Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » neviete nahodou,čo mi je???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 49

taky se mi to jednou stalo,,v tu chvíly pro mě a mojí kamarádku přijel její táta a vzadu kam sem si v autě sedla měli psa,,,ten si na mě lehnul a za chvíly mi bylo dobřemám taky nízkej tlak...pij hodně vody!!

RASTA

Old Post 08-03-2007 v 14:43 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od OptieX
CAESAR : Podle mně zase holotrop nemá nic společnýho s tim co se tady všem děje. Abys "chytnul holotropa", tak musíš rychle dejchat a překysličit si mozek. To je opak omdlení kvůli nízkýmu tlaku.


optiex,asi ti uniklo ze ja som nikde ziaden holotrop nespominal.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 11-03-2007 v 15:23 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trawa.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Pantoči
Tak tohle přesně se mi stalo nedávno,když jsem poprvé zkoušel vodnici,ale byl v ní jen tabák.Bylo nás víc,seděli jsme na zemi,já jsem si vzal ten knipl do huby,natáhl do plných plic a v tu ránu se mi zatmělo před vočima a ztratil jsem na chvíli rovnováhu.
Kámoška,majitelka té vodnice,mi to vysvětlila jako nedokrvení mozku.Mě se to ale líbilo a ještě sem si to několikrát potom zkusil.Fakt super pocit když se ti zamotá kebka
(nebyla to obyčejná vodnice-náká afrodita,chlazená ledem- fakt dost dobrá)


Jde to i bez THC - to to jenom umocňuje. Když sme eště s kámošem nehulili, tak sme zašli s pár lidma do parku na vodárnu. Čas plynul a spálili sme 6 kotlů a z toho 3 ve 3 lidech. Pak sme si řekli, že už teda pudem a zvedli sme se. Potom začal kotel - já sem trochu balancoval tak 10 vteřin a motala se mi škeble, ale ten kámoš...
Jeho balanc byl na nule. Byl fakt dost v prdeli jenom z šíši a trvalo mu to přez hodinu. Nebyl schopnej jít bez opěry a pořád padal. Jednou prostě spad na chodníku a asi 5 minut tam ležel a vůbec nic nedělal.

Na tohle je vodárna prostě jak dělaná, pokud tam dáš eště MJ, tak máš eště nižší TLAK a deš pod stůl se zastávkou o topení

Všeho moc škodí ;-) ...... kromě velikosti palic.
zahrádkovej out 2008
ať to roste

Old Post 25-10-2007 v 09:16 AM
Trawa.cz je offline   Profil uživatele Trawa.cz   Find more posts by Trawa.cz   Foto galerie člena Trawa.cz   Click here to Send Trawa.cz a Private Message   Add Trawa.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trawa.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 52

ad vodní dýmka s tabákem: doufám, že to nešlukujete do plic, nikotin by měl stejně jako z doutníku přecházet přes sliznici úst do krve ... (rozdíl oproti cigaretám je v pH)

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 06-11-2007 v 17:58 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 53

Heh no. Jak začít. Uměle vyvolaný holotrop jsem měl asi 5x. V tu dobu jsem byl malý, blbý a už bych si do toho nikdy nešel, ale holotrop z hulení není fakt dobrý.
Jednou se mi stalo, že jsme měli jít ze třídou do divadla. Z klukama jsme dali sraz v nšem parku, že před tím něco jako vždy vypukáme. Před cestou do parku jsem si zapálil asi 5 cigár na lačno. Došel jsem tam dal si dva prdy z venku a pak se začaly dít věci .
Pomalu se mi začal před očima ztrácet strom. To už jsem trošku znervozněl a navrhoval ať už jdeme .... Když jsem se postavil z lavičky tak jsem se musel opřít o kolena, protože se mi udělaly mžitky před očima. Pak jsem cítil nějaké zlepšení a tak jsem se narovnal a dal se do kroku. V tom se ozvalo jen Prásk v hlavě a já oslepl. Co si pamatuju tak jsem šel cca 80 metrů poslepu, narážel do lidí a slyšel jen smích kámošů pak jsem si sedl a bylo hej. Samozřejmě do divadla jsem už radši ani nešel. Jen si vpomínám na bráchovy slova že jsem vypadal jak smrtka .... Příčinu bych asi viděl v jídle, které jsem asi měl do sebe nějaké hodit a hlavně v pítí. Od té doby bez pití nehulím ..... prostě zlozvyk.... Peace


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 02-01-2008 v 17:49 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Šudo
Skúste si čupnúť, hlavu nakloniť dole z hlboka a rýchlo dýchať asi 1 min. a potom zadžte dych a postavte sa. Samozrejme len keď ste zhúlený. Je to celkom haluz, odpadnete, trepe vás a často aj halucinácie. Pre niekoho je to nepríjemné ale keď si zviknete je to sranda. Skúste to a potom dajte vedieť.


Huleni zadny mozkovy bunky nezabiji kamo :-D

Old Post 29-01-2008 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

haha, no u nas sa to vola flash a obcas sa stane ked sa clovek "pretlakuje". Jeden kamos po troch bongach odpadol asi 10 krat po sebe a ked bol zrovna pri zmysloch, plazil sa popri stene aby zase nespadol.. no kazdopadne to bolo vesele. No a dalsi exot z mojho okolia hulil pred kinom pri rieke, a spadol rovno do tej vody.. ked si kupoval listok, kvapala z neho voda a bol cely od blata.. no neviem, ja by so z toho vedu nerobil, a EEG by som neriskoval lebo tam vam nameraju az sa budete divit.. raz som to musel podstupit a keby som nasledoval rady lekarov, uz by som dozivotne zral lieky na epilepsiu ktore sa uz vysadit nedaju.. to bolo tak pred 5-6 rokmi? Tabletu som nedal ani jednu a odvtedy nemam problem..

Old Post 30-01-2008 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Galen Aldaron
ad vodní dýmka s tabákem: doufám, že to nešlukujete do plic, nikotin by měl stejně jako z doutníku přecházet přes sliznici úst do krve ... (rozdíl oproti cigaretám je v pH)



Ahoj, promin, ale tohle je docela hloupost.
Klasicka dymka a doutniky se samozrejmne neslukuji, souvisi to s ph, vstrebava se ustni sliznici.
Ve vodni dymce (shisha) je nikotin ucine vstrebavani nikotinu az pri tahani do plic.
Normalni kurak vodni dymky proto taha dym do plic.

Old Post 20-02-2008 v 01:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 57

Ahoj, z čeho usuzuješ, že se nikotin z vodní dýmky vstřebává stejně jako z cigaret? Z toho, že to většina lidí tahá do plic? Stejně tak lidi držej kouř z trávy dlouho v plicích, a přitom to má zanedbatelný efekt na absorbci THC do krve - viz. Chris Conrad a jeho kniha Konopí pro zdraví ..

Tabák do vodních dýmek není upravovanej stovkama aditiv, jako cigarety, takže by se měl vstřebávat také jen přes ústní dutinu. Po pravdě ti ted stoprocentně neřeknu, kde jsem to četl, ani si nejsem uplně jistej, jestli jsem to někde speciélně k vodním dýmkám četl, ale z této úvahy - a vlastních zkušeností - bych řekl, že to tak je.

Tabák ve vodních dýmkách je také ochucen jen pro požitek v ústní dutině, v plicích z toho už nic člověk nemá. Ale je fakt, že nevim, kam to tahaj lidi v persii a jinejch zemích, kde to je na denním pořádku.

.. ale i kdyby to všichni tahali do plic, tak teda mě by nikdo nepřinutil, tahat všechno to uhlí do plic, jen pro trošku opojení z nudného nikotinu .. když, tak pro chuť, a na to mi pusa stačí

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 24-02-2008 v 17:38 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 58

JJ holotrop to znam,hodně lidem se to stává pokud nakou dobu nehulí a davaji si urputne čoudy a moc tlačí do hlavy.Taky se jednou stalo,jak mi kamarad posílal šota ze špeka a ja jsem spadl ze schodu na hlavu,pád mě probral,ale to už bylo 2-3 roky zpátky.

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 22-04-2008 v 23:50 PM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Damien
Stálý Člen

Karma uživatele Damien - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 59

NAzdaaar....
Asi takto,...Neviem ako sa ma tomu hovorit a je mi to jedno...ci flash ci holotrop ci hocico ine...Ale ked som bol maly zasran tak ma nato nahovodili znami, a vtedy som spravil riadnu kokotinu!!!!...Presne ako ste tu popisovali, zohol som sa, nadychal som sa zhlboka, hlavne je dychat ustami...Mal som tak sucho v papuli ak keby som prehulil 500g hasisu, v tom som sa postavil a kamos ma chytil za hrud a stlacil...Odpadol som...To nebolo najhorsie, ale az ked som sa prebral tak som sa prebral dostaty...Proste som sa dostal, nie je to moc smiesne ale teraz sa nad tym smejem a je mi jasne ze som mohol kludne zomret....Takze moje odporucanie je :Jebte sa na teto kokotiny!!...

Old Post 05-06-2008 v 20:44 PM
Damien je offline   Profil uživatele Damien   Find more posts by Damien   Foto galerie člena Damien   Click here to Send Damien a Private Message   Add Damien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 60

Blackout nebo holotrop. Jednu doby sem to zažíval skoro při každém hulení, teď u se mi to nestalo přes dva roky.
Řekl bych,že nějak bezpečná tahle sranda není, ale tělo i mozek mají pomerně velkou toleranci na podobný pi****ny, co na ně člověk zkouší.
Kloním se k názoru,že na chvilku dojde k odkrvení mozku (podobně jako když člověk třeba prudce vstává) a ten se na malou chviličku vypne.
V podstatě je to taková malá klinická smrt.

Old Post 07-10-2008 v 17:13 PM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 61

U nas se tomu rika zkourene koma, clovek o sobe castecne vi castecne ne, ale nedokaze s tim nic delat a trepe se jak pri zachvatu epi. Ja se dokazu neceho i chytnout abych nespadl a pevne se drzet. Nekdy je to tlakem a z dobreho prda, nekdy je to z hodne spatneho prda a delsi dobe nehuleni, taky zalezi i na tom jak dlouho prda drzite. Staci zacit zhluboka dychat a dlouze a stav se da i rozchodit. Uz to mam za ty leta docela vychytany a to mam normalni ukazkovej tlak jak pred predem, tak po prdu, po kafi i po cigaru.

Mrzout

Old Post 08-10-2008 v 07:08 AM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Killuminaty
Stálý Člen

Karma uživatele Don Killuminaty - 89% PěstitelskáKarma uživatele Don Killuminaty - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 62

to mintell:mne sa to stalo tiez.akurat po tom sluku asi 15 sec som sa supol twarou o kachlicky,som tam mal kamaratov co ma budili fackovali ze som sa triasol ako nejaky slaby zachvat.
vydel som ako chcem prejst cez svetelny tunel fakt to bol velmi haluzny zazitok dodnes si to pametam a pravdepodobne nikdy nezabudnem

It’s so hard to stay away,I need her every day,I feel so high when I hear your name,Sweet Jane,If you was reefa, you’d be the sweetest Shiva, potent just like that creepa,
Knowin how much I need ya, I need ya.I see ya, I’m just tryin to get near ya,Warring dyin to feel ya, you’re aroma is so familiah.I’ve never loved another like I love you Jane, Jane, Jane,Tell it to me that I should leave you alone but I just can’t, can’t, can’t.
From the first time I hit it I knew, I couldn’t quit it, It’s true, that I’m addicted to you

moj 1.Grow 400W Skunk #1

moja matkaren

my 1st AERO pokus

Old Post 08-10-2008 v 09:10 AM
Don Killuminaty je offline   Profil uživatele Don Killuminaty   Find more posts by Don Killuminaty   Foto galerie člena Don Killuminaty   Click here to Send Don Killuminaty a Private Message   Add Don Killuminaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 63

ludia s nizkym tlakom nehulte hlavne posediacky a potom sa netreba rychlo postavit ked aj hulite...myslim ze nejake sklo, fajec na stojaka by nemal sposobovat "vypadky" nedavno som videl typka tam zmasteneho tiez mu bolo na odpadnutie ale sedel, rozpraval asi 15 minut ako mu je napicu, ale ludia za neho zodpovedny boli tiez rozsekany na plech a nesli s nim na vzduch, tak sa borec sam postavil chvilku sa kyval, potom turn-off, koncatiny mu vypovedali a pekne sa zlozil...vsetko dopadlo v poho bo sa zlozil na madrac ktory bol hned pri nom asi ma ten chalan silny pud sebazachovy
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 08-10-2008 v 13:42 PM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7671970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív