03-05-2005 v 07:47 AM
thc.garcia je offline   Profil uživatele thc.garcia   Find more posts by thc.garcia   Foto galerie člena thc.garcia   Click here to Send thc.garcia a Private Message   Add thc.garcia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crusty-vyhul
Stálý Člen

Karma uživatele Crusty-vyhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 27

Klidně to dej rovnou do hlíny vubec nic se nestane pokud to nenechas vyschnout jinak u me vyrostlo v zemi asi 80% seminek

Old Post 03-05-2005 v 10:48 AM
Crusty-vyhul je offline   Profil uživatele Crusty-vyhul   Find more posts by Crusty-vyhul   Foto galerie člena Crusty-vyhul   Click here to Send Crusty-vyhul a Private Message   Add Crusty-vyhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2015 - Poslední vysazení semen. - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7036280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív