Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pwp v rákosí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Obecné Pwp v rákosí Příspěvek č. 1

Zdarec,

Už pár let pěstuju, ale na Groweru jsem se ješte s ničím neukázal, takže se o to pukusím nyní.

- místo už mám z minulýho roku. Je to sice v rákosí, ale stejně to mám v pytli (jako v nádobě) a to slunce fakt praží
- v pytli mam směs rašeliny, hlíny, písku a kousek slepičinců
- v pytlíku mám 2x pwp, který jsou ze řízků
- hnojim krystalon 1mg na 1,5l (na něj seru - wuxal super)
- kyti jsou tak 20 dnů staré

K těm Pwp pujdou snad ještě Durga mata a na experiment Mazar

Foto budu dodávat snad 2x za měsíc

Dofám, že to dovedu k pěknýmu konci a né jako každým rokem, že mi 1/3 úrody ukradnou ty smetaci, co jsou tak líný a nic nedokážou vypěstit

Budu rád za nějaké rady. Kritiku beru taky.
Tak se zatím mějte, jdu se na holky podívat a snad do týdne 1. foto's

Naposledy upravil Kalvados 29-05-2005 v 13:49 PM

Old Post 18-04-2005 v 15:14 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 2

OK, alle ty fotky by se fakt hodily! UZ se na ne tesim

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 18-04-2005 v 15:51 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Palec dolů Příspěvek č. 3

Průser
Tak sem u nich zase byl a nevěřil jsem tomu co vidím . Po cestě jsem viděl asi 4 srnky a 2 zajíce a co mě fakt vyhaluzilo, že si bažant chodí tak 1,5 m od mojeho pole kytkam ale nic protože tam mám vlasy a mejdlo. Plánoval jsem že tu jednu kyti dám do samostatnýho pytle, ale doma jsem rašelinu nenašel takže až zítra.
Doufám že zítra bude foto. Dnes jsem to s kámošem fotil

Old Post 19-04-2005 v 20:16 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Foto's Příspěvek č. 4




1. Celková fotka. (tam v těch rašelinovejch květináčkách mám semínka nějakých no name, ale dobrejch modelů)
2. Pwp č 1.
3. Pwp č 2. (dnes již v pytli)

Prý maj bejt nejaký mrazy, až 4 stupňe, mám z toho vítr.

Naposledy upravil Kalvados 20-01-2007 v 13:12 PM

Old Post 20-04-2005 v 19:56 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 5

Jj, dneska prej az -5(nechci sirit poplach alle slysel sem to), beru kytiz ze skleniku domu... A tobe drzim palce, jedna noc je snad nezabije...

Jinak to vypada na moc pekny mistecko, proc to vubec mas v pytlich?

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Naposledy upravil Taker 15-05-2005 v 12:57 PM

Old Post 20-04-2005 v 20:28 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 6

no tech -5 bych nepodcenoval...pokud treba je mas nedavno presazeny nebo nejak trochu po soku nebo tak tak se ti muze stat ze se z toho holky nevzpamatujou....ale staci prez ne dat odriznutou PET flasku a ono se jim nic nestane.... nebo je prikrit tou netkanou textylii
peace

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 20-04-2005 v 20:46 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

Mno v pytli to je kvuli tomu, že si doma připravim zeminu, pak taky, že až to budu hnojit tak aby se to drželu u kiti, ale hlavně budu-li mít podezření že by mi to mohl někdo zčořit, tak jí můžu někam přesadit bez nějakýho šoku. Jó a taky bych chtěl zkusit před podseknutím ji na 2 dny dát do tmy a do tepla.

Old Post 21-04-2005 v 04:37 AM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 8

Newiem a neni este skoro davat vonku???Tento rok je to trosku spomalene-minuli rok som daval vonku uz 16.4. ale teraz sa u nas este neda ja dam ked bude aspon 8 stupnov.

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 21-04-2005 v 11:10 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ory
Nový Člen

Karma uživatele ory - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 9

zdar kalvados, no parada, vypadaj fakt pěkně. sem zvědavej na nový fotky tvej holek. ať nepadnou do oka nějakýmu šmejdovi

peace

Old Post 15-05-2005 v 12:44 PM
ory je offline   Profil uživatele ory   Find more posts by ory   Foto galerie člena ory   Click here to Send ory a Private Message   Add ory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

Máš to pěkný. Jen takový dotaz na ostatní grower: máte už někdo skušenost, jak roste durga a pwp venku??

Old Post 15-05-2005 v 14:56 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11

Cau Kalvados, mas to moc pekny. Ale fakt bacha na ty h.jzly. K++

Old Post 15-05-2005 v 17:50 PM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 12

durgu jsem mel predminuly rok..ale jelikoz jsem to nemel z rezu ale ze semena tak mni vylezla polovina a ta druha se rozdelila jeste na dalsi dve pulky ze kterych se udelaly jeste dalsi malinky kousky takze mi vlastne nevyrostlo skoro nic....co to vubec placam?..
proste me vyrostla jen jedna kytka z 10 ale mylim ze to bylo spatnym skladovanim semen...cao.

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 15-05-2005 v 18:35 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 13

Takže zase něco po dlouhý době. Jeden PWP mi díky mrazům umřel , ale zase sem tam fláknul toho mazara a durban posion. Mám je tam už dobu a taky si prodělaly nějakej mrazovej šok, ale myslim, že budou v poho. Foto snad příští týden.

Old Post 19-05-2005 v 23:35 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 14



takže smůla ten druhý pwp to nerozdejchal, ale mazar a durban se maj čile k světu. 1. foto je mazarek a ta 2. je durban. Tak se mějte. Čus

Old Post 26-05-2005 v 07:56 AM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ory
Nový Člen

Karma uživatele ory - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 15

těch powerplantů je fakt škoda že zmrzly, tenhle tejden zase hlásej brut 3cítky. no třeba bude aspoň na koupání uvidíme. zatim cao

Old Post 26-05-2005 v 18:34 PM
ory je offline   Profil uživatele ory   Find more posts by ory   Foto galerie člena ory   Click here to Send ory a Private Message   Add ory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 16




Takže po dlouhý době.
1. Mazar
2. Durban
3. Celkový náhled

Jinak hnojim Wuxal super a na postřik Bio algen

Edit: jo a v záloze jsou PWP a Budha.

Naposledy upravil Kalvados 27-06-2005 v 23:10 PM

Old Post 27-06-2005 v 22:58 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1154340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív