Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W, SCRoG, hlína, G13xBW,MF,NH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 1

vypadá to pěkně jako vždy,ale džungle je to taky pořádná,musíš si je hold vycvičit,Pěstu Zdar a ať ti to nepřeroste

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 28-06-2005 v 08:53 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A_b
Stálý Člen

Karma uživatele A_b - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2

Ciao, eh to je pro me docela prekvapko ze uz 53 dni na rustu. Sem mel za to ze to mas ece rizky a naraz takovej prales. Temer 2 mesice na MH- to chci videt kvet- co si pamatuju tak OB byl taktez 2 mesice (+tyden) v rustu a co z toho bylo. Samozrejme to nebude to same, ale urcite to bude mit co do sebe. I kdyz rikas ze jsou prerostle, tusim ale ze sitka je umravni. Libi se mi G13xBW. Postni sem new fota z updateu, su zvedavy jak je masirujes sitkou. Hodne zdaru! Ci.

Old Post 29-06-2005 v 08:41 AM
A_b je offline   Profil uživatele A_b   Find more posts by A_b   Foto galerie člena A_b   Click here to Send A_b a Private Message   Add A_b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

vyuzil bych vysky kvetin,snizil pletivo tak o 10cm a pekne na husto propletl.Takhle tam mas dost zarostleho prostoru,kde uz ti 250 neprosviti a bude se tam tvorit hafo hnid.

Old Post 02-07-2005 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

myslim,ze to bude v poho.Moc pekne ti to prorusta(na prvni pohled jsem myslel,zes to snizil :-))

at se dari

Old Post 05-07-2005 v 06:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 5

mas to pekny, ale ta genetika... to je sebevrazda kourit takovy veci Kplus

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 22-07-2005 v 12:19 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

ta G13 je od maharsiho jestli jo tak jsi asi první maník co jí přivedl do květu já osobně jí asi před 3dny vyhodil z okna vsteky

Old Post 12-08-2005 v 19:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 7

já sem nedávno dokvetl g13 od maharsiho a vypadá hodně dobře.... naopak sem musel vyhodit NH, který sem chtěl moc moc ochutnat, tak at se aspon tobě povede

Old Post 13-08-2005 v 12:52 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

fr3edom-x:jak dlouho to kvetlo?

Nevite nekdo o nejake fotecce g13 v rustu?
Moje g13ky maji moooc tluste a velke listy vedle jinych odrud.

edit:uz jsem nasel primo tady u Biga a listy jsou taky tlustsi.

Old Post 13-08-2005 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

xerthon: já sem to měl něco kolem 60 dní, možná trochu míň. A s těma listama máš pravdu, velký a tlustý.

Old Post 13-08-2005 v 13:12 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

big: možná hodím fotky nějakých příštích pokusů, ale fotky g13 bohužel nemám.... pak až to dojedeš můžu napsat, jestli sem to měl podobný nebo horší ale zatím to vypadá hezky, tak ať to roste dál

Old Post 15-08-2005 v 22:14 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 11

maš ji tam k+ (moc hezký,mě se to líbí)

Old Post 27-08-2005 v 19:20 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 12

Čaues,tu G13 máš moc pěknou,
jen bych do toho vnesl trochu jasno,těch g13 bylo trochu víc.
G13xBW
pak nějaké Maharsiho pheno-zmrd
G13xOCxFR - mimojiné také vlastním,ale hrozně špatně se řízkujea budu jí qést až teď ,tak dám vědět.

to hary: ty jsi toho romulana nejel ?

NH od Mararsiho podle mě nikdy nevykvete,měl jsem ho 70 dní na 12/12 a byla mírně ochlupená

Pěkně jsi si poradil s rozdílnejma streynama,libóza

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 29-09-2005 v 08:03 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 13

Jo,jo,nejsi sám komu do toho vnesl zmatek.
My jsme objednávali G13xFR(xOC),G13xBW jsme snad dostali jako bonus a on pak měl jěště nějaký pheno o kterym tvrdil že je superzabiják,ale já i např. Udl jsme se přesvědčili že je zbytečný do ní investovat time atd.
G13xBW jsem měl taky,ale umřela mi,teď se budu snažit v boxu s tou G13xFR
Přeji dobré chutnání

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 04-10-2005 v 06:59 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 14

Kabuto: rozhodně se vyplatí pěstovat G13 Black Widow x Blue Widow, co jsem Ti onehdá dával... Rozhodně tuhle mršku podrž, určo se vyplatí, výnos má mnohem lepší než ten Romulanskej kříženec a když jí sklidíš kolem 50 dnů, tak to je už celkem peklo. Pár zdejších členů by o tom mohlo vyprávět, že Hyena a spol...

Ta Mararsiho potwora nejede vůbec, půjde maximálně do másla!

Romulan x Orange Crush x G13 je mercedes s malým výnosem, bohužel. Ale ta chuť a stav to bohatě kompenzují!

Sorry za OT, ale tohle chtělo reakci.

Fotr woe!

Old Post 04-10-2005 v 10:13 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 15

Takže jestli se srazíme, proběhne velký třesk a koštnem všechny 3 variace - Maharáka, romulaňáka a modrowdofce!

Co můžu říct, tak účinky jsou excelentní u obou. Velké bum! Chuťově se odlišují kříženci g13 od jiných druhů konopí hlavně výraznou jakoby petrolejovou chutí - je to poznat z obou vzorků, který jsem pěstoval. Fakt jsem zvědavej na G13xBW, jestli to bude mít podobný aroma!

Taky Ti přijde ta chuť nějaká jiná???

Fotr woe!

Old Post 13-10-2005 v 10:42 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 16

S radostí vám oznamuji že se mi podařilo zkřížit C99xSTL(Udl ví ) s obouma varietama G13.
Musím upozornit že ta popelka je fakt mazec(nejvíc pryskyřice a nejčistší qěty co jsem měl)
Bohužel asi dozrajou pouze semena na G13/romulan cca 8 sémén.

Bigu co 29. v Praze?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 17-10-2005 v 07:36 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2007 - 250W V-scrog hlína ala g_man - 80 odpovědí
06-12-2012 - 250/400W, SCRoG, hlína, BA, BM, FP - 16 odpovědí
02-12-2004 - 250W, ScrOG, hlina, JH a Nebula - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9194730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív