Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » hulení a učení...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Pohodička hulení a učení... Příspěvek č. 1

Zajímalo by mně, jestli používáte (ti z vás, kteří chodí do školy) hulení jako prostředek k biflování. Já osobně si to nemůžu vynachválit např. u matematiky, kdy po zahulení dokážu dokonale pochopit co se po mně chce a jsem schopen každý vzoreček rozebrat až k základům a tak jej pochopit. Taky ve spojení s angličtinou mi to celkem funguje. Co vy na to?

Old Post 09-03-2005 v 19:39 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

já když se na učení vypálím tak u toho usnu...

Old Post 09-03-2005 v 19:59 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 3

Ja kdyz se vypalim, tak mam hlavne hlad a pak se me chce spat -> Uceni jde automaticky stranou. Teda pokud nejsem v naky spolecnosti, tam jde zase spanek stranou . Jinak se priklanim k tomu co rikal "High Flyer", ze je nejlepsi zhulenej se venovat umeni. To muzu sam potvrdit.

Old Post 09-03-2005 v 20:03 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 4

Já když se vykouřim,tak mi asi den nejde matika,na kterou jsem vcelku dobrej.
Dále se třeba něco naučim a pak se skouřim a musim se učit znova
Ale na gráfa je to úlet
Tak zdar

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 09-03-2005 v 21:00 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 5

Poznaá ludí čo si zahúlia a učia sa uplne v pohode.Ale u mna to nieje možne.ja ked si zahúlim tak sa sústredím na všetko možné len nie na učenie.Proste sa nedikážem učiť.

Old Post 10-03-2005 v 10:13 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6

mno ucit se zpuklej dokazu, ale horsi je donutit se k tomu.. ale kdyz uz se k tomu dokopu tak se kousnu a celkem to i pochopim..

Old Post 10-03-2005 v 10:42 AM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7

Přesně tak nejhorší je se k tomu učení dokopat.Když se mi to povede tak do toho krásně zapeču a pochopim to a mám z toho radost.

Old Post 10-03-2005 v 15:30 PM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pipan
Stálý Člen

Karma uživatele Pipan - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 8

souhlasim svama(abandonn,špičnik)ucit se da ale dokopat se k tomu je moc tezke!!v mem pripade katastrofa

Old Post 10-03-2005 v 15:35 PM
Pipan je offline   Profil uživatele Pipan   Find more posts by Pipan   Foto galerie člena Pipan     Add Pipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 9

Já jsem se třeba zkouřenej učil na zkoužku z ekologie, zoologie a informatiky. A nemohl jsem si to vynachválit. Nejtěžší je dokopat se k tomu a pokud to je předmět kteje se nemusí chápat ale jen umět tak já osobně nic neřeším. Ale zkouřenej bych se asi nemohl učit třeba matiku

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 10-03-2005 v 15:42 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Pohodička Příspěvek č. 10

Já jsem totiž zjistil, že když zahulím, tak jdou stranou všechny předsudky, takže jestliže mě k smrti nebaví právo a já se před učením práva vyhulím, tak jakoby tu nechuť vystřídala jakási zvědavost a touha tomu konečně přijít na kloub a navíc mě to začne i bavit. Obrovský problém ale je, že když zahulím, tak se mi chce nejvíc hrát na kytaru, takže ta nakonec dostane přednost

Old Post 10-03-2005 v 20:29 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crusty-vyhul
Stálý Člen

Karma uživatele Crusty-vyhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 11

Mate recht protože zhulenej sem furt tak se taky furt zhulenej ucim a nejhorsi znamka na vizo: 3

Old Post 11-03-2005 v 07:41 AM
Crusty-vyhul je offline   Profil uživatele Crusty-vyhul   Find more posts by Crusty-vyhul   Foto galerie člena Crusty-vyhul   Click here to Send Crusty-vyhul a Private Message   Add Crusty-vyhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

Scorchi, to ti sice verim, ale to by tady nekdo (ja) pri hodine musel poslouchat. Ja toto jeste nezkousel, ale hrozne by me to zajimalo, jak by mi to slo...Jednou to ale zkusim, treba za 3 mesice pred maturitou))FUJ!

Old Post 11-03-2005 v 17:53 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Me to moc nejde, ja vykourenej pomalu ani neumim cist natoz abych se neco ucil.

Old Post 12-03-2005 v 17:40 PM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nervi
Nový Člen

Karma uživatele nervi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

záleží na modelu, ale většinou o hulení nemůže bejt ani řeč...dělám vejšku a že bych zhulenej pochopil ty zkurwený integrály atd.. to se zrowna říct nedá a s programováním to je zrovna tak...musím mít čistou hlavu....

Old Post 14-03-2005 v 09:06 AM
nervi je offline   Profil uživatele nervi   Find more posts by nervi   Foto galerie člena nervi   Click here to Send nervi a Private Message   Add nervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Accipiter
Stálý Člen

Karma uživatele Accipiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 15

Tak ty integraly, ty bych jeste dal-dokazu spis do neceho zabrednout a prijt tomu na kloub nez se ucit neco, co si musim pamatovat-tam jsem v ... Prectu jednu vetu a u konce nevim jak zacinala. Skourenej nemuzu cist ani knizku casak nic-okamzite zapominam co jsem precet, takze text je pro me vetsinou sbirka nijak nesouvisejicich hlodu.

Old Post 14-03-2005 v 12:14 PM
Accipiter je offline   Profil uživatele Accipiter   Find more posts by Accipiter   Foto galerie člena Accipiter   Click here to Send Accipiter a Private Message   Add Accipiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrZ
Stálý Člen

Karma uživatele DrZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16

Naprosto souhlasim, taky nejsem schopnej cist. Nekdy ani mluvit. Jsem na to hrozne citlivej, kdyz zahulim, tak to kolikrat cejtim i den potom. Nejhorsi na tom je, ze si po huleni uvedomuju, jak je to uceni vlastne nicotny a zbytecny v porovnani s vesmirem, energii, prirodou, sexem...

Old Post 14-03-2005 v 23:35 PM
DrZ je offline   Profil uživatele DrZ   Find more posts by DrZ   Foto galerie člena DrZ   Click here to Send DrZ a Private Message   Add DrZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2010 - Hulení a kompy - 22 odpovědí
14-11-2005 - Hulení v cizině - 32 odpovědí
25-08-2005 - Hulení u moře - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0748930 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív