Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Blockhead, Rock Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 1

ale taky si můžete navrhnout neco svého společně to probereme a vyberem jeden model tohle je můj typ ale stějně tak ten rock bud
http://www.seedsdirect.to/?page=sho...fecdb40a99329c&

Old Post 27-02-2005 v 12:44 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

ja bych sel do rock budu ale w pripade nouze se i podridim wostatnim
dyztak nahod naky info jako kolik many by to stalo etc bohuzel u me to muze ztroskotat na prachach

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 27-02-2005 v 13:55 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 3

při počtu 10 lidí by to bylo cca250kč to není zase moc jinak obějednávku uděla donnyfinál už jednou to dělal a matky si asi vezmu na starost já a seznam lidí děláMORISS

Old Post 27-02-2005 v 15:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4

To bys chtěl ale vědět, co?:-) Neboj, místo mám:-)

Old Post 28-02-2005 v 02:19 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

chtěl jsem jen podotknout a jste si všichni tím ROCK BUD jistí já bych byl nerad aby jsme potom byly sklamaný chtěl bych znát názor nějakého odborníka a taky někoho kdo by to uměl přeložit co oněm píšou něco jsem přelouskal sám ale je to jak reklama na PERSIL samá chvála vím že je vzhled takovej exotickej a červená listy jsou zajímavé kor když se mi to do posavat jene všechno zelenalo:-)) ale bude ta kytka opravdu červená????? jo a taky do konce týdne bych to uzavřel a začal bych posílat prachy donnymu

Old Post 28-02-2005 v 08:31 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murphy
Stálý Člen

Karma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 6

Mno ja vazne nevim....na overgrow toho moc o Rockbudu nejni...vice mene jsem tam nic nenasel....zadnej report nic takovyho...

Oproti tomu Blockhead je celkem proverena zalezitost...hafec reportu....tady napriklad ho nekdo jede out... http://www.overgrow.com/edge/showth...d??pagenumber=1

Pokud bychom hlasovali,tak ja jsem pro nej ....

70w v-scrog, bubler ala G_man

Murphyho políčko 2005

Old Post 28-02-2005 v 13:05 PM
Murphy je offline   Profil uživatele Murphy   Find more posts by Murphy   Foto galerie člena Murphy   Click here to Send Murphy a Private Message   Add Murphy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 7

Kdybychom hlasovali, tak já jsem pro ten Rock Bud, nebo popřípadně jak už tady psal Hary, tak pro tu Matanuska Tundra. Mně se ten Rock Bud líbí, proč nezkusit něco nového, jinčího? :-)
Nevím jak vy, ale já totiž nehledám nic takového jako je Blockhead, já nemusím být po hulení úplně vymaštěný a mít nějaké psycha!

Old Post 28-02-2005 v 13:58 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 8

Tak tady napište kolik se má posílat donnymu penízků a ať nám do PM pošle adresu, na kterou je pošlem!! Protože bych to chtěl stihnout zasadit ven ještě letos, jelikož to má kvetenství jen 50dnů, tak se to dá stihnout, ale musí se máknout!

Old Post 28-02-2005 v 15:26 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

Tak nejprve bych chtěl poděkovat pánům odborníkům-Maharsimu a Murpymu za jejich postřehy a rady a pak bych to už uzavřel a začal posílat donnymu peníze at už to jede

Old Post 28-02-2005 v 20:14 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus
Nový Člen

Karma uživatele Fikus - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 10

Hele a co legends ultimate indica,vod stejnyho breedera.Napiste pls co si o tom myslíte.Dík

Old Post 01-03-2005 v 11:20 AM
Fikus je offline   Profil uživatele Fikus   Find more posts by Fikus   Foto galerie člena Fikus   Click here to Send Fikus a Private Message   Add Fikus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 11

4moriss
máš pm
kdybysis náhodou nevšiml ;-)

Old Post 01-03-2005 v 17:20 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

Tak jedna změna objědnávku udělá mury je to typ co dělal objědnávku na g13 party UDL a spol vybral jsem ho já kvůli jednomu opatření takže peníze pošlete jemu on snámi do toho nepůjde ale já mu za jeho pomoc pošlu řezy objědnaních modelů takže já vám všem pošlu přez pm jeho adresu jestli má někdo připomínky tak PM mně tak zdar a at už je máme

Old Post 02-03-2005 v 17:57 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 13

mam matku blockhead ... kdybyste měli zájem tak se ozvěte....na PM

Old Post 02-03-2005 v 18:10 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 14

to hubajs - když máš matku blockhead, tak nám tady něco o tom napiš, ať víme do čeho se pujde. Tyjo, já myslel, že ju zde ještě nikdo nemá!!

Old Post 02-03-2005 v 18:14 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 15

hubajs
no jo hele zkus se o tom rozepsat...

Old Post 02-03-2005 v 18:51 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16

hubajse znám a nejspíš nekecá:-))) ale rád si poslechnu kde kněmu přišel jestli je to vůbec ORIG a jestli jo tak je zbytek ho objědnávat to doufám souhlasíte jo mury se ještě neozval ale doufám že to bude co nejdříve

Old Post 03-03-2005 v 08:57 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-11-2014 - Blockhead BX Regular - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7723560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív