Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x S.A.G.E vs. 2x Belladona
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Obecné 2x S.A.G.E vs. 2x Belladona Příspěvek č. 1




Zdrawim vas groweri
Chtel bych vam ukazat tak neak jak mi to roste v mojim prvnim Indooru predem dekuju za odpovedi a hlavne za rady a vubec za precteni tohodle threadu chtel bych vas seznamit predevsim seznamit z moji skrini je to stara skrin co se chtela zbavit segra
vyska: 140cm¨
hloubka:60cm
sirka :110cm

vetraky: obyc PC ze zdroje 4x

philips son-t 250w
tlumivka
starter
pojistka
Stinitko
Vlhkoměr, teploměr, spinací hodiny

Okupanti moji skrine : 2x Belladona
2x SaGe Dekuji HArymu za ne
melo tam byt jeste 2x Hawaian Indica ale bohuzel se nechytli :/

piste zatim cuzz

Naposledy upravil mikrofun 26-04-2005 v 22:04 PM

Old Post 22-04-2005 v 15:58 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 2

ptej te se piste pripominky jenejte me za to co jsem udelal spatne co koli lidi MIer snad nekdo napisete

Old Post 22-04-2005 v 16:31 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 3

dekuju moc chlape ty kwetinace uz jsou pryc fotil jsem to tak pred tydnem nemam vlastni fotak takze nemuzu zase tak casto fotit ale dekuju chlape MIER

Old Post 22-04-2005 v 17:44 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ory
Nový Člen

Karma uživatele ory - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 4

prosimtě z čeho je to stínítko? dík moc
máš to pěkný, rád budu sledovat jak ti to valý. hodně štěstí v pěstění

Old Post 22-04-2005 v 19:59 PM
ory je offline   Profil uživatele ory   Find more posts by ory   Foto galerie člena ory   Click here to Send ory a Private Message   Add ory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 5

Cau chlape,
moc pekna skrinka. Pristi sklizen taky pujdu do stinitka z lampy. Toho svetla je vyuziteho mnohem vic. Jinka se trochu rozepis, jakou mas teplotu, cim hnojis (ta flaska co tam mas postavenou vypada, jako by na ni bylo napsano universal; jinak hnojivo by nemelo byt v teple, ba naopak), atd?

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Naposledy upravil Hanyz 23-04-2005 v 09:12 AM

Old Post 23-04-2005 v 00:02 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 6

ory : to stinitko je z lampy dekuji za pochvalu mockrat diky cekal jsem ze tu kazdej bude kritizovat ale dockavam se i pochval diky moc MIER

Old Post 24-04-2005 v 13:02 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

imugnio : cuzz ta mrizka je 40cm od kwetinacu myslim si ze to bude cajk jeste necham kyticky rozvijet se na to ze jsou mesic v rustu tak je to goood)))) uz se tesim az to prepnu na kweteni nikdy jsem nic takovyho nezazil ta trubice na odtah by mela vydrzet i +99stupnu tak si myslim ze by to melo vydrzet jj ta kytka je husta ted uz jsou skoro vsechny stejne velky nechapu jak to mohlo tak rychle dorust) nemam fotak jinak bych sem hodil dalsi fota)

Old Post 24-04-2005 v 13:11 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 8

Hanyz : No tak ja zacnu tou teplotou teplota pres den po 18hodinovim sviceni je stale 26-28stupnu podle toho jestli vetram v pokoji coz si myslim ze je ideal aspon si to myslim jen mam problem z vlhkosti ta se drzi klolem 50%mam ted problem i z tou velkou kytkou neak mi zacala blednout jeji barva nevim jestli je to prehnojenim nebo neakym neceho nedostatkem hnojim zatim univerzalnim hnojivem na neaky dobry hnojivo zatim nemam a ty levny se mi kupovat neak nechcou proste kytii musi vydrzet do vyplaty a pak jim dam mnamky) urcite se na ne tezsi uz sem to uklidil to hnojivo jen sem ho tam mel jako na foto ) jiank diky MIer napis kdyby se ti neco jeste hodilo pro muj vyzkum)))

Old Post 24-04-2005 v 13:20 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 9

jestli ti zloutnou listy tak se podivej tady http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=3657 a tady http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=1520 a tady http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=1524 a taky tady http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=1525 at se dari

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 24-04-2005 v 19:13 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 10

hanyz dikis vsechno si to prostuduju uz sem tam studoval ) jak tak koukam ale musim to projet znovu koukal jsem na to hned jak sem ty rizany vlozil do zeme dekuji ti a MIEr

Old Post 25-04-2005 v 10:38 AM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11



















uzel23 zdravim te chlape jj pojedu pod scrog jo ty kytky jsem dal rovnou do tech velkejch kwetinacu ale byla to nejvetsi blbost co jsem udelal hnojim jen zatim unioverzalem musim pockat na prachy casem si to neak vychytam dneska jsem prisipaval hlinu a nafotil jsem novy fotecky tak to sem posilam skus necco dodat? nebo tak neco poradit co delam spatne diky moc jo a ten keramzit mam dole na spodu daval jsem ho nahoru i dolu a do hliny jsem daval jeste perlit snad neni na skodu takze mIER

Naposledy upravil mikrofun 26-04-2005 v 21:46 PM

Old Post 26-04-2005 v 19:43 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 12

sorry nejsem moc dobry fotograf nemam to stale vychytany nemam fotak ve vlastnim vlastnictvi( takze mIER

Old Post 26-04-2005 v 22:00 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 13













Tak sem hazim dasli fotecky mojich krasek ) jsou 21dni po prepnuti na kwet a uz vypadaji celkem slusne alespon si to myslim ) tak diky a chekujte a piste ptej te se co koliv vim ze sem toho tu spoustu nenapsal tak MIER

Old Post 31-05-2005 v 22:06 PM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 14

cao...doporucil bych ti to jeste vice zaplest..a spodky hodit pryc..aby se rozjel vrsek..potom poradne prolit vodou a zahnojit..a bude to fajn...aji kdyz je to ve kvetu..to nevadi..a budes mit vice prosvetlenou plochu..
peace

Old Post 31-05-2005 v 22:13 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 15

jooo hnojit je dolezite, BN x-cell je slusne papu.-)) na prva indoor kamo K+....kdeze som ja bol s mojim prvym indoorom...pod 250W moze byt aj slusny vynos...uvidime..drzim palec!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 01-06-2005 v 06:57 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikrofun
Stálý Člen

Karma uživatele mikrofun - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 16

luckyBOB : Taky jsem o tom premejslel jelikoz jsem idiot a nenatahjoval jsem ty kytky hnedka od mala mel jsem si to rozjet takovou vec hnedka kdyz byly jeste maly ale neak sem na to nemylslel a ted me to sere no coz pokusim se to vic zaplest uz mam strach o palicky)) se mi stalo ze sem si utrehl vetivku sakra( ale ty spodni vetvicky ty sundam jen jsem to chtel slyset od nekoho zkusenejsiho nez sem ja diky moc za radu mej se mIER

Old Post 02-06-2005 v 08:11 AM
mikrofun je offline   Profil uživatele mikrofun   Find more posts by mikrofun   Foto galerie člena mikrofun   Click here to Send mikrofun a Private Message   Add mikrofun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2009 - 2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA - 175 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6658980 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív