Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu 18.-20.4.!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Upozornění Soutěž o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu 18.-20.4.!!! Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pravidelné čtenáře a growery!

Mám tu čest vám oznámit, že se Grower Teamu podařil další husarský kousek: získat pro jednoho z vás - vítěze tohoto kontestu - dva vstupy, tzv. Guest Passy na letošní druhý ročník International Cannagraphic Cannabis Cupu, který se koná příští měsíc - od 18. do 20. dubna v Amsterdamu.

Podrobný program naleznete zde:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=9870

a další informace zde:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=9156

Každá z těchto propustek má hodnotu $150. Abychom předem vyloučili ty, kteří na to nemají čas, pas anebo plíce je předmětem soutěže samotná účast na akci... respektive to co od účasti očekáváte .

Dva lístky dostane ten, kdo bude mít "nejlepší" důvod (což může ale být i nejvtipnější, nejoriginálnější anebo prostě nejvíc cool důvod) pro to, aby se akce zúčastnil. Piště vaše motivace do tohoto tématu až do uzávěrky soutěže - neděle 10. dubna, poté vybereme nejzajímavější kandidáty a zorganizujeme hlasování.

Přeji mnoho štěstí v soutěži všem! Ať zvítězí nejlepší!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-03-2005 v 12:39 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamba
Stálý Člen

Karma uživatele Mamba - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 2

Myslim si ze bych mel listky vyhrat ja jelikoz jsem jeste nikdy v zadne zemi kde je marinhuana legalni nebyl rad bych tam jel urcite tam budou v pohode lidi a prijemnej statecek

Old Post 22-03-2005 v 13:42 PM
Mamba je offline   Profil uživatele Mamba   Find more posts by Mamba   Foto galerie člena Mamba   Click here to Send Mamba a Private Message   Add Mamba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulien
Stálý Člen

Karma uživatele hulien - 39% PěstitelskáKarma uživatele hulien - 39% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

vyhrat chci i ja...duvod je prosty...chci si tam najit manzelku/hulicku/,ozenit se,zplodit deti a uz se nevratit zpet do vlasti..

hulien

Old Post 22-03-2005 v 14:00 PM
hulien je offline   Profil uživatele hulien   Find more posts by hulien   Foto galerie člena hulien   Click here to Send hulien a Private Message   Add hulien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vezírek Rybářův
Mistr poeta

Karma uživatele Vezírek Rybářův - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 4

Jelikož jsem velký chlap,
a nebojím se Amsterdamu,
chtěl bych na Cannabis Cup
pozvat sebe a svou dámu.

Protože je časně z jara
a chutě se násobí,
Holanďanům moje stará
zkouří všechny zásoby.

Silné plíce, svoje sirky,
výprava jak na Aljašku.
Máme filtry i papírky,
ty nejlepší, plnou tašku.

Nizozemci budou zírat,
až zří Čechy mezi brčky!
Ostuda je bude týrat,
vykroutí si při tom krčky!

V kouření jsme šampióni,
jedničky máme na dresu.
Lístky zašlete jak loni
na mou tajnou adresu.

Old Post 22-03-2005 v 14:24 PM
Vezírek Rybářův je offline   Profil uživatele Vezírek Rybářův   Find more posts by Vezírek Rybářův   Foto galerie člena Vezírek Rybářův   Click here to Send Vezírek Rybářův a Private Message   Add Vezírek Rybářův to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 5

Mám ten nejlepší důvod: Jelikož nehulím (?) tak dyž tam pojedu, tak holandsko nepřijde o žádnou konnopu a budu první čech co jel na takovou akci a nezpukal se tam. Takže můžu všem co tam byli a nic si s tama nepamatujou všechno popsat a oni pak jen budou chodit a říkat si "jo bylo to tam v pohodě a bylo tam to a to a to a tamto...." namísto "jo v podě...hmmm...je to daleko a nemluví tam česky, víc nevim" ... (věří te tomu ???)

[size=1]

Old Post 22-03-2005 v 14:25 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.builder
Nový Člen

Karma uživatele b.builder - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

ja mam zkromnjesi duvod. ja mam nejvetsi plice na svete, takze to tam vsecky ty dobroty ochutnam (nasaju do plic) a kdyz se vratim, tak se muzu jeste podelit s ostatnima co se tam nedostali (to teprv vydechnu).

Old Post 22-03-2005 v 14:49 PM
b.builder je offline   Profil uživatele b.builder   Find more posts by b.builder   Foto galerie člena b.builder   Click here to Send b.builder a Private Message   Add b.builder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7

Nechci býti neskromný,ale asi bych to měl vyhrát já,jelikož jsem se narodil na štědrý den a nikdy nic nedostanu k narozeninám

Old Post 22-03-2005 v 15:19 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 8

tak ja bych si pral vyhrat jen kvuli tomu abych moh vzit nekoho sebou..proste z niceho nic prijit a zahlasit tu nejmin pravdepodobnou vec co kdy muze hulic ze zapadakova zahlasit-jel by si na cannabis cup?? nebo nejedes nahodou zitra do hollandska??nacez bych vytah listky a nastal by smich ci infarkt nebo neco takoveho. To by mi asi nahnalo slzy do ociD popraskali by mi zily ve vsech ocich a pote bych se odebral s onou osobou do nejblizsi hospody oslavit pocatek nasi VELEhaluz cesty!!!!

Old Post 22-03-2005 v 16:11 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jofri
Nový Člen

Karma uživatele jofri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

chci prostě jed do holandu a hrozně se tam sprasit těma nejlepšíma modelama takže nikdo na světě tam nechce jed víc než jajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaja a zase ja!

Old Post 22-03-2005 v 20:41 PM
jofri je offline   Profil uživatele jofri   Find more posts by jofri   Foto galerie člena jofri   Click here to Send jofri a Private Message   Add jofri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morrissey
Stálý Člen

Karma uživatele morrissey - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 31  

Nenenenene Příspěvek č. 10

Chci jet JÁ. já já já já a jenom já. Teda s mladou. Ale hlavně já.
A proč? chtěl bych vidět jené město, poznat nové lidi, podívat se na pověstné větrné mlejny, ochutnat pravý holandský "sounst pake". Ale hlavně, nejsem sobec.

Old Post 23-03-2005 v 10:33 AM
morrissey je offline   Profil uživatele morrissey   Find more posts by morrissey   Foto galerie člena morrissey   Click here to Send morrissey a Private Message   Add morrissey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critik
Nový Člen

Karma uživatele Critik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 4 

Odpověď. Příspěvek č. 11

V Holandsku jsem byl 2x, v Holandsku jsem se zkouřil 4x mají lepší ske ? ,takže co bych tam dělal, všude dobře, tak co doma... Ale pokud je někdo natolik nešťastný, tak mu to potěšení rád přenechám....

Old Post 23-03-2005 v 10:55 AM
Critik je offline   Profil uživatele Critik   Find more posts by Critik   Foto galerie člena Critik   Click here to Send Critik a Private Message   Add Critik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 12

Když jinak nedáte tak bych se eventuálně třeba i obětoval a jel tam.
:-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 23-03-2005 v 10:58 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 13

Vím celkem jasně jak voní ta plochá země
tak jako škvára, podobně krásně
vůbec ne chutí tanečních drog
a tím za mnou nemusíš, nemusíš chodit
už vůbec ne nahý
Amsterdam nádherný, tak trochu Praha
může být plochou jako tvé srdce je skálou
já tam chci žít

na náměstí nemusím nacházet
knoflíky štěstí, padají z nebe
voní tam cibule a taky pohřební píseň
se zbytky lebek
mám chuť se opít, to nám bude dělat problém
i když ty jsi taky trochu vlahý
nenecháš se porazit, nebýt nikdy druhý
mně se nechce křičet,
jen myšlenky posílat po cestě oblé
vanout

a všechny ty princezny ze staré školy
se špičkami cigaret, až srdce bolí
vydaly se nejspíš tím lepším směrem
já poslouchám Bjork, nemám chuť se probrat
ze sladkých řečí, nádhery islandské hudby
zazpívat si na svém pohřbu, ach stará škola

na náměstí prahnu po tvém dechu
kdyz prší...

vím celkem jistě jak vypadá tvá "Flat land"
s jablečným nádechem v neznámých místech
to
jo
no



trocha poezie snad neurazi

a důvod? jela bych tam se svou láskou, on si pěkně pokouřit a vyzkoušet na ostro smoke reporty, ktere zatim dela jen mym vypestkum, a ja se pokochat co noveho je pripravene na poli genetiky=lepsi nez cukrarna!!!

vrrn

Naposledy upravil vrrn 23-03-2005 v 19:16 PM

Old Post 23-03-2005 v 11:57 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 14

Radsi je poslete me, protoze pochazim z Ukrajiny, mam tam rodinu, a my jsme tam meli Oranzovou revoluci, tak se chci podivat do oranzove zeme. Taky protoze muj pradeda byl kvetinar, jeste za cara, tak bych mohl nakoupit nejaky seminka abych pak rozjel nove projekty, co se posledni dobou tvori v me hlave.

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 23-03-2005 v 23:32 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

proč já? Příspěvek č. 15

proč já?
proč já?
proč já?
důvodu je asi tolik jako má grower členů.
tak proč já?
protože až se 20.4. vrátím, jestli si to trochu neprotáhnu ,nezůstanu tam, žádný strach, tak slibuji, že přivezu aspoň deset paměťovek plných fotek + dokumentaci co na nich na každé je a všechno o tom jaký to tam bylo
založím thred:
Jak jsem vyhrála dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu
a všechno to, včetně komentáře, nasypu na grower a
až si to budete prohlížet, tak budete mít pocit jako by jste tam byli taky.
zatím co budu pryč, tak si budete pěkně v klidu hlídat zahrádky, EC, Ph, teplotu, vlhkost, škůdce, sousedy, nervy.........
tam to bude stejně pořád dokola a pěkná nuda: tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš .........sušák, chutě, sušák, chutě, sušák, chutě, sušák, chutě
už se těším
P.S. díky za důvěru

Old Post 24-03-2005 v 09:31 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 16

chcem sa riadne zhuliť

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 24-03-2005 v 10:08 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2010 - Losování o dva vstupy na High Times Cannabis Cup 2010 - 0 odpovědí
12-11-2008 - Hlasování k soutěži o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9281500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív