Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Aký model mám zvoliť?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
somi2
Nový Člen

Karma uživatele somi2 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 9  

Dotaz Aký model mám zvoliť? Příspěvek č. 1

Nazdárek budúci týžden idem do Viedne(www.bushdoctor.at) po niake semena a kedže s pestovaním nenám este moc skúsenosti bol by som rád keby ste mi niekto poradili ake semienka zvoliť. Mne osobne sa zapáčili tieto modely: Afganistan(Indica 2. miest - 1994), AK-47(sativa/indica plant of the year2004), Bubblegum(mostly Indica), MK-ULtra(Indica 1.miestoHTTC), Starlight(Master Widow/Northern Light), The Hog(indica 1.miesto HTCC 2002), Durban Poison(sativa) a Sensi Star- indica(musia to byt fakt šupičky). Ked ma niekto skúsenosti s niakým z týchto modelov a mýsli si, že by bol vhodný aj pre mna(pokročilého začiatočníka) nech mi ho doporučí aleb poprípade navrhne iný dobrý(silný) model. vopred dík

Old Post 23-04-2005 v 15:03 PM
somi2 je offline   Profil uživatele somi2   Find more posts by somi2   Foto galerie člena somi2   Click here to Send somi2 a Private Message   Add somi2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

tak treba the hog te urcite nezklame je to jedna z wubec nejlapsich indik na swete bohuzel sem zatim nemel tu cest ochutnat
bubblegum ma treba jedno z nejlepsich high a nejlepsi bubblegum maji asi w thseeds
durban poison je treba klasika ktera nezklame ale je to wenek
a ty dalsi jsou taky skwele wybrany tezko se k to mu wyjadrowat
btw: dyz je to w autdudru tak chces asi jet autdur ze tak to asi durban poison pac si nejsu jist esi ti ty ostatni modely dozrajou

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 23-04-2005 v 17:56 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ViXo
Nový Člen

Karma uživatele ViXo - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

no ked si tie modely citam tak mam jednu velmi krasnu spomienku na AK-47 ale s ostatnymi som este nemal cest ale ten kalach je fajny....odporucam

Old Post 23-04-2005 v 18:27 PM
ViXo je offline   Profil uživatele ViXo   Find more posts by ViXo   Foto galerie člena ViXo   Click here to Send ViXo a Private Message   Add ViXo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
somi2
Nový Člen

Karma uživatele somi2 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

Jasne, že kalach je fajny, ale myslíš, že mi stihne vpohode dozrieť???

Old Post 29-04-2005 v 18:18 PM
somi2 je offline   Profil uživatele somi2   Find more posts by somi2   Foto galerie člena somi2   Click here to Send somi2 a Private Message   Add somi2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
somi2
Nový Člen

Karma uživatele somi2 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Ludia prosim poradte mi a najlepšie by bolo ešte dnes lebo zajtra už mi to bude na hovno(semena už budu kupene)!!! PS:ak sa najde niaka dobra duša čo mi poradi tak ma u mna velke bezvíznamne + díík

Old Post 29-04-2005 v 18:24 PM
somi2 je offline   Profil uživatele somi2   Find more posts by somi2   Foto galerie člena somi2   Click here to Send somi2 a Private Message   Add somi2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

nopodle mně stihne už jen proto že kvete ak47dní:-))))

Old Post 29-04-2005 v 18:34 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 7

Hodím sem možná trochu Ot ale mrkněte se naFórum xmalcolma, má tam modely který normálně dokvetly outdoor - AK-48.Ruderalis Skunk.Blueberry.Blue Moonshine.Mazar.Durga Mata.Nebula...

[size=1]

Old Post 03-05-2005 v 07:40 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.garcia
Stálý Člen

Karma uživatele thc.garcia - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

somi:Všechny modeli co jsi vyjmenoval jsou dost dobrý vím to z vlastní zkušenosti!!Poradil bych ti ještě Power plant nebo hawaj tu mam teď pod lampou 400 w 32 den květu a jsem maximalně spokojenej zatím jak to roste!!!

Old Post 03-05-2005 v 08:10 AM
thc.garcia je offline   Profil uživatele thc.garcia   Find more posts by thc.garcia   Foto galerie člena thc.garcia   Click here to Send thc.garcia a Private Message   Add thc.garcia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 9

Mate niekto skusenosi aj s early skunkom vonku?

Old Post 20-05-2005 v 14:59 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 10

no pokud jde o ten early skunk, tak já ho nejlel ale pokud ti jde o doqetení tak jelikož je to early (brzký, ranný) tak by měl doqíst v našich podmínkách. Myslím že ho tady venku měl bBoOrReE, ale mám ten fojem že se mu to nějak vysralo..myslím že nedoqetl

[size=1]

Old Post 21-05-2005 v 10:08 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7959960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív