Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od kripalu
Hydrotekk: Mám stejnej problém na rostlinách venku. Je to pouze na rostlinách v zemi. Na rostlině venku v květináči ve kterým je zahradnickej substrát ten problém není.
Pomohlo to hnojení a hnojil si to na růst nebo na květ ?
Celller: Čím si se zbavil rozšiřování skvrn na nové listy ?

hoj
ja ani nevim jak se mi to povedlo.
jen sem udela to ze sem si nechal vykvasit slepicak+koprivy+lupeni z ganji a vse je asi tak po 3ch zalivkach ok....
nevim jesli sem ti tim pomohl..

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 26-08-2008 v 08:56 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 114

Hydrotekk: Diky za odpověď, pomohlo mi že to vyřeší hnojení ...

Old Post 26-08-2008 v 11:18 AM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 115

Ja sem s tim nedelal nic, prestalo to samo.

Old Post 26-08-2008 v 13:35 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 116

Na listech jsou malinké bílé tečky, nevíte co to je ?

Naposledy upravil kripalu 03-09-2008 v 17:52 PM

Old Post 03-09-2008 v 17:45 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d!Ne74
Stálý Člen

Karma uživatele d!Ne74 - 42% PěstitelskáKarma uživatele d!Ne74 - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 117

Tohle se mi často taky objevuje a jestli pěstuješ outdoor tak bych to neřešil dokuď je to jenom na pár listech. Venku je spousta škůdců ale taky spousta predátorů co je žerou takže se vždycky sem tam pár flíčků objeví. Jestli máš stejně pochybnosti tak zkus najít průvodce škůdci od "MyNameStitch". Přeložená verze bude tady někde na growru nebo poslouží google.

Old Post 04-09-2008 v 16:10 PM
d!Ne74 je offline   Profil uživatele d!Ne74   Find more posts by d!Ne74   Foto galerie člena d!Ne74   Click here to Send d!Ne74 a Private Message   Add d!Ne74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 118

kripalu: Svilusky, nebo trasnenky, podle toho jak kvetes bych volil postrik, jsou i bio postriky, i chemky, poptej se na minichatu, nebo v zahradkarstvi, nebo ve FAQ.

Old Post 04-09-2008 v 18:40 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 119

Pěstuju zahradní outdoor a ty bílé skvrnky se začali objevovat předevčírem a rozrůstá se to.
Celler: díky moc, máš pravdu, ty listy vypadaj stejně jako ve FAQ o sviluškách a třásněnkách.
Já používám na pěstování pouze bio-ekologické věci, tak si na to pořídím Biool.
http://www.agro-bio.cz/nabidka/biool

Old Post 04-09-2008 v 20:13 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spicoli
Nový Člen

Karma uživatele Spicoli - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 120




Zdarec lidi, mám tu neobvyklou událost, tedy alespon já to vidím poprvé. Kámík mi donesl listy z jedné rostlinky a jsou jakoby ojíněné plísní. Ovšem když jsem dal kus pod mikroskop, objevilo se něco co jsem čekal. Vypadá to na malé neuspořádané trychůmky. Ještě to vezmu do labiny a testnu to s Mayerovým činidlem, zda-li to je opravdu to, co si myslim. Přidávám nějaký foto. Kdyby to už někdo někde viděl a já se mýlil, tak hnedle oponujte!
Díky

Old Post 06-09-2008 v 21:16 PM
Spicoli je offline   Profil uživatele Spicoli   Find more posts by Spicoli   Foto galerie člena Spicoli   Click here to Send Spicoli a Private Message   Add Spicoli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spicoli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zulbrok
Nový Člen

Karma uživatele Zulbrok - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 121







Zdrawim growers,potřeboval bych vedet co se mi to děje s kytí.Ve čtvrtek jsem si je přivezl,lupnul do royalu a pod lampu.Kytky byly povadli,sem tam nakej zlutej flicek,bral jsem to ze jsou po prevozu a bude to ok.Jenze neni.Od konecku a nekdy treba v pulce listu zacli zloutnout az treba uplne zhnedli a uschly.ze zacatku jsem zalival destilkou,byl jsem linej upravovat ph vody.ph pudy je neco okolo 6,5.Vlhkost je mala,50%.Nemam zvlhcovacku.Jednou jsem strikal Phyt-aminem.Na nekterych kviti se mi taky ohybaj listy smerem vzhuru viz.foto.poradte

Old Post 07-09-2008 v 22:00 PM
Zulbrok je offline   Profil uživatele Zulbrok   Find more posts by Zulbrok   Foto galerie člena Zulbrok   Click here to Send Zulbrok a Private Message   Add Zulbrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 122

to je asi plisen,neco podobnyho mam taky na kytkach..

Borda

Old Post 08-09-2008 v 07:27 AM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 123

Ahoj vsem nechce se mi sem znovu vkladat vsechny fotky (z duvodu malo casu) neni to ani nijak akutni ale jakoz tomu bejva i v normalnim zivote u lidi az pitva prokaze pricinu umrti a proto by me zajmal vas nazor copak to za houbu pokud to byla houba chroupalo stonek me mile dik moc http://grower.cz/forum/showthread.p...78&pagenumber=4 pokud bude vadit smazu

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 08-09-2008 v 13:00 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 124



Ahoj lidi,

ač nerad tak i já se chci zeptat jestli někdo nevíte co je to s mou kytkou???????

Je to K2 koupil jsem originál semena od BUYDUTCHSEEDS a je to sice kytka určená na pěstování Indoor ale proč to nezkusit venku když mi zbylo pár semen.

Předem chci říct, že přehnojení ani přelití to není a ke hnojení používám Plagron Alga bloom společně s repro forte a green sensation(přesně dávkované)tak už fakt nevím.

přikládám foto....

Jo a ještě byl bych strašně rád, kdyby mi někdo dokázal říct jestli to bude mít vliv na dokvetení kytky.

Předem díky

Old Post 14-09-2008 v 18:21 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 125


nemyslíte že se mi to nějak moc rozvětvilo?

Old Post 16-09-2008 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126



jinak je to ta co trpěla nedostatkem fosforu,tak jsem koupil hnojivo Bcuzz+phytamin+Super Vit a daří se jí.původní foto

Old Post 16-09-2008 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127



porovnání

Old Post 16-09-2008 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 128

Chlapče, chlapče

myslím si, ne vlastně vím, že je to dobře že to máš rozvětvené.

Pitris

Old Post 16-09-2008 v 19:50 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2707610 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív