Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moje SkŘÍnka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Obecné Moje SkŘÍnka Příspěvek č. 1

ZROD NOVÉ PĚSTÍRNY

Old Post 11-03-2005 v 13:23 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 2





PŘEDM BYCH VÁM CHTĚL ZDĚLIT ŽE SE TO TEPRVE ROZJÍŽDÍ. TAKŽE UVIDÍTE VŠE OD POČÁTKU.
1.Všemi dobře známí péřák.
2.vnitřek skříně
3.z této dříve fotokomory bude za pár let jedna velká pěstírna

Old Post 11-03-2005 v 13:27 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 3

Osvětlení se připojí až tak za týden.Jinak vše co je třeba už je připraveno.(jen zapojit)
Měl bych dotaz někde jsem četl že se alobal má dávat tou matnou stranou. Já ho dal to lesklejší podle mně to je lepší nebo ne?

Old Post 11-03-2005 v 13:33 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 4

rozměry skříně jsou 50 x 50 x 80 - příjde do toho sodík Philips SON -T PIA PLUS 100W NEBO 150W. Kiti by měli být 4 Max 5. Zatím to vypadá na irlisc skunk,woodo a budhu. Skusím sehnat ale něco lepšího. ptal jsem se a mohl by přibít Holands Hope ale chci ješte něco lepšiho.
Koupil bych řízky ice skunku. Máte někdo.

Old Post 11-03-2005 v 13:38 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 5

NO VÍŠ CO NA HLEDÁNÍ NAMÁM ČAS ,Growshop je hodně daleko,Jsem z vých čech když mi řekneš kde je nejbližší rad tam zajedu.

Old Post 11-03-2005 v 14:00 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 6

NO VÍŠ CO NA HLEDÁNÍ NEMÁM ČAS ,Growshop je hodně daleko,Jsem z vých čech když mi řekneš kde je nejbližší rad tam zajedu. Sorry občas se překlepnu.

Old Post 11-03-2005 v 14:01 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 7

jakej je nejlepší model nemyslím tím váš názor ale fakt.(nejvíc THC,CHUT.....)

Old Post 11-03-2005 v 14:04 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

hodně THC má ak47...už v růstu má listy uplně lesklý od pryskiřice...

Old Post 11-03-2005 v 14:09 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 9

co ja wim tak nejpotentnejsi je g13 ale tu asi nesezenes dalsi honde silny sou treba hash plant ice hydridy g13ky mother finest blockhead etc etc to me ted napadlo ono jich je na spici pomerne hodne tagze se to jen tak rict neda na chut zalezi hlawne jakou preferujes

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 11-03-2005 v 16:17 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 10

NO PSAL JSEM (LACOO)Jak prodává nové výbojky chce za to 1080kč i je to i s poštovným teda jestli nekecá ale to snad ne má tam mrtě nabídek

Old Post 16-03-2005 v 12:43 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 11

Jak je to s tim poctem tech kytek do skrine ja mam v150,s80,h40 a chci tam dat 3 a nekdo mi rika ze to je malo a nekdo zase ze kdyz se o to budu starat tak se mi to taky poradne rozroste jak to teda je kolik je optimal,protoze si tam neumim predstavit 5 kytek.

Old Post 24-03-2005 v 13:40 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cLicK
Nový Člen

Karma uživatele cLicK - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12

ja myslim ze 3 kyti je do 80*40 akorat je to necelejch 30*40 na kytku a to podle me staci ... taky rozjizdim skrin a pojedu jednu kytu w 50*50*120 switit budu 70w sodik ...

Old Post 24-03-2005 v 21:39 PM
cLicK je offline   Profil uživatele cLicK   Find more posts by cLicK   Foto galerie člena cLicK   Click here to Send cLicK a Private Message   Add cLicK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 13

taky jsem si to myslel ze tri je akorat.hele a nechces tam dat misto 70W aspon 150W myslim ze to by bylo lepsi. koukni se i do FAQ tam je presne napsano jakou wataz na jakej rozmer potrebujes. Ja mam 250W

Old Post 26-03-2005 v 09:12 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cLicK
Nový Člen

Karma uživatele cLicK - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 14

urcite by byla lepsi 150w ... ale podiwej se na www.indoor.aktualne.cz/vykon/ a zadej tam rozmery 50*50 ... a uwidis jakej je jeden z mejch duwodu proc dam 70w ...

Old Post 26-03-2005 v 12:45 PM
cLicK je offline   Profil uživatele cLicK   Find more posts by cLicK   Foto galerie člena cLicK   Click here to Send cLicK a Private Message   Add cLicK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 15

NO lampa by měla dorazit zítra. A podní půjdou 4 děti. dokaždýho rohu jedna

Old Post 30-03-2005 v 12:31 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 16

chouris - horší ztrátu času (peněz naštěstí nejspíš ne) si snad ani nedovedu představit
kdyby sis přečet FAQ a pak přehradil konec tý místonsti a vytvořil tam z polystyrénovejch panelů normální growroom s otahem do toho šikmýho okýnka tak by začalo mít smysl

Snark in the System

Old Post 30-03-2005 v 13:28 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-12-2017 - moje pěstírna - 23 odpovědí
07-08-2016 - moje skrinka - 6 odpovědí
08-06-2008 - moje rostlinky - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3434300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív